svadobne priestory v horach

8 hod120

Dobry den,
Vedeli by ste poradit svadobne priestory v horach s peknym vyhladom a moznostou s ceremoniou pod holym nebom a hostinou dnu. Dakujem

• Fúúú a malo by to byť v nejakej konktrétnej oblasti, alebo to ti je že úplne jedno?

• no miest aspon priblizne, kde by sa mala svadba odohravat by veru poriadne pomohlo, lebo takych miest je si myslim, ze mnoho

• @24zdenka24  napr. Horský hotel Sliezsky dom pod Gerlachom

• Sponzor fóra
  • Uvazovali ste aj nad obradom vonku v prirode? Mne sa to fest paci.

• @slivocka10  je to naozaj uplne jedno. Planujeme zostat na noc aj dve tak nevadi ked budeme musiet aj dalej cestovat

• @miladia  cele slovensko 🙂 praveze to nie je vobec jednoduche. Najviac by sme chceli svadbu v niekde v kolibe s obradom vonku ale bohuzial uz som kontaktovala par prevadzok ale svadby zvacsa nerobia

• @gretusiatko  ano presne tak to chceme spravit. Povodne sme chceli mat obrad na plazi ale chceme aby boli aj stary rodicia na svadbe a pre nich by uz bolo tazko cestovat niekde dalej tak miesto mora budu hory 🙂

• @24zdenka24  keď chcete kolibu, tak na Salaši Zbojská (medzi Breznom a Tisovcom) robia svadby.

• @didaa13  o nej som uz veru pocula, ze je to tam ako celkom peknucne a pekne a dobre vedia pripravit svadobnu hostinu

• @hirosina  Nemám s ňou osobnú skúsenosť, iba som o nej počula, videla fotky a vyzeralo to pekne

• Sliezky dom, tam mala svadbu kamoška. Moc pekne im to tam vedeli pripraviť a keďže obaja sú vášniví turisti, tak ako také niečo som popravde aj čakala a veľmi dobre sa to k nim hodilo

• @24zdenka24  takto by ste, nechcem povedat, ze vyhoveli, ale vies asi ako to myslim. Ze by ste umoznili vsetkym sa zucastnit obradu. Hory su uzasne 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov