Svadobne priestory v horach

Dobry den, Vedeli by ste poradit svadobne priestory v horach s peknym vyhladom a moznostou s ceremoniou pod holym nebom a hostinou dnu. Dakujem
Odpovedať
Fúúú a malo by to byť v nejakej konktrétnej oblasti, alebo to ti je že úplne jedno?
Odpovedať
no miest aspon priblizne, kde by sa mala svadba odohravat by veru poriadne pomohlo, lebo takych miest je si myslim, ze mnoho
Odpovedať
@24zdenka24 napr. Horský hotel Sliezsky dom pod Gerlachom
Odpovedať
Uvazovali ste aj nad obradom vonku v prirode? Mne sa to fest paci.
Odpovedať
@slivocka10 je to naozaj uplne jedno. Planujeme zostat na noc aj dve tak nevadi ked budeme musiet aj dalej cestovat
Odpovedať
@miladia cele slovensko 🙂 praveze to nie je vobec jednoduche. Najviac by sme chceli svadbu v niekde v kolibe s obradom vonku ale bohuzial uz som kontaktovala par prevadzok ale svadby zvacsa nerobia
Odpovedať
@gretusiatko ano presne tak to chceme spravit. Povodne sme chceli mat obrad na plazi ale chceme aby boli aj stary rodicia na svadbe a pre nich by uz bolo tazko cestovat niekde dalej tak miesto mora budu hory 🙂
Odpovedať
@24zdenka24 keď chcete kolibu, tak na Salaši Zbojská (medzi Breznom a Tisovcom) robia svadby.
Odpovedať
@didaa13 o nej som uz veru pocula, ze je to tam ako celkom peknucne a pekne a dobre vedia pripravit svadobnu hostinu
Odpovedať
@hirosina Nemám s ňou osobnú skúsenosť, iba som o nej počula, videla fotky a vyzeralo to pekne
Odpovedať
Sliezky dom, tam mala svadbu kamoška. Moc pekne im to tam vedeli pripraviť a keďže obaja sú vášniví turisti, tak ako také niečo som popravde aj čakala a veľmi dobre sa to k nim hodilo
Odpovedať
@24zdenka24 takto by ste, nechcem povedat, ze vyhoveli, ale vies asi ako to myslim. Ze by ste umoznili vsetkym sa zucastnit obradu. Hory su uzasne 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
to budete mat krasny obrad takto vonku v prirode, ked sa vam to podari zariesit. aj fotky budu stat za to.
Odpovedať
mne sa hrozne moc pacia taketo kvazy dajme tomu neformalne svadby v istom slova zmysle. krasne fotky, ktore isto budu take netuctove
Odpovedať
v tatrach isto su pripraveny aj na taketo svadby, kedze neraz som videla turisticko svadobne fotky. musi to byt uzastny zazitok
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?