Svadobný priestor v Liptove alebo v Banskej Bystrici

9. aug 201930

Ahojte, hľadám priestor na svadbu v Liptove alebo okolí Banskej Bystrice. Stačí mi miesto, catering mám. Niečo kam sa zmestí cca 60 lúdi.
Úplne neviem ako nájsť takéto priestory, lebo všetko co viem nájsť je iba s jedlom a so službami. Začínam byt z toho trochu zúfali. Ďakujem za každú radu, tip, nápad.

Ospravedlňujem sa za chyby v slovenčine, je mi to tretí jazyk 🙂 .

 • @davidmulder ...Dobrý deň a keby ste skúsili kultúrny dom v nejakej dedine v okolí? Môžem Vám skúsiť vyhľadať 🙂

 • Kulturne domy čo som obzeral vyzerajú všetky alebo strašne veliké (200+ lúdi), alebo vyzerajú strašne 'zastaralé'/neupravené. Isto musia byt aj výnimky, tak keď niekto by niečo poznal co je menšie a slušne tak by som strašne rad o tom počul 😊😊😊 .

 • @davidmulder ..A Divadlo u Greškov TAJOV? Alebo koliba(stodola) Greta, sú to krásne miesta🙂. A sa mi zdá, že máte možnosť aj vlastný catering, ale ak si želáte môžem Vám to zistiť 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov