Veľký Lapas - Hoffer

20. jan 201840

Ahojte, mate niekto skúsenosti so svadbou v penzióne Hoffer vo Veľkom Lapasi ?

 • to by zaujimalo aj mna, ale vzhľadom k tomu, že tu nie je ani jeden príspevok, tak sa tam zájdeme pozrieť osobne. to je istota. aj miesto ťa tak osloví keď si ho pozrieš osobne.

 • my sme sa tam boli raz najest a mne sa ta restauracia pacila, pekne prostredie

 • Keďže tu ešte nie je nič o svadbe v lapášskom Hofferi, musím sem niečo pridať ja, keďže to tam mám absolvované.. a poviem vám toľko: Choďte do toho! Všetci sú tam úžasní, ústretoví, pani prevádzkárka organizuje svadbu ako keby bola jej vlastná. Vyhoveli nám vo všetkom, čo sme chceli, potrebovali. Poradili vo všetkom, veľká ochota pomôcť.
  Vyzdobili nádherne, ja som si len povedala farbu, čo by som asi ako chcela mať, nastreli, prišla som pozrieť, podebatovať ešte raz, čo kde, ako bude položené, umiestnené.

  Čo sa týka dňa svadby - perfektné. Nádherne nás privítali aj so všetkými zvykmi (aj s prekvapením 🙂. Jedlo, ktoré sme si vybrali, bolo veľmi dobré, nikto z hostí si nesťažoval, viacerí ani nevládali dojesť. Švédske stoly a popolnočná kapustnica tiež vynikajúca.

  Čo sa týka obsluhy na svadbe, nemôžem povedať krivého stola. Chodili okolo nás, obiehali, či niečo treba, netreba, keď bolo treba, ani neviem ako, hneď to bolo na stole. My sme sa nemuseli starať, či na niektorom stole chýba alebo nechýba zákusok, akonáhle niečoho bolo málo, išli a doplnili.

  Na našu svadbu v Hofferi na Lapáši nemôžem povedať nič zlé. Plus, ako bonus - manželský apartmán - pecka! 😃 (hlavne kvôli tomu, že som mala svoje súkromné wcko😃 )

 • @jankasvadba  ahoj prosim ta môžeš mi do.
   spravy poslat cca kolko vas vysla svadba na Lapaši?

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
  Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
  Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
  Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.