Veľký Lapas - Hoffer

20. jan 201840

Ahojte, mate niekto skúsenosti so svadbou v penzióne Hoffer vo Veľkom Lapasi ?

 • to by zaujimalo aj mna, ale vzhľadom k tomu, že tu nie je ani jeden príspevok, tak sa tam zájdeme pozrieť osobne. to je istota. aj miesto ťa tak osloví keď si ho pozrieš osobne.

 • my sme sa tam boli raz najest a mne sa ta restauracia pacila, pekne prostredie

 • Keďže tu ešte nie je nič o svadbe v lapášskom Hofferi, musím sem niečo pridať ja, keďže to tam mám absolvované.. a poviem vám toľko: Choďte do toho! Všetci sú tam úžasní, ústretoví, pani prevádzkárka organizuje svadbu ako keby bola jej vlastná. Vyhoveli nám vo všetkom, čo sme chceli, potrebovali. Poradili vo všetkom, veľká ochota pomôcť.
  Vyzdobili nádherne, ja som si len povedala farbu, čo by som asi ako chcela mať, nastreli, prišla som pozrieť, podebatovať ešte raz, čo kde, ako bude položené, umiestnené.

  Čo sa týka dňa svadby - perfektné. Nádherne nás privítali aj so všetkými zvykmi (aj s prekvapením 🙂. Jedlo, ktoré sme si vybrali, bolo veľmi dobré, nikto z hostí si nesťažoval, viacerí ani nevládali dojesť. Švédske stoly a popolnočná kapustnica tiež vynikajúca.

  Čo sa týka obsluhy na svadbe, nemôžem povedať krivého stola. Chodili okolo nás, obiehali, či niečo treba, netreba, keď bolo treba, ani neviem ako, hneď to bolo na stole. My sme sa nemuseli starať, či na niektorom stole chýba alebo nechýba zákusok, akonáhle niečoho bolo málo, išli a doplnili.

  Na našu svadbu v Hofferi na Lapáši nemôžem povedať nič zlé. Plus, ako bonus - manželský apartmán - pecka! 😃 (hlavne kvôli tomu, že som mala svoje súkromné wcko😃 )

 • @jankasvadba  ahoj prosim ta môžeš mi do.
   spravy poslat cca kolko vas vysla svadba na Lapaši?

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Radi pre Vás pripravíme svadbu na kľúč podľa Vašich želaní. Pod jednou strechou nájdete výbornú kuchyňu, príjemné ubytovanie a krásnu výzdobu.
  Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
  Keď sen sa stáva skutočnosťou.
  Prežite váš veľký deň tak aby ste naň nikdy nezabudli, prežite ho u nás v Drevenice Terchová resort.
  Články od našich partnerov
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
  Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
  Archív článkov od partnerov