Zámok Topoľčianky

Ahojte nevestičky.. Chcem sa Vás opýtať, mali ste niektorá svadbu alebo ju plánujete na zámku v Topoľčiankach? Alebo ste len niečo o tom počuli od niekoho iného??? Bola by som vďačná za odpoveď :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, síce na zámku svadbu neplánujem, ale bola som tam na dvoch pár rokov dozadu.. je to tam pekné, ale prišlo mi neúčelné, že wc nebolo na rovnakom poschodí, čo bol problém na svadbe spred cca 15 rokov, keďže veľa starých ľudí a babičiek o paličkách, no a ešte to bolo v auguste a zo 100 hostí malo 90 salmonelu zo zákuskov :-D no a na oboch svadbách si trochu sťažovali na malé porcie jedál, takže neodporúčam ak máš v rodine veľkých jedákov... no a my sme to mali vtedy ešte tak, že v jednej miestnosti boli stoly a v druhej dj (možno sa to bude dať do jednej, keď nemáš toľko hostí), teda keď by si chcela nejaké hry alebo čosi za pomoci DJ, musíte sa všetci presunúť do tej druhej miestnosti.. ale výzdoba a sála boli pekné a honosne upravené :-)
Odpovedať
Ahoj suzi33 mozno ta skor nasmerujem na toto http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/s... uz tu taka tema je a mozno sa tam dozvies co potrebujes, my sme tam mali svadbu a teraz po 4 rokoch som tam bola na dalsej. Je to tam krasne a hlavne cele prerobene, takze problemy spred 15-tich rokov asi uz nie su aktualne:)
Odpovedať
ahoj, no ja som tam bola na svadbe minuly rok a musim povedat , ze na prvy pohlad som bola miestom ocarena, krasne miesto, prostredie, nadvorie.. Musim povedat, ze jedlo tam nebolo bohvie co, bola to prva svadba na ktorej som bola hladna :-D mala porcia, teple , roztopene osusene predjedlo :-| , pravda ze wc trochu od ruky, stale hore dole po schodoch... O polnoci boli studne misy na jedlo,salam, sunka, korbaciky , majonezovy salat, dala som si a o necele 2 hodiny som vracala na zachode, nie z alkoholu, bola som triezva, bolo to proste uz chytene, takze nic okrem toho ako to tam vyzera ma neohurilo :-| jedno z dalsich minusov bolo, ze sa tancuje vo vedlajsej miestnosti a tym padom, sa ludia nevedeli chytit tej nalady a povacsine len posedavali na nadvori a pri stole :-( Takze na fotky je to tam pekne, na jedlo vobec.. na zabavu ako tak... Este jedno plus mam stihali tam podavat na stoly chladne alko aj nealko , co v horucavach potesi :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Prečítala som si Vaše názory. Ja mám úplne inú skúsenosť so svadbou . Môj syn sa ženil 8. marca 2014 a musím podotknúť, že je celiatik. Nuž, to bol najväčší problém, či už s jedlom alebo aj s koláčmi. Zamestnanci kaštiela nám poskytli úplný servis bezlepkovej stravy, ktorá chutila aj zdravým hosťom a pri koláčoch nám ich upiekla jedna veľmi dobrá a zlatá pani zo Zlatých Moraviec. Strava bola kvalitná a teplá a aj syn, ktorý konzumoval všetko, čo urobili nemal celiatický záchvat. Mali sme ju vo vyhrievaných nádobách a bola čerstvo urobená. Čo sa týkalo množstva, to bolo predsa na tých, ktorí objednávali stravu. My sme mali dosť a ešte aj ostalo. Obsluhujúci personál bol milý a splnili nám všetky želania. Čo sa týka parketu na tancovanie, aj to nám vyhovovalo, pretože kto chcel išiel si zatancovať a kto sa chcel, tak sa mohol porozprávať bez toho, aby hučala hudba a musel sa prekrikovať. Izby boli krásne a čisté a raňajky po svadbe boli švedske stoly - stravy dosť a dosť. Ja mám len kladné hodnotenie pohostenia a obsluhy v kaštieli Topolčianky. Vďaka.
Odpovedať
@cherrymania z vlastnej skúsenosti nesúhlasím s Vaším vyjadrením
Odpovedať
ja som mala pred dvomi rokmi. pýtaj sa čo potrebuješ vedieť
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,no ja som sa tam bola informovať a bola som veľmi sklamaná,doteraz som počula len samé chvály,....už prvé čo,že sme tam chceli len sobáš,ale bez hostiny to nie je možné,kladú si rôzne podmienky. menšie miestnosti,aj keď pekné starodávne a o finančnej stránke ani nehovorím,keď si máš platiť za obsluhu na každú hodinu tuším po desiatej,....takže sme sa veľmi rýchlo rozhodli pre iné miesto... :-( a to som tam bola teraz v máji,rok pred svadbou,možno ešte niekde nájdem aj cenník a bližšie info ak by si chcela
Odpovedať
No neviem ako je to inde, ale keď sme sa informovali všade bolo drahšie. Tu sme mali obrad, polievku, druhé, švedské stoly asi 10 druhov, 10 izieb a podotýkam, že strava bola bezlepková, nejaký alkohol a víno. Večer pred svadbou sme mali koštovku jedál a po svadbe raňajky. Pre 40 hostí + tých 10 izieb to stálo necelých 3000 Eur. Tak neviem či niekde inde je to lacnejšie. Ešte za poplatok sme mali aj odčepčenie o pol noci a vystúpenie folklórneho súboru z Topolčianok. Nevestu a aj ženícha obliekli do krojov a bolo to úžasné. Moje poznatky sú veľmi dobré. Autá sme mali zaparkované v dvorane, ktorá sa na noc zamkla, čiže ani s tým nebol problém. Problém je podľa mňa v tom, keď je veľa pozvaných hostí. To je pravda, že sa tam nezmestia. To som bola na svadbe v Trenčiaskych Tepliciach v Dvorane, kde bolo 150 ľudí. No chaos. Pretože ja som zásadne za malú svadbu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@mima1787 ahoj :) takže v Topoľčiankach keby chceme len obrad na nadvorí bez hostiny tak to nie je možné?ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@petkoandrejka mozem vas poprosit o blizsie info? v tej sume 3000 eur ste mali zahrnute co vsetko? mozme si aj cez spravy napisat :) nakolko planujeme svadbu pre 40-50 ludi a topolcianky vyzeraju krasne, no vacsinu by sme museli aj ubytovat.
Odpovedať
Mali sme bezlepkovú stravu pre 40 ľudí, tak. ako som už napísala. Bola polievka, hlavné jedlo a švedske stoly, obsluha, obrad a mali sme objednaných a využitých 10 izieb a manželský apartmán.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 rokoch
Profilova fotka
Ahojte, mali ste niektoré svadbu v Topoľčiankach posledné roky? Ako ste spokojné? Diskusia je už staršia, mohlo sa veľa zmeniť 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Mali sme tam svadbu v sobotu 29.4.2023, všetko bolo skvelé, najprv nám emailom prišiel cenník služieb, ako ďalšie sme mali osobnú obhliadku, kde sme rovno zarezervovali termín, ktorý sa nám páčil, do troch mesiacov sme zaplatili zálohu a bližšie k svadbe už sme riešili všetko do detailov cez email a telefonicky, nakoľko bývame od zámku celkom ďaleko. Ubytovávali sme všetkých hostí, všetci boli nadmieru spokojní. V cene ubytovania sme mali aj raňajky na druhý deň. Svadobná sála bola super odhlučnená a nič nebolo do izieb počuť, takže si každý oddýchol, keď potreboval. Pani vedúca, panie na recepcii aj personál reštaurácie bol absolútne milý, ústretový, nápomocný, nemali sme žiaden problém. Jedlo bolo skvelé, organizácia nosenia nápojov a jedla v poriadku, nemuseli sme sa o nič starať, boli zorganizovaní a zohratí. Svadobná sála je krásna a keď bola ešte profesionálne vyzdobená, bola úplne dokonalá. Zámok je krásny zvonku aj zvnútra a okolo neho je park, takže náš fotograf a kameraman nevedeli, kam skôr ísť robiť zábery, všade sa im to zdalo nádherné. Zažili sme tam svadbu ako z rozprávky, dokonca sme mali aj svadobný koč s lipicanmi zo žrebčína 🙂 Určite každému odporúčame, nebude ľutovať. PS: situácia spred pár rokov s wc len na prízemí sa už zmenila, wc sa nachádzajú aj hneď vedľa hornej sály + ak hostí ubytovávate, môžete mať izby na rovnakom poschodí a každý môže chodiť k sebe na izbu ak tak preferuje.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?