Nespoľahlivé predávajúce a kupujúce na bazáriku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby, chcela by som sa opytat, ci ste mali nejaku zlu skusenost s kupou na bazari, tu na mojasvadba. Ja som si teraz tu kupila dost drahe saty, previedla peniazky na ucet, mali byt posielane v pondelok a je piatok a stale tu nie su. Pani mi neodpisuje, hoci je tu... Dakujem za prispevky.
Odpovedať
1
5
6
@kessy191 aj mne dnes pisala, este som jej neodpovedala... ako to dopadlo u vas?
Odpovedať
Profilova fotka
@kessy191 a co ti pisala?
Odpovedať
Profilova fotka
@kikuska9935 @kessy191 aj mne dnes pisala ohladom svadobnych siat, chce komunikovat mailom a nie cez bazarik, mate niekto skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
ffrantiska, protivka, kikuska9935 odomna sa pytala len kolko svadobne saty stoja.. odpisala som, a neskor nato mi zacal niekto tym istym stylom vypisovat z ineho meilu, ze mi ponukne viac, ako chcem.. a ze mam poslat len IBAN, meno atd... ze mi peniaze prevedie, a mam poslat balik.. do USA. Lenze tam to funguje tak, ze ona sice spravi platbu v banke, a potom chce, aby ja poslala balik a sledovacie cislo balika.. ako balik zo slovenska odide, ona transakciu v banke stornuje.. aspon tak som sa docitala v prispevkoch, ked som meno zadala do googlu. Preto sa domnievam, ze to ta ista osoba, ma viacero meilov, ale mozem sa aj mylit..
Odpovedať
Profilova fotka
@ffrantiska ffrantiska, protivka, kikuska9935 odomna sa pytala len kolko svadobne saty stoja.. odpisala som, a neskor nato mi zacal niekto tym istym stylom vypisovat z ineho meilu, ze mi ponukne viac, ako chcem.. a ze mam poslat len IBAN, meno atd... ze mi peniaze prevedie, a mam poslat balik.. do USA. Lenze tam to funguje tak, ze ona sice spravi platbu v banke, a potom chce, aby ja poslala balik a sledovacie cislo balika.. ako balik zo slovenska odide, ona transakciu v banke stornuje.. aspon tak som sa docitala v prispevkoch, ked som meno zadala do googlu. Preto sa domnievam, ze to ta ista osoba, ma viacero meilov, ale mozem sa aj mylit..
Odpovedať
Profilova fotka
@kikuska9935 ffrantiska, protivka, kikuska9935 odomna sa pytala len kolko svadobne saty stoja.. odpisala som, a neskor nato mi zacal niekto tym istym stylom vypisovat z ineho meilu, ze mi ponukne viac, ako chcem.. a ze mam poslat len IBAN, meno atd... ze mi peniaze prevedie, a mam poslat balik.. do USA. Lenze tam to funguje tak, ze ona sice spravi platbu v banke, a potom chce, aby ja poslala balik a sledovacie cislo balika.. ako balik zo slovenska odide, ona transakciu v banke stornuje.. aspon tak som sa docitala v prispevkoch, ked som meno zadala do googlu. Preto sa domnievam, ze to ta ista osoba, ma viacero meilov, ale mozem sa aj mylit..
Odpovedať
Profilova fotka
@protivka ffrantiska, protivka, kikuska9935 odomna sa pytala len kolko svadobne saty stoja.. odpisala som, a neskor nato mi zacal niekto tym istym stylom vypisovat z ineho meilu, ze mi ponukne viac, ako chcem.. a ze mam poslat len IBAN, meno atd... ze mi peniaze prevedie, a mam poslat balik.. do USA. Lenze tam to funguje tak, ze ona sice spravi platbu v banke, a potom chce, aby ja poslala balik a sledovacie cislo balika.. ako balik zo slovenska odide, ona transakciu v banke stornuje.. aspon tak som sa docitala v prispevkoch, ked som meno zadala do googlu. Preto sa domnievam, ze to ta ista osoba, ma viacero meilov, ale mozem sa aj mylit..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
POZOR na Lenku Karkašovú, klaudiqqe@azet.sk žiaľ mám s touto dotyčnou negatívnu skúsenosť - adresa Lenka Karkašová, Vrbovská 179, 05992 Huncovce,, objednala si veci na dobierku a neprebrala ju. Na správy sa mi ani neunúvala odpovedať.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Pozor na Lenku Bobkovú, adresa Skalité 862, 023 14 Skalité, boblea86@gmail.com. Objednala si u mňa svadobné šaty na dobierku. Šaty si neprevzala, pričom stále tvrdila, že už si ich pôjde vyzdvihnúť. Mala rôzne výhovorky, prečo to ešte nestihla. Šaty sa mi po 18 dňoch vrátili späť. Platila som zbytočne poštovné a ešte poplatok za vrátenú zásielku.
Odpovedať
POZOR na túto neserióznu osobu: Magdaléna Maková Rajčany č. 185 956 32 Nadlice Zavádza a klame, nič jej neposielajte
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ja pridávam neregistrovanú kupujúcu dominika.stauderova@gmail.com - Dominika Štauderová .. Maximálna SPOKOJNOSŤ, všetko prebehlo v poriadku. a ďalším predávajúcim ju len a len odporúčam :-)
Odpovedať
neodporúčam túto dotyčnú. simona.matejova@gmail.com kupila si odmna fototabuľky, ktoré som zabalila do krabice. Pani mi poslala fotku dotrhanej krabice ako hu otvarala poškodila tabuľky a tovar chce vrátiť. Vraj som tovar poslala poškodení a dotrhaný.... neodporúčam takéto mudrlantky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@waidy No z toho plynie poučenie, že si treba fotiť veci pred tým ako ich človek pošle.
Odpovedať
@marginka ved ona ale tovar bol robený na objednávku takže som to nevyrábala nato aby som to poškodila a potom odoslala. Je to tvrdenie proti tvrdeniu. Nič s tým nespravím.
Odpovedať
@waidy Je to logické ale bohužiaľ to takto u nás funguje vieš :-|
Odpovedať
Pridávam ďalšiu SPOĽAHLIVÚ neregistrovanú nakupujúcu.. Michalcova.simona@gmail.com - Simona Michalcova - maximálna spokojnosť, prevod na účet, platba, všetko prebehlo v poriadku.. určite O.D.P.O.R.Ú.Č.A.M. :-)
Odpovedať
Pridávam ďalšiu SPOĽAHLIVÚ neregistrovanú nakupujúcu.. Kristina Herková - maximálna spokojnosť, prevod na účet, platba, všetko prebehlo v poriadku.. určite O.D.P.O.R.Ú.Č.A.M. :-)
Odpovedať
@katka0524 tiež som s ňou mala skúsenosť, no nakoniec si až na 18.ty deň dobierku prevzala ale asi po 4 mojich urgenciach.... Odvtedy veci na dobierku neposielam :(
Odpovedať
Profilova fotka
mna by zaujimalo, preco sa vobec nieco taketo deje. raz ked si nieco objednam, tak by som si to mala aj prevziat nie?
Odpovedať
pridávam ďalšiu SPOĽAHLIVÚ neregistrovanú kupujúcu... RBednarikova@gmail.com - Radka Bednárikova - maximálna spokojnosť, prevod na účet, platba, všetko prebehlo v poriadku.. určite O.D.P.O.R.Ú.Č.A.M. emoticon
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?