Neviem co mam robit...

Zobraz úvodný príspevok
Caute baby. Chcela by som sa len vyrozpravat a pocut ine nazory.. Takze : sme s priatelom 6.5 roka spolu.. z toho byvame 5.5 roka...ja mam 32 on 30.. Do 5 r. Som sa s nim na temu svadba zasnuby vobec nebavila.. az sme boli na nas 5 r vyrocia na dovolenke v nemecku u jeho rodiny... kde sa jeho rodina znamy uz pytali kedy bude svadba atd.. on mi len na to powedal ze to musi byt prekvapenie predomnou aj pred rodinou.. fajn.. presiel rok a nic sa neudialo ziadne zasnuby nic..ani sme sa ten rok uz o tom nebavili.. tak kedze niesom najmladsia cez leto som vybuchla a vykricala mu ze uz mam toho dost atd ze sa nic doteraz nestalo...a chcem sa pohnut dalej aj svadbu deti hypoteku atd... vykrical mi ze on sa zenit nechce a ze ho okradnem o byty co ma.. tak potom ho to mrzelo zewraj to povedal len zo zlosti.. tak zase omacky ze to musi byt prekvapenie ano ze planuje... volala som s jeho mamou tak na to co povedal mi povedala ze ved da sa spisat zmluva pred svadbou...mne to pride diwne.. odvtedy presiel polrok a zase nic.. hlavne ze mojmu tatovi narozpraval ze ano tento rok prekvapenie bude chystam a nic to iste povedal aj mojmu bratovi ze chysta na vianoce a zase nic... od vianoc presli 3 mesiace... chcela som cakat este do maja kedze je lockdown aby nemal vyhovorky lenze som pri najblizsej hadke vybuchla a vykricala mu ze uz mal dost casu a ze je koniec lebo si zomna asi robi dobry den... tak prv ze ano mam pravdu ze ma lubi ... lenze z mojej strany to uz akosi opadlo niesom si nim ista neviem ci to je este laska medzi nami,ci chcem s nim mat deti vziat si ho a mat s nim buducnost kedze ma velmi sklamal a pripada mi to cele silene akoby len z mojej strany.. vcera bol u kamarata na drink tak mi volal nadranom ze chce 2hu sancu ze ma lubi ze vie ze to pokaslal a nechce ma stratit.. len problen je ze ja uz neviem ci to s nim vsetko chcem,pokazil to... rada by som vedela vas nazor baby co si o tom myslite...
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
A ako sa teraz k tebe sprava? Ospravedlnil sa za tie slova o majetkoch?
Odpovedať
@jajanka30 Presne tak o to ide!
Odpovedať
@janeninka Ano osprawedlnil ze to takto nemyslel a powedal to len z nerwow... ale myslim si ze ked clowek nieco take powie aj ked len z nerwow,nieco take w hlawe mal potom🤷‍♀️
Odpovedať
@janeninka No snazil sa ale teraz asi widi ze je to z mojej strany ine take chladnejsie... a ked som mu powedala ze aj ked sa zasnubime a ja to uz tak citit nebudem,lebo sa to u mna po tom wsetkom zmenilo a mozno pojdeme od seba lebo nema wyznam nicit ziwot sebe a jemu,tak powedal ze si bol isty ale potom co som mu powedala si uz isty nieje ..... 🤷‍♀️
Odpovedať
Chlapec proste asi ešte sám neprišiel na to čo vlastne chce a ty na neho tiež nemôžeš čakať donekonečna. Mal kopec príležitostí kedy ťa už mohol požiadať o ruku ak by to fakt chcel
Odpovedať
@dia251 tak som myslela ze dokedy sa svadba neplánuje uz musíte vedieť čo chcete.... každopádne chápem ťa a ak máš neistotu, chlapov je veľa nájdeš si lepšieho 😁😊
Odpovedať
@christina312 * naplánuje
Odpovedať
@3vittka presne tak ako wrawis beries mo slowa z ust👍
Odpovedať
@christina312 Ano ano wiem ako si to myslela🙂 Wed toto co sa da robit 🤷‍♀️
Odpovedať
@dia251 aj ste niekam pokročili? Rozhodla si sa či spolu zostanete alebo nie?
Odpovedať
@klarika666 Ahojki tak sme dopadli tak ze sme sa wlasne rozisli.. nedawala som to necitim to uz tak ze je to to prawe... dala som mu tu sancu ale po tyzdni som sa rozhodla ze to u mna uz nema zmysel..zatial este spolu bywame ale uz nie dlho par mesiacow a stahujem sa...
Odpovedať
Profilova fotka
@dia251 to ma mrzi, prajem vela sil, nech to prinesie krasny novy zaciatok.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@janeninka dakujem welmi pekne 😊 dufam ze ano😉si zlata,pekne si to powedala😘
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?