Predstavujeme ti nový dizajn Mojasvadba.sk :-)

Profilova fotka
Milí naši fanúšikovia, som rada, že vám dnes môžem oznámiť skvelú novinku, ktorou je vytúžený nový dizajn Mojasvadba! :-) Pracovali sme na ňom usilovne a hoci ešte nie je dokonalý, náš tím vám dnes prináša testovaciu verziu, ktorú nájdete na https://beta.mojasvadba.zoznam.sk/ Pomôžte nám vybudovať svadobný svet a buďte medzi prvými, ktorí uvidia nový dizajn. Budeme radi, ak sa s novou verziou zoznámite, poriadne ju vyskúšate a čo je ešte lepšie, nemusíte to robiť iba z počítača. Od dnes si viete Mojasvadba pohodlne vyskúšať aj v prostredí mobilného telefónu. A to nie je všetko. Okrem iných noviniek sme pre vás pripravili nové funkcionality: - sledujte, aké obrázky sú momentálne populárne: https://beta.mojasvadba.zoznam.sk/blo... - nastavte si výber tém, ktoré chcete vo fotoblogoch sledovať: https://beta.mojasvadba.zoznam.sk/blo... - prezerajte si obrázky v galérii v oveľa vyššej kvalite! Testovacia verzia má určite nejaké tie chybičky, ale na ich opravu potrebujeme vás. Buďte nekompromisní a posielajte nám vaše tipy, nápady a postrehy. Ak sme niečo prehliadli, povedzte nám o tom. Ak nájdete problém alebo chybu, prosím, nahláste nám ich priamo tu v diskusii. Poskytnite nám čo najviac informácií o krokoch, ktoré ste robili, v ktorom kroku nastal problém, ako sa prejavil a v neposlednom rade, aký prehliadač používate. Ak by ste k tomu prihodili aj printscreen, bolo by to úplne super. Za všetky postrehy budeme veľmi vďační, verím, že vďaka nim sa nám nová Mojasvadba podarí dotiahnuť do vymakanej bezchybnej podoby. :-) Vychutnajte si náš nový dizajn. Dúfame, že z neho budete mať rovnakú radosť, ako my. :-) Miška a tím Mojasvadba
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Zdravím 🙂 Dizajn paráda, čo som zaregistrovala, že vykazuje chybu, aspoň u mňa, je, že pri svadobnom plánovači je prázdna stránka a vykazuje mi 0/0 splnených úloh. Používam Chrome 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si zasa vsimla taketo nieco na svadobnej pozvanke
Odpovedať
Profilova fotka
@lilnicol @aminka_002 Ahojte, sme radi, že sa vám nový dizajn páči :-) O týchto chybách vieme a pracujeme na tom, ďakujeme za upozornenie. Ak je ešte niečo, čo ste si všimli, kedykoľvek mi napíšte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, všimla som si len to, na čo už upozornili používateľky nado mnou. Popozerala som toho dosť a naozaj len tá pozvánka a úlohy. Čo sa týka dizajnu, tak je príjemný a funkčný. Za mňa spokojnosť 🙂
Odpovedať
Mna by zaujimalo, ci po zmene (kedy nastane zmena) bude stale k dispozicii zoznam svadobnych darov, kedze ho nikde v redesgine nevidim a nerad by sme onho prisli tesne pred svadbou, ktoru mame v auguste. Inac je dizajn prijemny, nie je nikde rusivy.
Odpovedať
Dobrý deň, mám pripomienku k tomu svadobnému plánovaču. Predtým bolo možné vymazať úlohy, ktoré nevesta nepovažovala za potrebné. Samozrejme, že rada ako "Dajte si masáž" je fajn, ale pre niekoho je úplne zbytočná. Ale toto sa týka najmä tých časových intervalov, ktoré sú také plnšie, čo sa týka úloh. Čiže, ak nepotrebujem zabezpečovať ubytovanie, napríklad, tak by bolo fajn, aby sa to dalo vymazať a neukazovalo sa mi to tam zbytočne už pri dosť veľkom počte úloh, ktoré stále ostávajú. Ale inak veľmi pekný dizajn :-)
Odpovedať
Ešte som si všimla, že sa položky nedajú medzi jednotlivými časovými intervalmi posúvať, čo vidím tiež ako dosť veľkú nevýhodu, nakoľko niekde sa nedá termín na matrike potvrdiť rok dopredu, ale iba koncom predošlého roka, čiže to môže byť aj o dosť menej v niektorých prípadoch, tak by bolo fajn, keby boli tie položky také flexibilnejšie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evka_krizanovicova Ďakujeme veľmi pekne! Teší nás, že máme vo väčšine prípadov len pozitívnu odozvu, prípadne pár pripomienok k novým funkcionalitám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@igorvysoky Ahoj, ďakujeme a nemusíš sa báť, určite sa ti nestratí. Stará verzia dizajnu bude ešte nejaký ten čas fungovať, kým doladíme všetko v novej Mojej svadbe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milí naši fanúšikovia, testovanie je na konci a dnes vám s radosťou môžem oznámiť ďalšiu skvelú novinku, ktorou je oficiálne spustenie novej Mojej svadby: https://www.mojasvadba.sk/ 🙂 Chyby môžete nahlasovať prostredníctvom tlačidla "Nahlásiť chybu" v pravom dolnom rohu. 😎 Pripomienky a nápady na zlepšenie alebo nové funkcionality môžete ďalej písať sem do tejto diskusie. 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja mám ešte otázku. Predtým som si na stránke pozerala svadobné albumy a filtrovala ich podľa miesta a času. Dá sa to aj teraz tak robiť? Nikde som také niečo nenašla.
Odpovedať
Profilova fotka
@makulienka1 Ahoj, zatiaľ nie ale pracujeme na vylepšení prehľadnosti a zobrazovania fotoalbumov 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj, ja sa neviem dostať k mojim uloženým obrázkom. Vítam zmenu a modernizáciu, ale ešte to treba doladiť...Držím palce 🙂 Miška
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja sa neviem uz dostat k svojim inzeratom, ukazuje mi, ze nemam ziadne, pritom som ich mala pridanych okolo 50
Odpovedať
Profilova fotka
Dá sa niekde hľadať album podľa miesta svadby, alebo nejaký rebríček top albumov celkovo, podľa rokov a mesiacov kedy boli svadby, podľa nicku nevesty a podobne, ako sa dalo predtým? Mne sa paci ze mobilná verzia je oveľa lepšia ako ta predosla skúšobná. Akurát popisky k fotkám by sa mohli dat hneď a nie až cez úpravy.
Odpovedať
Profilova fotka
Nefunguje zadávanie dátumu svadby. V nastaveniach nastavím máj - v profile zobrazí jún, tak isto všetky mesiace zobrazuje +1, december dáva na január alebo nevyplní vôbec. Tým pádom zle počíta dni do svadby.
Odpovedať
@michaelarecht Pridávanie darov nefunguje, po pridaní daru mi vyhadzuje error 404. Prosím o opravu alebo návrh ako to riešiť, do svadby ostáva 5 týždňov, spoliehame sa na ten zoznam. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@evkao Ahoj Evka, prosím, ešte stále máš problém so zobrazením inzerátov v Bazári? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hatsepset @nikiki29 @igorvysoky Ahojte, ďakujeme za podnety a informácie, prejdeme si to s kolegami a napíšem vám stanovisko a info ohľadom funkčnosti a opravy nahlásených chýb. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelarecht ahoj Miska, nie, uz sa vsetky inzeraty zobrazuju, dakujem 🙂
Odpovedať
Už asi 5x (za posledný mesiac - zakaždým v rôzny deň a čas) som chcela niečo vyhľadávať cez lupku a výsledok bol jedine "Vyskytla sa nečakaná chyba." Keď dám "skúsiť znova" akurát sa dopracujem k tabuľke. Takže je to pekne naprd.
Odpovedať
Profilova fotka
@alofokm Ahoj, prosím ťa, nepamätáš si, čo si presne hľadala, keď ti vyskočila táto hláška? Lebo mne to pri výrazoch, ktoré dávam alebo aj kolegyni funguje, tak potrebujeme zistiť, pri akých cca slovách alebo slovných spojeniach sa to deje. Ďakujem. 🙂 Miška
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, zoznam svadobnych darov bude k dispozicii aj v novej verzii webstranky? Dakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ešte stále na stránke pracujete? Ja by som ocenila keby sa v bazári dalo vo filtroch vybrať viac možností naraz. Napríklad farby, že aj zelená aj modrá zároveň. Lebo teraz sa dá vybrať len jedna. A tiež som si všimla, že pri popolnočných šatách nie sú skoro žiadne filte. Zišlo by sa to deliť podľa farby, dĺžky, veľkosti... Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@makulienka1 Ahoj, ďakujeme za podnet. Filtrovanie sa bude určite ešte postupne zdokonaľovať aj na základe požiadaviek používateľov. Toto určite posuniem kolegom, s tým súhlasím, že výber viacero možností naraz by urýchlilo hľadanie 🙂
Odpovedať
Chýba mi položka nájsť nevestu podľa miesta. To bolo super si pohľadať kamarátku z okolia.
Odpovedať
Profilova fotka
Dajú sa ešte pozrieť blížiace sa svadby? Či celkovo svadby podľa dátumu?
Odpovedať
Ja by som chcela poprosit o radu. Pri mojom inzerate mi pise ze mam 2 nove spravy a za nic sa k nim nvm dostat, nic sa mi neda rozkliknut a zobrazuju sa len strane spravy od starych zaujemcov. Dakujem za vysvetlenie, co robim zle 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Mne stale nejde svadobny planovac😔
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj Zuzka, žiaľ, e-mail neevidujem z mailovej adresy, ktorú si uviedla pri registrácii @susanna27 🙂 Pozriem sa na to a napíšem ti do správy, aby sme to vyriešili. 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?