Súťaž: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2014 na mojasvadba.sk

Profilova fotka
Milé nevesty, prihlasovanie do súťaže skončilo, hlasovať za najkrajšiu fotografiu môžete na našej facebookovej stránke: https://www.facebook.com/media/set/?s... Ďakujeme za všetky prihlásené fotografie. Cítiť z nich šťastie a lásku, a to je to najkrajšie, čo ste mohli vyhrať :) Koniec hlasovania bude v piatok 19.12. o 12:00. Krátko po tomto čase zverejníme aj výsledky a najkrajšiu svadobnú fotografiu roka 2014 na mojasvadba.sk. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: pobyt v hoteli The Grand Vígľaš (www.grandviglas.com) (v cene je zahrnutý pobyt pre 2 osoby na 2 noci, raňajky, wellness, internet, parkovanie) 2. cena: kávovar Tchibo Caffissimo Picco 3. cena: kozmetický balíček Oriflame s kozmetikou zo série Milk & Honey Pravidlá: - každý môže vložiť iba jednu fotografiu - prihlasovanie fotografií do súťaže bude prebiehať priamo v tejto diskusii od 9.12.2014 do 14.12.2014 - hlasovanie bude prebiehať na našej facebookovej stránke (www.facebook.com/mojasvadba.sk) od 15.12.2014 do 19.12.2014 o 12:00 - víťazná bude tá fotografia, ktorá na našej facebookovej stránke dostane najviac like-ov - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty, zároveň ich používateľské mená zverejníme v tejto diskusii - zaradením fotografie do súťaže súhlasíte so zverejnením svojej fotografie na našej facebookovej stránke 4nets team
Profilova fotka
Tak pridávam moju jednu z najobľúbenejších fotiek :-) :-)
Profilova fotka
jedna z našich srdcoviek :-)
Profilova fotka
Naša obľúbená.. :-)

Pridávam jednu z našej krásnej Májovej svadby :)
Profilova fotka
<3 krasna spomienka ako náš drobec stal pri nas v náš najdoležitejsi den :)
Peťka & Martin
Jednoznacne usmevna :-D
Profilova fotka
Vyber nasho 2-rocneho synceka:-)chranena laska....
Fotka čo nás dokonale vystihuje :-)
Profilova fotka
Naša obľúbená, pretože vystihuje naše pocity a lásku jedného k druhému. :-)
Profilova fotka
Deniska a Honzík......:-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pre niekoho pršalo, nám však padalo šťastie. :-)
:-)
Profilova fotka
Mám rada túto fotku, lebo odštartovala najkrajšiu zábavu s rodinou a priatelmi :)

Profilova fotka
Tuto mam asi najradsej aj ked tam nenui nasa modelka krasna ale co uz spinkala :-)
Profilova fotka
my ešte stále nemáme všetky fotky a asi do konca tohto roku ani mať nebudeme, ale z tých, čo zatiaľ máme je toto moja najobľúbenejšia :-)
Profilova fotka
Naša crazy fotografia na náš krásny svadobný deň, na ktorý nikdy nezabudneme :) :) :)
Už si môj :-D :-) milujem túto foto, pretože sme zažili veľa srandy a dodnes na našu svadbu spomínam:-)
Profilova fotka
vybrala som túto:
Nasa najoblubenejsia :-D
Profilova fotka
Toto je naša najobľúbenejšia
Profilova fotka
moja naj....
Profilova fotka
♥ Stanka & Riško ♥
<3 D&G <3
Lucia a Marek
naša naj :)
Nasa favoritka :-)
Profilova fotka
Mame vela krasnych no tato vyjadruje celu naladu a nase city ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?