Súťaž: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2015 na mojasvadba.sk

Profilova fotka
Milé nevesty, prihlasovanie do súťaže sa skončilo, hlasovať za najkrajšiu fotografiu môžete na našej facebookovej stránke: https://www.facebook.com/media/set/?s... Ďakujeme za všetky prihlásené fotografie. Cítiť z nich šťastie a lásku, a to je to najkrajšie, čo ste mohli vyhrať :) Koniec hlasovania bude v piatok 16.12. o 12:00. Krátko po tomto čase zverejníme výsledky a najkrajšiu svadobnú fotografiu roka 2015 na mojasvadba.sk. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: kávovar Tchibo Caffissimo COMPACT 2. cena: masážny prístroj Medisana HM 840 mini 3. cena: ročné predplatné časopisu Tvorivé bývanie Pravidlá: - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - prihlasovanie fotografií do súťaže bude prebiehať priamo v tejto diskusii od 4.12.2015 do 9.12.2015 do 12:00 - hlasovanie bude prebiehať na našej facebookovej stránke (www.facebook.com/mojasvadba.sk) od obeda 9.12.2015 do 16.12.2015 o 12:00 - víťazná bude tá fotografia, ktorá na našej facebookovej stránke dostane najviac like-ov - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich používateľské mená po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - zaradením fotografie do súťaže súhlasíte so zverejnením svojej fotografie na našej facebookovej stránke a v našom svadobnom magazíne 4nets team
Profilova fotka
Ďalšia súťaž, ktorej by som sa s radosťou zúčastnila, keby nešlo o rozhodovanie na základe facebookových likeov. Myslím, že viaceré nevestičky by potešilo, ak by sa aspoň raz prešlo na starý dobrý spravodlivý systém, kde o víťazoch rozhoduje porota...
Lucka a Martin
Profilova fotka
Nika a Marek :)
Profilova fotka
Daniela a Matúš
Profilova fotka
Martina & Viliam
Profilova fotka
Sonča & Brančo
Monika a Ivan
Maťka a Matúš❤️
Lenka a Tomáš :) československá svadba <3
Profilova fotka
Monika a Richard
Katka a Peťo :-) fotil Marian @csano Photography
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Svetlana a Michal
Profilova fotka
Matúš a Majka
@vlcik1, nič v zlom, ale ty si mala svadbu v roku 2014, čiže tak či tak je úplne bezpredmetné v tvojom prípade riešiť ako prebieha hlasovanie. Pokiaľ správne chápem, ide o svadobnú fotografiu z roku 2015, čiže zo svadieb roku 2015 :)
@malaopicka napr. ja som mala svadbu teraz v 2015 :/ bohuzial foto budu asi az v januari 😢 cize r. 2016... A rada by som sa zapojila ak bude sutaz aj v roku 2016 ( myslim / dufam- ze budem mat narok 😍)
Profilova fotka
Denisa a Marek
Profilova fotka
Janka a Branko
Eva+Marin+Natalka <3
Profilova fotka
Peter a Lucia - Preikestolen, Norsko
Profilova fotka
Daniela a Miroslav ...milujem ho! :-) ;-)
Profilova fotka
Zuzaka a Paľko :-*
Jana & Martin
Profilova fotka
Veronika & Rado
Profilova fotka
Peter & Andrea
Profilova fotka
Helena & Juraj
Profilova fotka


Profilova fotka
Michaela a Vladimir :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?