SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien :) Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2017. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 12.2.2018, do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes, do 12.2.2018, do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: Stolový Smoothie mixér ETA Blendic 2. cena: Nerezová varná kanvica ETA Adriana 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2017 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 29.1.2018 do 12.2.2018 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Jana a 4nets team
9.9 2017 P&D
Mali sme svadbu v oktobri , jeseň bola nádherná 😊
Nasa svadba sa uskotocnila 16.09.2017 v meste Komarno 😍😍😍 katka&ondrej a maly princ Alex 😍
Naše spoločné ÁNO sme si povedali 27.mája 2017
Sme svoji @16.septembra
Mometka.... 18.11.2017
V pozadi Spisskeho hradu ...
Profilova fotka
18.2.2017 - deň keď sme si povedali svoje "Áno " aj s našim drobcom v brušku 😇 👶 💛 💛 💛
Profilova fotka
Naše spoločné áno sme si povedali po 7rokoch chodenia 😊1.7.bol náš veľký nezabudnuteľný pre nás aj najkrajší deň 😊❤
Profilova fotka
Spoločné ÁNO sme si povedali po 11 tich rokoch chodenia a spolunažívania 22.7.2017 so svojimi deťúrencami, ktoré si to užívali
27 Máj 2017 a spolu s nami aj naši havinkovia Danny a Fluffy :-)
Odchádzame.... na cestu spoločným životom :-) 02.09.2017 Praha
Článok sa načítava...
Fotiek umeleckych krasnych mame vela ale tato momentka najviac chyta za srdiecko. Ked nam nasi chlapci drzali obrucky 😍😍
Najkrajší deň plný štastia, lásky a úsmevu :) 30.9.2017
Svadbu sme mali 19.8.2017
Naša krásna svadba bola 2.9.2017 😊
🍀❤️19.8.2017
25.08.2017 v našich krásnych Tatrách ❤
Naša svadbička 28.2.2017.
Naša svadba sa konala 12.8.2017 a bol to najkrajší deň v našom živote :-)
Svadba bola 22.4.2017 skúsim aja šťastie ale všetky fotky sú tu krásne a každá znamená v našich srdciach veľa :)
Profilova fotka
Náš veľký deň - 17. jún 2017 <3
Nás úžasný deň bol 2.9.2017. Nikdy sme nič nevyhrali tak skúsime stastie u Vás ;-)

13.10.2017 ❤
❤️Náš veľký deň bol 07.10.2017 ❤️
„Pravá láska sa nikdy nerozdá. Čím viac dávaš, tým viac ti zostáva.“ :-) 26 augusta 2017 :-)
J+L 27.5.2017
Profilova fotka

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?