SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien! Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2018. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 30.1.2019 do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes do 30.1.2019 do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: AKU ručný vysávač CARSHA 2. cena: Pákový stroj na espresso DELONGHI 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2018 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 14.1.2019 do 30.1.2019 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Barbora a 4nets team
Náš deň ;-)
😍Naš naj deň 😋😉
❤❤❤
Je ťažké vybrať tú naj, keď pre mňa sú všetky NAJ
15.9.2018
Profilova fotka
2 najkrajší deň v mojom živote 19.5.2018, lebo oni sú pre mňa všetko 😍 (1. Najkrajší deň bolo narodenie nášho syna)
Profilova fotka
18.8.2018 ♥️
Svadba bola v Júni 2018 :*
Profilova fotka
14.7.2018
Profilova fotka
lesná víla s princom :)
Profilova fotka
Naša :-) neviem, či najobľúbenejšia, lebo je ich rozhodne viac, ale jedna z naj ;-)
naša svadba sa konala 29.9.2018 a bol to pre nás ten najkrajší začiatok spoločného života. Krásnych fotiek máme viac, ale táto je jedna z tých obľúbených, pretože viem, že sa o neho môžem vždy oprieť ❤️😘
Článok sa načítava...

Profilova fotka
Svadba bola 10. 8. 2018 :)
Vzali sme sa 14.07.2018. Bol to nadherny den :-)
Profilova fotka

Mária a Peter náš svadobný deň bol 8.9.1018 :-)

..." V živote je len jedno štastie, milovať a byť milovaný". ...
23.6.2018 ❤️

Profilova fotka
Erik & Erika ♥ 18.08.2018 ♥
11.8.2018 ❤️❤️
Profilova fotka
zapajam sa s mojou oblubenou z nasej svadby :) su tu nadherne foto a sama by som nevedela vybrat, ktora je najkrajsia ale je krasne vidiet tolko lasky pokope ❤
13.10.2018
Profilova fotka
Naša svadbička 18.5.2018
Profilova fotka

Profilova fotka

Náš výnimočný deň bol 1.12.2018 :) je ťažké vybrat najkrajší moment, tento to pre mna asi nebol 😂 ,ale fotka sa mi jednoducho páči 😅❤️
Profilova fotka
❤️ 2.6.2018 ❤️

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?