SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien! Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2018. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 30.1.2019 do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes do 30.1.2019 do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: AKU ručný vysávač CARSHA 2. cena: Pákový stroj na espresso DELONGHI 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2018 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 14.1.2019 do 30.1.2019 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Barbora a 4nets team
11.08.2018
Obľúbená 😃
Profilova fotka

Táto je moja najobľúbenejšia z najobľubenejších :* (3.11.2018)
22.09.2018 :-)
Je veľmi ťažké vybrať jednu fotku, ktorú nevesta považuje za najkrajšiu. Neviem či to nie je proti pravidlám, ale veď o výhru nejde. Dovolím si pridať 2 fotky :-p 1. fotka ma veľmi potešila nakoľko sa môj manžel nenávidí fotiť a fakt som nečakala, že si počas fotenia robil selfie 🤳 :-D a 2. je pekná možno preto, že nás není vidieť =-) a áno neprekypuje emóciami :-D :-D :-D
6.10.2018 💕
Profilova fotka
10.2.2018👰🤵
Profilova fotka

Milujem svojho manzela, milujem prirodu a turistiku a ked sa to spoji, vznikne z toho vesele fotenie v Janosikovych dierach. A je pravda, ked sa povie, ze nas laska hreje. :) 2.2.2018
Náš veľký deň bol 7.7.2018 ❤️
Nas spolocny zaciatok 2.6.2018
Článok sa načítava...
Svadba bola 22.Septembra 2018

Svadba: 28.7 2018
Svadba bola 1.12.2018 :-)
28.júl 2018 ❤
Svadba piatok 13. v mesiaci bláznov ♥️
Keďže sme sa brali na Štedrý večer, tak sme sa riadne obliekli, zobrali dáždniky pre prípad núdze a zobrali sa :) a nakoniec fúkalo a poletoval sneh :) bolo to krásne a romantické :)
Profilova fotka
20.10.2018 ❤
Profilova fotka
Svadba 18.8.2018 :-)
Nasa prekrasna svadba 16.06.2018 - foto z Tomasovskeho vyhladu
Naša svadbička 21.04.2018 😍
Profilova fotka
Náš romantický prvý tanec :) :*
Profilova fotka
Náš veľký deň ❤️ 10.08.18 ❤️

Svadba 29.9.2018 ❤️
Profilova fotka
Svadva 22.9.2018 ♥️♥️♥️

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?