SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!

Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien! Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2018. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 30.1.2019 do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes do 30.1.2019 do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: AKU ručný vysávač CARSHA 2. cena: Pákový stroj na espresso DELONGHI 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2018 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 14.1.2019 do 30.1.2019 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Barbora a 4nets team
1
2
11
Profilova fotka
Svadba bola v máji a pri fotení sme využili túto super "rekvizitu" :)
Tu sme si povedali ANO v utorok 28.augusta 😂
Neni o com :) proste DZEKPOOT 😁
Proste moja naj, kým šlo do tuhého :)
Naša vysnívaná Greeneery svadba 🌿25.8
Profilova fotka

Keď sme sa po krásnych rokoch chodenia vzali :-) 8.9.2018
Profilova fotka
Kedze my mame neskutocne podla mna krasne fotky a chcem byt ina a sutaz je o najkrajsiu svadobnu fotku pricom nie je urcene ze nevesta a zenich tak toto je podla mna nasa topka s nasej uzasnej svadby a to nas maly Nikolas s obruckami ktore nam niesol a svagrinin maly s krizikom ako vysvetluje malemu ako sa nesu obrucky a ako pojdu pre mna jednoznacne topka lubim ich najviac
Profilova fotka
25.5.2018 deň keď sa nám zatočil spolu svet :)
Keď ti tam hore 🙏 ďakujem za krásny deň na ktorý nezabudnem "stala som sa pani" 😂 😊😍

Naša úžasná októbrová svadba na najkrajšom a pre nás najsrdcovejsom mieste na svete :-)
Článok sa načítava...
naša zimná :)


Profilova fotka

Profilova fotka
Rozhodla som sa pre túto fotku. Fotky z fotenia som hneď zavrhla. Automaticky som vedela že to bude fotka z obradu. Pre mňa bol toto jeden z tých okamihov na ktoré budem spomínať do konca života. Ja som vlastne revala skoro celú cestu uličkou a aj ocino. Na to, aké sme mali vzťahy a čo sme si spolu odskákali a ako som pred 5 rokmi tvrdila že otca na svadbu ani nepozvem a určite ma nebude viesť ku oltáru. A zrazu tu bol náš deň D a neviem si predstaviť nikoho iného kto by ma odviedol. Možno mi nehovorí že ma ľúbi a je šťastný že ma má ale v deň našej svadby mi to dokázal. To keď ma uvidel prvý krát, to, že zadržiaval neúspešne slzy 😭 veľmi mi pomohol a hlavne ma prekvapil. Čiže pre mňa je toto tá naj fotka 💗
Náš spoločný začiatok 22.9.2018

Profilova fotka
Nie, nie sme bezny par, takze portretiky pri strome, alebo s vejucim zavojom, alebo pusinkou v zaklone naozaj nie je nic, co by nas charakterizovalo. Vyberam tuto foto, pretoze sme si to spravili po svojom, mimo snad vsetkych tradicii, ale boli sme to MY od prvej chvile az po tento zaber z tureckych kupelov, kde som si na nahriatej plosine bola zohriat nohy po foteni naboso v zahrade, a Davidovi sa uz naozaj nechcelo :D
Moja NAJ❤
Profilova fotka
prskavky :) a my ❤ ❤ ❤


Najkrajsi den 23.juna 2018 fotene v nasom sypanci :)
môj rytier pasovaný dňa 7.7.2018 :) ;-)
11.8.2018 👨‍👩‍👧❤
Profilova fotka

Naša originálna a jedinečná fotografia, najkrajšieho dňa v mojom živote ❤️❤️❤️
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
11

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?