Svadobny dar

Ahojte prosim o radu. Kamaratka s jej priatelom.nam bola na svadbe. Ako svadob.dar nam nedali financie, ale vyskladany dar z roznych veciciek mozno v hodnote 50€. Teraz ma kamaratka svadbu a ja jej idem za svedka. Otazka je, co jej mam ako svedok darovat? Mam jej dat tiez nieco take ako vyskladala ona alebo financie v hodnote 50€ alebo viac kedze som svedok. Akoby ste to prosim vy riesili a vzali. Dakujem
Odpovedať
Ja by som dala radšej peniaze. Nech si mladí sami kúpia, čo potrebujú 🙂 a koľko? Toľko, na koľko to cítim a koľko si môžem dovoliť 😄 väčšinou sa sumy ,,vracajú,, čiže pokojne tých 50€. Svedok nemusí automaticky dávať vyššiu sumu. Tú zvykne dávať najbližšia rodina.
Odpovedať
my sme dostali od kamaratov ako svadobny dar tiez obalky, jasne, ze potesili. no moja sestra ako svedok, nam dali ako dar, stravit 2 noci v peknom penzione so stravou atd. po tom strese po svadbe nam to naozaj dobre obom padlo 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@majka45 ako mozes za seba povedat, ze peniaze su isto lepsie ale ked ste aj vy dostali dar v hodnote 50€, tak by som to riesila asi tak isto.
Odpovedať
My sme osobne vždy dali radšej peniaze, predsa len nikdy nevieš, čo oni chcú... mpžeš im dať napríklad niečo čo nikdy nevyužiju a peniaze sa vždy zídu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja osobne by som tiež dávala peniaze, ale ak by si chcela dať niečo iné ako peniaze išla by som skôr do niečoho zážitkového, welness, víkendový pobyt a tieto veci. Hmotné veci by som nedávala. Ešte sa mi páčia také veci ako obrazy keď tak, ale to nikdy nevieš či sa trafíš do vkusu, takže nešla by som týmto smerom.
Odpovedať
Profilova fotka
Zalezi jak na tom su, ci si chcu nieco kupit alebo co. Lebo napriklad ja som zastancom toho, ze radsej nejaky darcek, lebo peniaze sa rozkotulaju a to clovek ani nevie.
Odpovedať
Ako povedala by som, že peniažkami nič nepokazíš. Predsa len nemusíš sa trafiť do ich vkusu a za koruny si predsa len kúpia niečo čo potrebujú alebo ich poteší. To koľko dáš je čisto len an tvojom uvážení
Odpovedať
Ja by som dala tiez peniazky ale aj nieco osobne, predsalen ak jej ides za svedka predpokladam ze ste si blizke a urcite by som takemu cloveku kupila malickost od srdca ako pre nu 🙂 plus obalka pre mladomanzelov spolu🙂 ta malickost by mohla byt nejaky privesok, poukaz alebo nieco take.
Odpovedať
Dakujem zienky za rady...ano sama viem, ze peniazky sa zidu skor lebo zakupis co potrebujes...a dary su pekne, ale presne nemusis vzdy trafit...teraz otazka aka by mala byt vyska financie...ja neviem ci mam dat napr. 50€ a k tomu dokupit malickost, co som aj mala tak ci tak v plane...nechcem aby to vyznelo ze zas dam malo....
Odpovedať
Nie ako podľa mňa tých 50 € je tak akurát a keď vám aj oni dali tak, tak to bude podľa mňa dobré. Nikto by nemal nejak pozerať na to, kto koľko dal
Odpovedať
@romusenda suhlasim dakujem...😉 Este otazka ja som.chcela dat darcek k tomu ostatnemu aj nejaku special knizku s venovanim...aku by ste poradili ..manzel ze nejaku origos kucharku...ja zas nejaka motivacna alebo caka babo tak mam v oku aj nieco o dietati ( nie vychova) ale skor len postrehy spisovatelky, take nenutene...nie navod ako vychovavat 🙂 tak neviem co by sa hodilo podla Vas
Odpovedať
@majka45 keď knižku, tak napr 5 jazykov lásky je vhodných, ak ju ešte nemajú. Prípadne 5 jazykov lásky pre deti.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@didaa13 tie som citala a veru nimi by si nic nepokazila
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, potrebujem Vašu pomoc. V septembri sa mi vydáva najlepšia kamarátka a absolútne netuším, čo by bolo najvhodnejšie ako svadobný dar. Dávať hotovosť mi nepríde ako najlepší nápad, vlastne sme sa aj dohodli, že peniaze si dávať isto nebudeme. Máte nejaký nápad, čo by potešilo mladý párik?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?