Výpadok stránok z 6.10.2009

Profilova fotka
Ahojte, dnes od rana asi do 16.30 nesli stranky. Problem sme zistili rano a hned sme kontaktovali serverovnu kde mame vsetky servre. Zistili sme, ze v noci nieco menili, co sposobilo dost divne veci a v konecnom dosledku boli vdaka tomu vsetky nase stranky nedostupne. Kedze sa nam nepodarilo so servervnou nic vyriesit cez telefon, isli sme tam nakoniec osobne a okolo 16tej sa nam to podarilo konecne cele ozivit. Zda sa, ze nedoslo k nijakym stratam a vsetko bezi ako bezalo predtym. Rad by som tu napisal, ze sa pokusime podobnemu problemu v buducnosti vyhnut, ale neviem ako. To, ze zmeny nastavenia siete v serverovni sposobia kompletny vypadok stranok a nasledne problemy s hardwerom sa nedalo nijak predpokladat... Som rad, ze vsetko bezi ako ma a dufam, ze v blizkej dobe nic menit nebudu.
Odpovedať
Profilova fotka
No zavislacky mali chvilu odvykacku ;-) ale musim POCHVALIT jednu vec, ze si to oznamil na fejse - to som bola spokojna, ze ma v praci neblokli a cakala na spojazdnenie
Odpovedať
ianitka aj ja som mala strachy, ze ma blokli v praci :-D :-D
Odpovedať
od te doby co jsem nasla tyto stranky tak se nemohu od nich odtrhnout, a kdyz jsem se dnes rano nemohla pripojit myslela jsem ze dostanu infarkt :-) dekuji ze jste to tak rychle nahodili a ze jste zpet all the best :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?