Aktuálne info: Zoznam hostí a koronavírus

Ahojte dievčatá, ak plánujete teraz svadbu a riešite tiež opatrenie okolo korony, dnes som dostala odpoveď z Úradu verejného zdravotníctva ohľadom zoznamu hostí (pýtala som sa, ako si daný zoznam predstavujú, aké chcú údaje a pod.). Snáď niekomu pomôže táto tajuplná odpoveď 🙂 Dobrý deň, Ďakujeme za Váš podnet. Je potrebné, aby ste vedeli preukázať počet osôb, ale akým spôsobom je to na Vašom rozhodnutí. S pozdravom Úrad verejného zdravotníctva SR Trnavská cesta 52 P.O.BOX 45 826 45 Bratislava
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme za zdieľanie informácií. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem sa opytat k tej odpovedi UVZ. Pýtali ste sa na zoznam svadobných hostí na účely prípadnej kontroly zo strany regionalej pobočky UVZ? Resp. inak sa opýtam, odkiaľ sa berie povinnosť mat zoznam hostí? Je to povinnosť svadobčanov alebo hotela/zariadenia kde sa kona svadobná hostina? Vďaka
Odpovedať
Pekný večer, pravdepodobne to je povinnosť zariadenia, ale nakoľko my si prenajímame priestory od mesta, brala som to tak, že zoznam dáme dokopy my. Moja otázka bola čisto ohľadom daného zoznamu. Povinnosť zoznamu je skôr z dôvodu rýchleho dohľadania všetkých účastníkov v prípade pozitívneho prípadu, nemyslím si, že by úrad chodil na kontroly.. 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ahojte, takže stačí ak dám meno hosťa + napríklad telefonický kontakt..?
Odpovedať
My sme mali svadbu teraz v sobotu a mali sme menný zoznam účastníkov + tel.kontakty. Do istoty som mala ešte jeden s adresami. Zoznam sme dávali majiteľovi. Kontrola neprišla žiadna. Samozrejme, že hostia boli testovaní, alebo mali potvrdenie o očkovaní resp. potvrdenie o prekonaní covidu.
Odpovedať
@chelsey987 dakujem pekne za info a gratulujem 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte 🙂 Chcela by som sa zapojiť do tejto komunikácie. Je potrebné niekde zoznam hostí odovzdať alebo nahlásiť, že tam a tam máme svadbu? Máme svadbu v KD a pani tam nám povedala, že zoznam nepožaduje a ani náš catering. Skôr je ten zoznam asi pre nás aby sme vedeli dohľadať kto tam bol resp. keby prišla kontrola. Či je potrebné to niekam nahlásiť. Ďakujem za odpoveď 🙂
Odpovedať
@luci0210 hmmm mozno hej a kludne sa moze stat, ze to ma proste kazde mesto inak nadstavene a to z dovodu aj toho v akej farbe sa nachadza. ale tak podla mna nie je moc problem takyto zoznam pripravit a ma clovek pokoj pre kazdy pripad
Odpovedať
@puklinha áno pripraviť určite nie je problém. Mne ide skôr o to, či to mám niekde nahlasovať 🙂
Odpovedať
podla toho mailu nie, ak by to bolo nutne niekam posielat, myslim si, ze by ti to tam rovno aj uviedli,. mozno je potrebne, len aby ste ho na svadbe mali, ak by nejaka ta kontrola prisla
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?