Aperol spritz

Dievčatá pomooooc... Viete mi poradiť ak ste si mohli do sály priniesť vlastný alkohol a chceli ste mať aj aperol a prosecco ako ste to riešili? Hostia si samí miešali drink? Neviem čo mám robiť. 🥺
Odpovedať
Profilova fotka
My čo sme mali svoj alkohol tak ten si každý miešal sám áno. Myslím si že kto má rád Aperol tak si ho aj sám urobí. Či vy si doma sami nerobíte keď si pozvete návštevu? U nás s tím nebol problém. Ak to niekto nevie určite sa nájde nejaký ochotný svadobčan ktorí namieša ochotne aj druhému. 🙂 Z tohto si vážnu hlavu nerob. Akurát by som možno dopredu poprosila hotel či by mi nemohli pripraviť plátky pomaranča. Alebo ak to chceš mať bez starosti pozri sa či tento drink neponúkajú. Výjde ťa to možno aj lacnejšie keď vezmeš do úvahy korkové a to, že nie každý bude tento drink piť.
Odpovedať
@michala16 práveže doma to vôbec nerobíme haha 🤣 ale chcela by som niečo zaujímavé a viem že pár ľudí to pije. A prosím nevedela by si mi poradiť aj pomer? Viem že viac prosecca potrebujem ale neviem či mi stačí 5flias prosecco a tri aperolu
Odpovedať
Profilova fotka
Tak napr. 30ml Prosecco 20ml Aperol 10ml perlivá voda Plátok pomaranča na ozdobu Ale ja osobne som to nerobila ale na návšteve som to už pila pár krát. Je to celkom chutné ale ja dávam prednosť Gin to niku s citrónom a ľadom. Ale ak niektorý ľudia na svadbe obľubujú Aperol tak si myslím že by mohol niekto s nich vedieť ako sa pripravuje. Asi to nebude také ťažké ani mne ho nepripravovali barmani a vždy to bolo dobré. Neboj určite to zvládnete.
Odpovedať
@mimi_tamas ahoj mňa len napadlo že ak to chces takto, aby si to hostia sami miešali, môžeš vytlačiť "návod" dať do rámčeku a postaviť k aperolu a prossecu.
Odpovedať
Ahoj my sme nemali aperol spritz ale ruzovy gin s tonicom a k rumu sme dali limetky a na začiatku sme mali urcenych z každého stola dvoch ludi ktorí priniesli na stol flasu podľa želania hosta a naliali im do pohara ak chcel niekto ruzovy gin ked to aj niekto prvýkrát skusal tak im to zmiesali pred nimi a tak videli ako sa to robi, myslim ze väčšina ludi to pozná ak to piju pripadne tym navodom nic nepokazis ked das k tomu
Odpovedať
to je na dohode priamo s majitelmi saly, niekedy sa to da, inokedy zas tomu, aby si ludia priniesli aj svoj alkohol otvoreny nie su, kedze im to znizuje konecnu fakturovanu sumu
Odpovedať
aperol to je moje a takto na leto je to priam idealny drink
Odpovedať
@mimi_tamas Neviem, ako to je, možno to všade majú inak, iné zásady, pravidlá a tak. Nedá sa ich nejako spýtať a vyzistiť? Prípadne by si hostia miešali sami, mne osobne by to teda vôbec nevadilo, pokiaľ ide o Aperol 😄 Ten proste musí byť!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, v Čechách majú aj "čapovaný" aperol, že do plastových fliaš ti načapujú už zarobený aperol. A chuťovo je naozaj super 🙂. Ak náhodou máte niekoho z rodiny z Čiech, aj toto je cesta 🙂.
Odpovedať
Profilova fotka
pred par tyzdnami na svadbe @kysuckakoliba bol svadobny barman, ktory nam namiesal aj špritzík 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?