Bašta pri prameni - Bojnice

Ahojte chcela by som sa spýtať či mal alebo plánuje mať niekto svadobnú hostinu v Bašte pri prameni. Ako ste s tým miestom spokojné? Poprípade či neviete v akej cenovej relácií sa pohybujú? 🙂
Odpovedať
Ahoj, ja som s nimi komunikovala pred cca 2 rokmi, možno sa odvtedy zmenil manažér, ale nemala som veľmi dobré skúsenosti. Neboli veľmi ochotní, účtovali si každú maličkosť a bolo to celkovo dosť drahé. Navyše som čítala aj skúsenosti dodávateľov (kvety, koláče), ktoré boli dosť nepriaznivé, takže ma to odradilo, hoci je to krásne miesto a svadba by bola ako z rozprávky.
Odpovedať
tu je sen mat svadbu 🙂 nadherne prostredie, brala by som hned. aj fotky musia byt nadherne odtial
Odpovedať
@lillisun to je zvlastne, lebo kolegyna sa tam vydavala a nemohla povedat zleho slova na nich, bola s nimi vraj velmi dobra komunikacia, boli mili, ochotni. takze neviem, ci sa tam zmenil majitel alebo co, ale mozne to je.
Odpovedať
kamoska tam u nich mala hostinu a podla mna to tam je prenadherne. a aj ked som sa jej pytala, ako to s nimi mali v ramci priprav, tak som nepocula jedineho zleho slova
Odpovedať
Ja som im pisala mail pred par dnami. Este sa neozvali.
Odpovedať
Hmmm ako vyzera to v celku zaujimavo a na fotkach to isto musi vyzniet krasne. @Ela Elinka Kubicova tak hadam sa ti co najskor ozvu
Odpovedať
boli sme tam ale len na vylete a musim povedat, ze to tam fakt vyzera uzasne a viem si redstavit aka krasna tam musi byt svadba a tie fotky z nej
Odpovedať
Videla som to miesto zatiaľ len na nejakých fotkách, no aj na nich to vyzeralo, že je to tam moc krásne. Aj si sa s nimi teda už nejak skontaktovala alebo ešte nie
Odpovedať
Boli sme tam minulý víkend na výlete a je to také miesto, kde by som napríklad ja chcela mať svadbu. Moc sa mi tam páčilo, fakt to tam je tak moc čarovné
Odpovedať
este som tam nebola no videla som to miesto uz na par fotkacha tiez sa priklanam k tomu, ze to tam vyzera v celku zaujimavo
Odpovedať
Ahojte písala som si s nimi aj mi poslali cenník. Vzhľadom na to, že ešte nemám cenník od druhých sál mi toto prišlo trošku predražené. Ale možno sa to zmení 😄 pán bol milý ale povedal, že určite sa cena ešte bude meniť koncom roka. Čiže miesto krásne ale odradil ma poplatok 50€ za hodinu po polnoci, nakoľko za celú uzavretú spoločnosť treba zaplatiť 500€ a plus 50€ na osobu jedlo... nehovoriac o výzdobe čo si tam pýtal + účet na bare 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vies. ako podla fotiek to tam vyzera krasne, je to v areali kupelov a ak je to ziadane miesto, bohuzial, aj ked sa ti to zda byt predrazene, tak si najde asi lahko niekoho, kto to rad zaplati
Odpovedať
Článok sa načítava...
@karolapop hm m asi tak nejak. Ak je miesto proste žiadané, tak to jasné že využijú a cenník si postavia tak, aby na tom proste čo najviac zarobili
Odpovedať
Ved to, niekto mensi a nie mozno tak vybookovany je rad, ze ma aspon zopar svadieb do roka a tak aj cenu vie spustit. Taky pri ktorom je dopyt vacsi nez ponuka, tak si zas moze dovolit zapytat, aby prave vam nejaky ten termin dali
Odpovedať
@slivocka10 ale tak aj to prostredie je celkovo krasne, neviem, ci je na okoli nieco krajsie ako Basta. ved kto chce, tak si priplati nehladiac na cenu.
Odpovedať
Ahojky. No uprimne, ja pochadzam z Ba a stale hladam priestor a toto je jeden z najlacnejsich. Pisala som im aj ked je to daleko. Aj do Meridiany. Tu v Ba a okoli nevedia co si pytat. 50€ na hlavu je super. teda keby tu v okoli je nieco tak pekne za 50€ tak uz to mam zabookovane davno 😄 ak viete o niecom podobnom v okoli Ba tak rada pozriem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, prosím vás, neviete o nejakej veľkej sále pre +/- 130 ľudí? Ale asi skôr + ... Kľudne aj kultúrny dom, do restikybsa asi nezmestime.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?