Koľko alkoholu a nealka na svadbu pre 150 ľudí?

Ahojte nevestičky, chcem Vás poprosiť kto mal alebo ešte len bude mať svadbu a mal alebo bude mať okolo 150 hostí, ako ste to riešili s alkom a nealkom? Koľko ste prosím Vás kupovali bieleho vína, červeného, koľko minerálky, kofoly, ochutenej vody ... lebo nemám ani predstavu, aké množstvo by malo stačiť :) ... ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lilien16 kludne by som ti to mohla napisat, mam to zapisane v zosite, kde som si pisala vsetko ohladom svadby. Ale je tu aj jedna dobra skupina http://www.mojasvadba.sk/group/6673/ ohladom tohto, tak si kukni, mozno ti to pomoze tiez :-)
Odpovedať
@lilien16 my sme davali tak ze pol litra vinka na hlavu a tak isto aj mineralky. Je jasne ze nie vsetci pili vino takze nam dost este aj zvysilo
Odpovedať
u nás sa vypilo vína - 0,75 l na dosp. osobu (počítané dohromady biele, ružové, červené), tvrdého 0,15 l na dosp. osobu (viac sa pilo víno než tvrdé), piva sa vypilo jedno veľké pivo na dospelú osobu (0,5l) nealka (voda, coca cola, fanta, sprite, džúsy) 2,2 l na osobu (vrátane detí)
Odpovedať
Profilova fotka
@margotka987 ale mali ste aj viacej, nie?
Odpovedať
áno, pôvodne sme počítali 1 l vína, 0,5 l tvrdého na dosp. osobu, pivo sme brali len ten 30 l sud, to bolo doplnkové, nad tým sme nešpekulovali a nealka sme počítali 2,5 l na každú osobu.
Odpovedať
@migina ak to máš všetko rozpísané, budem ti vďačná ak mi posunieš info :)
Odpovedať
Zalezi aj na tom,v ktorom mesiaci mas svadbu a vela robia aj obycajne dzbany s dochutenou vodou ci capovane pivo-hlavne v lete
Odpovedať
@truwka no svadbu máme o mesiac 16.7.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali nachystany alkohol pre 90 ludi: 50 flias tvrdeho 22 flias cerveneho vina 22 flias bieleho vina 45 flias na vysluzku 25 piv nelako 24 radler 5 dzusov 12 coca cola 6 sprite 36 - mineralka perliva a neperliva Z tohto vsetkeho nam viac ako polovica ostala. Samozrejme zavisi kto co pije, ci bude teplo, ... atd (poradila by som pozistovat ) Napriek tomu ze svadba bola na vychode z 50 flias tvrdeho 30 ostalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sitael Tak to Vám naozaj fakt veľa ostalo. Však na východe sa snáď najviac pije, čo im nebralo? :D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) asi sme ich precenili ze su to chlastosi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilien16 prepac este som nemala cas ale v najblizsej dobe sa posnazim ti to napisat. Len chodim sem len nachvilku lebo nemam moc casu ale ja si ho najdem, teda aspon dufam
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?