Korona - svadba doma - oslava v zahraničí pri mori

Ahojte nevestičky, máte aj vy toho presúvania svadby a neistej situácie okolo hostiny, kvetov a kapely plné zuby? Mnohé z nás už nechceme prekladať svadby... sme z toho zúfalé. A mnohé z vás už určite malo svadbu pri jednom stole a hostinu chcú urobiť dodatočne. A čo tak zobrať sa a vycestovať so svadobnými hosťami do All inclusive luxusného hotela do Turecka. O všetko by bolo postarané. Vedeli by ste si to predstaviť?
Odpovedať
Profilova fotka
Keby bola taka moznost tak preco nie. Len na to uz treba iny rozpocet a momentalne to ani s vycestovanim asi nebude take lahke, kedze sa planuje zaviest povinna statna karantena pri cestovani do exotiky
Odpovedať
a potom 2 tyzdne v karantene :/ tolko by som uz ani dovolenky nemala :/
Odpovedať
@jarunka11 verim tomu ze uz po velkej noci to bude vypadat inak.... SAMOZREJME negativne testy su podmienkou akeho kolvek testovania a to este aj bude do buducnosti tak. Ja vazne rozmyslam nad tym ze sa zobereme podla akt. podmienok doma a potom poletime do turecka ...5* hotel, chill, pokoj, relax, vsetko zariadenie a hlavne najlepsi servise aky v zahranici poznam
Odpovedať
@marianka_pis kopec ludi uz ma homeoffice, a ked bude PCR negativny tak bude mozne ist do roboty. My sme boli v juli v chorvatsku ... super pocasie, malo ludi, parada.... urcite lepsie ako to co sa u nas odohravalo na kupaliskach.... a nebola ani karantena a ani cakacky na hraniciach a ani testy sme nepotrebovali....
Odpovedať
Prepáčte dámy. Nechcem Vás uraziť, ani sa Vás nijako dotknúť. Ale v terajšej dobe je to ,,debilita", vycestovať do zahraničia, preto aby bola svadobná hostina. Ak áno, súhlasím ale s tým názorom, že po návrate všetkých zúčastnených do povinnej karantény. Je to paradox, ale doma všetci trčíme, a niektorí cestujú veselo na dovolenky. Som toho názoru, že by mal byť striktný zákaz cestovať do exotiky. Nadrzo by som takých ľúdí otočil na letisku, a poslal domov.
Odpovedať
@ascedant Ja si nemyslim, ze problem su ludia, ktori cestuju. Ti su pravidelne testovani a dokonca aj viackrat a ti si veru davaju aj pozor, aby mohli vycestovat a aby to tu alebo tam nechytili. Problemom su nezodpovedni ludia, ktori sa nedavaju testovat, lebo by ihm to nevyhovovalo byt doma. A taktiez ludia, ktori sa stretavaju, oslavuju a ked je niekto aj pozitivny, tak to ututlu. Ti ludia co aj pridu zo zahranicia by si mali urobit podla mna 2 testy... pred odletom domov ako to je momentanlne vsade aj realitou a 3 dni po navrate domov. Ak su negativny mohli by opustit karantenu. Ja cestovanie ako take pokladam za menej rizikove ako nase nezodpovedne spravanie v domove. ----- Na margo podotykam, ze som s long covidom doma uz 2,5 messiaca ----- (takze viem co to vsetko obnasa a aky vie byt covid zakerny)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa napríklad chystám cestovať tento mesiac z pracovných dôvodov, je to v rámci EU. Mám potvrdenie o prekonaní covidu, okrem toho si budem pred odchodom aj tak robiť test, tam si budem robiť dalsi test, aby som mohla prist naspäť a po prichode domov opätovne ďalší test. Čiže v priebehu týždňa tri testy plus som iba mesiac po prekonaní - to je veľmi malá pravdepodobnosť, že by som mohla niečo doma rozniesť. Väčším problémom je podľa mňa to, že keď je niekto pozitívny a v karanténe, tak doteraz to na svk nikto nekontroloval, či sa to naozaj dodržuje. Bolo to len na svedomí a vedomí každého a plno ľudí aj pozitívnych ďalej behalo po vonku...
Odpovedať
Ono je to teraz, aj tak jedno. Podľa toho čo, som včera počul v správach. Minister zdravotníctva požaduje, aby sa zaviedlo to, že každý kto príde zo zahraničia pôjde povinne do štátnej karantény. Na margo svadobnej oslavy, neviem si predstaviť keby bo návrate z oslavy v zahraničí, by všetci príbuzní, resp zúčastnení museli ísť do štátnej karantény, asi by neboli nadšení.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzedko s tym cestovanim to ale tiez bude komplikovane, nakolko cestujuci musia mat ockovanie za sebou a ked to vidim, ako to je, tak ktovie kedy sa dostaneme na rad, my uplne bezni smrtelnici.
Odpovedať
Profilova fotka
@ascedant Presne tak súhlasím...!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@ascedant presne tak, to ani nemozes od niekoho cakat aby si po dovolenke bral este 14 dni a siel do karanteny. predstava takej svaby krasna, no nie v case korony
Odpovedať
Ja chápem, že ste mnohé unavené z neustálych presunov a problémov s tým, my sme s polovičkou tiež tento rok plánovali svatbu, ale po zrelej úvahe sme to presunuli až na rok 2022. Keď si máme užiť svadobný deň, tak bez problémov, rúšok a obmedzení.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ascedant ono to je asi najlepsie riesenie. tento rok, ako sa tak na to pozeram, tak proste neviem si predstavit, ze by sa to len tak vsetko zas spustilo vo velkych cislach
Odpovedať
@adrinika V tomto s tebou plne súhlasím. Svadby este budu mat podla mojej mienky, minimalne do leta vyrazne obmedzenia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?