Program pre hostí

9. mar 201220

Ahojte, planujeme s priatelom netradicnu svadbu, bez tancovacky, iba take posedenie po sobasi (zhruba tak do deviatej) Viete mi poradit nieco, aby sa nasi hostia nenudili? Teda okrem fotenia a pripijania so vsetkymi.... Vdaka za kazdu odpoved 🙂

  • My by sme tiež chceli len takú kratšiu, bude tam len najužší kruh rodina a kamarátov, keďže my nie sme vôbec tanečné typy, tak sme sa rozhodli pre tombolu, budú otázky typu, kto bude variť, žehliť, držať rodinnú kasu atď, a podľa toho kto to bude robiť sa bude dvíhať tá topánka, kto to bude mať na starosti , bez toho aby sme videli odpoveď toho druhého a možno obchytkávanie zadku 🙂). Hudba síce bude, ale to si zariadime sami. Rozchod bude asi rýchly, lebo takmer všetci hostia majú malé deti, dokopy ich bude 7 na svadbe, a ešte pre tie by sme chceli pripraviť hračky a tak .

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
 Svadba je najúžasnejším dňom v živote človeka.
Výber správnej hudby na Vašej svadbe dokáže vyčariť
neopakovateľný zážitok a usmev.
Hotel 21
Bratislava
Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
Hudobná skupina Zunaband Vám ponúka živú hudbu na akúkoľvek kultúrnospoločenskú akciu. Samozrejmostou zahrnutou v cene je nasvietenie miestnosti.
Články od našich partnerov
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
Archív článkov od partnerov