Svadobný stan - skúsenosti

Ahojte, chcela by som sa spýtať, máte niekto skúsenosti so svadobným stanom? Chcela by som vedieť v prípade veľkých horúčav či je tam neznesiteľné teplo, a naopak ak by bol silný dážď či je to moc hlučné, keď kvapky padajú na ten stan, či to nie je moc rušivé, a v prípade poklesu teploty či nie je moc chladno. A taktiež, či tam nebolo priveľa hmyzu keď je to vonku. Ďakujem za každú odpoveď 😊.
Odpovedať
otazkou je, kedy planujete svadbu? ako cez leto podla mna nebude v tom stane az teplo a ked pride vecer, bude v nom prijemne. co sa tyka dazda, ako je topocut, no ak bude hrat hudba tak to bude v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
@janys1773 neviem okomentovat horucavu, my sme mali asi 20-25 stupnov, stan mal "steny" ktore sa dali zatvorit takze zima nebola (stazovala sa na zimu len moja babicka a tej je zima stale). hmyz nebol. celu noc nam prsalo a vobec som to v stane nepocula. ja som bola velmi velmi spokojna so stanom. :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry den, nedavno som bol v Stane na svadbe, ked prsalo nebolu dnu nic pocut, strasny rachot, vietor fukal do bokov ako do plachiet, bali sme sa ze sa to rozleti, potom vypla elektrika, ochladilo sa a bolo tam 15 stupnov. Neni nad poriadny hotel s pevnou strechou, ten pocit je velmi neprijemny. Fotky su na mojom profile.
Odpovedať
@janys1773 Ahoj, ja som tiez dlho rozmyslala nad svadbou v stane a nakoniec som si ho aj rezervovala, avsak jedneho coho sa bojim je ten dazd pripadna burka. Ale stan by to vraj mal vydrzat. Velmi sa mi paci taka ta romanticka savdba v stane v lete, hoci my mame terin na 1.5.2021, hadam to nie je prilis velky risk. Ten nas by mal byt pocas chladnejsieho vecera alebo dna aj vyhrievany. Avsak tiez by som bola rada ak by sa ozvalo viac neviest ktore s tymto maju skusenosti 🙂
Odpovedať
@17kris Ahoj, kde sa budes vydavat? Ja by som tiez chcela v stane, ale niekde si pytaju strasne palky! Prenajom 4000€ a pod.
Odpovedať
Ahoj my sme mali svadbu v stane, prenájom nás vyšiel tušim 1200 € aj s montážou a demontážou, do +10 C, je to v poriadku, že znesie to aj dážd aj vietor, dá sa to uzavrieť. My sme mali v ten deň horuco, takže sa stan otvoril a paradne prefukovalo. Mali sme pripravené 2 ohrievače a deky na večer,ale ani sme ich nezapli. Najviac sa mi páčila drevená podlaha, lebo na nejakom prachu si neviem predstaviť tancovať s opatkami. Mali sme na začiatku augusta, v dobe komarov, ale žiadneho sme nevideli, ale asi to skor ide o lokalitu. Svadbu sme mali v Modre, stan doviezli z Bratislavy.
Odpovedať
Profilova fotka
Musím potvrdiť, že ide ozaj aj o lokalitu. My sme boli kamarátom na svadbe, kde mali takýto stan, a tým, že to bolo zasadené tak mierne v lese, aj keď bol otvorený, bolo tam v augustových horúčavách, ktoré vtedy boli, neznesiteľne horúco. Chlapi mali prepotené košele ešte ani polievka neprišla. Predpokladám, že ak by bol niekde na otvorenom priestranstve, kde by pekne prefukovalo, bolo by to úplne v pohode, ale v zátiší a ešte v teple to bolo peklo 😄 Hopla, až teraz som si všimla, že je to stará diskusia 😄 Tak dúfam, že ste to už poriešili k spokojnosti 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Ďakujem všetkým za komenty, nakoniec sme to riskli a mali v stane a bolo to neskutočné. Nikdy by som nemenila. v noci prišla búrka absolutne nikomu to nevadilo nikto to nevnímal ani to nič nenarušilo. Rak za mňa úplne TOP 😍.
Odpovedať
Profilova fotka
@janys1773 A môžem sa spýtať od koho ste požičiavali?
Odpovedať
@amelie22 My sme to mali v rámci priestoru , bolo to v Agropenzion Hubert Zvončín a tam prenajímali stan 1500 eur stal pre 150 ludi, madherne prostredie.
Odpovedať
Profilova fotka
@janys1773 ďakujem!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?