Kto to fotil na našej svadbe 12.9.2009 v Košiciach?

Ahojte, hľadám fotografa, ktory fotil na nasej svadbe dna 12.9.2009 v Dome svatej Alzbety v Kosiciach o 16 : 15? Bol tam pritomny nejaky fotograf ( zrejme profik ), ktory nas fotil a nevieme, kto to bol ? radi by sme sa k nemu dopracovali...Nejake pomocky ???? Vdaka.
ako sa to mohlo stat?? chcete mu zaplatit, alebo ho nakopat? :-D
mozno niekto kto chcel zacat s fotenim a nemal foto na ukazku ze uz fotil ;-)
steff, a preco to riesite teraz? Ale priznavam , je to divne, ze vas niekto fotil a vy neviete kto, neprijemne.... :-|
Profilova fotka
no neviem, ale ja by som urcite niekoho z rodiny za nim poslala co je zac a preco ma foti, ked ja mam svojho fotografa.
tiez by som to riesila asi hned na mieste.... :-S
Profilova fotka
Pokiaľ mám info,tak vo veľkom kostole v KE fotí jeden starší pán,je to profík,ktorý nafotí foto a potom ich ponúka mladomanželom.Je to samozrejme dosť drahé a pokiaľ sa nechytíte na jeho háčik ,tak to vymaže z databázy.Ale keď len jednu,dve svadby nafotí každú sobotu,tak má vydeláno.Je potrebné sa obrátiť na farský úrad,tam o ňom budú vedieť,predsa v kostole nemôže pobehovať hocikto a fotiť,dokonca aj vlastrný fotograf,musí mať súhlas od farára,kde sa môže pohybovať atď. ;-)
ahojte, no fotograf bol mlady chalan v sprievode nejakej slecny (?). My sme mali vlastneho fotografa a fotky su skvele. Chcela sm vediet, ci sa aj Vam nieco take stalo resp. je je to normalne v Dome. sv. Alzbety. Ako vidim, ste to viac menej otocili na srandu, ale ja by som ozaj chcela vediet dovod a dalsie info...ale dik aj tak :-) Obidvaja sme si mysleli, ze je to nejaky kamos toho druheho..az po svadbe sme prisli na to, ze to tak nebolo :-) a na riesenie na mieste by aj tak cas nebol...
no, steff, to je neprijemne.... =-) :-|
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
nakopat ich..... ]-(
Článok sa načítava...
no to by ma nenapadlo... :-D ale ved fotky z obradu su aj tak malo, nie?
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Nesuhlasim s tebou, Marcel. Svadba nie je verejna zalezitost, ale sukromny obrad 2 ludi, na ktory pozvali svojich hosti. Fotograf, ktory chodi dokola a snazi sa odfotit najlepsie zabery moze byt rusivym elementom. A dat na web fotky zo svadby bez suhlasu interesovanych je drzost. Takze reakcia habibi je celkom pochopitelna.
ajik....neviem o tom, ze by boli na webe...nesranduj .....on inak vyzeral ako profesional...urcite nie amater....
možno to bol náhodný turista ;-)
:-))))))
Pre steffany: Vieš čo by bolo najlepšie? Keby ste ho mali aj na svadobnej hostine a že nepatrí ani k jednej polovici famílie by ste sa dozvedeli, až keď by vám odtancoval aj s výslužkou.... Či??? :-D
Profilova fotka
marika113 - U kamaratky takto bol jeden "hosť"... asi to nebol jeho zamer, skor vyuzil situaciu, ze sme tam prave mali svadbu. dal si dve piva, vzal krabicku cigariet, dokonca pokecal vonku s fajciarmi o tom, aky je pekny spln mesiaca a isiel :) kazdy si myslel, ze je z tej druhej rodiny a akurat zenich s nevestou, co by to odhalili ho nezaregistrovali. profesionalny svadobcan :))))
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?