Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
tie čo mala yukaya, už som sa tam včera dovolala, tak som im poslala e-mail s fotkou, čo som ukmínila yukaye z albumu, tak hádam budú ;-)
zuzka kolko ti povedali cenu?
Profilova fotka
700 bez DPH, tak niako si mi asi písala aj ty , nie?
tak isto a samozrejme bločik som nepotrebovala, takze bez DPH....
Profilova fotka
dík, len ja si ich dám asi poslasť na dobierku, takže neviem či sa bude dať bez bločiku
Profilova fotka
vidíte, vravela som, že tu ostanem sama :-(
Profilova fotka
ale no, zlatik, neostanes, ja sem chodim, ale nikoho tu nie je. Tak nepisem len tak. Ale net mam uz aj doma, tak neboj, vsetko uvidim, ked budes nieco potrebovat. so don' t worry :-D
Profilova fotka
zlatučká, díky moc. x-)
aj ja uz mam doma net, tak sa pripajam k dudasik.... ;-)
Profilova fotka
Tak teda mzuzka, musis to vyuzit, ak nam teda veris a chces sa od nas cosi poucit. Veru veru, myslim,ze je toho dost. Aspon moja svadba bola taka, planovala som to dost dlho a nakoniec to zbehlo ako voda a polovica veci sa bohuzial aj tak zabudla. :-S
Profilova fotka
ahojte, dudašik tzie koláže sú krásne, si sa pohrala ty, či fotograf? :-)
Profilova fotka
ja sa hram teraz vela, lebo mam manzelika na tyzden preco a pri havinkovi sa to celkom da. :-N to su len take prve pokusy, chcem sa s tym pohrat este viac, nejake upravy porobit. No uvidim, co sa mi podari.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte. Nerada rusim, ale potrebujem radu ohladne fotografa. Dudasik, od Dobromily som dostala typ na Teba, že si mala super fotografa, s čím aj súhlasím, lebo som si kukla fotky z Vasej svadby. Mohla by si mi poslat na neho kontakt do IP? Ale "neurazim sa", ak mi dáte aj vy ostatne rady ohladne fotografov, lebo ten nam este chyba. :-) Dakujem uz vopred...
ahoj mirka, ja som mala fotografa z diviak nad nitricou vola sa roman klucha a este ti neviem povedat ake su fotky, lebo nemame kedy za nim ist. ale poslem ti kontakt pripadne si pozri na www.rkfm.sk
Profilova fotka
ahoj Mirka, ak chceš skús pána Pecha, nám robí pre firmu a je perfektný, neviem ako časovo, ale skús ;-)
dudasik, dvd zo svadby uz mas??
Profilova fotka
Baby, ste zlate...Dakujem :-)
mirka, odkial si?
Profilova fotka
Mirka, rada by som ti odporucila mojho fotografa, ale my sme boli posledny par, ktory fotil, pretoze odcestoval do Irska. A o inom veru neviem, iba tak fotoatelier V. a to sa mi vobec nepaci takze nic. DVD este nemame a ani tak skoro nebudeme mat, robil mi to bratranec aon ma strasne vela prace, takze som mu povedala,ze sa s tym nemusi ponahlat,ved to vsetci maju este v pamati, okrem mna. :-D
Profilova fotka
dudásik, si veľká šikulka, už viem kto sa bude hrať s mojimi fotkami :-N :-N :-N , tie ČB koláže sú krásne
dudasik, mas nejaky program v PC na tie fotky alebo to robis nejak pracne?
Profilova fotka
Robim to aj vo photoshope ale tiez sa to da krasne a jednoducho, ak tie fotky nechces vyvolavat spravit aj v Powerpointe. Celkom ma to bavi,len keby mam viac casu. Uz aj kamoska chce aby som jej spravila a to nemam este svoje dokoncene.
Profilova fotka
ahojte. prepacte,ze som sa nepredstavila.som prievidzanka ako vy, ale uz zijem v krtisi, odkial je moja laska. preto mam mensi problem s tym, co, kde, ako v PD. svadba bude v PD v maji. som rocnik ako dudasik, teda myslim, lebo si ta pamatam zo zakladky,alebo strednej. ale asi skor zo zakladky. chodila som do triedy s alou h.,kt. poznas.
Profilova fotka
ten čas, veď práve ten je najväčší neprajník. ja som sa pustila do našeho oznamka a ako som ho po troch dňoch odložila rozrobené, tak si oddychuje stále nedokončené v PC. a to ešte neviem kedy pozvánky, nálepky atď. a to som dnes zistila, že mám do svadby 155 dní, (vraj, aprílovky sú na fóre aktívne :-N ), tak keď vezmem medzi tým vianoce a veľká noc, tak neviem neviem. ten prvý mesiac, keď sme sa na svadbe dohodli, tak to bolo také hrr a teraz nič.
Profilova fotka
Ahoj Mirka, asi viem, ktora to si. Tak vitaj, prievidzanka krtisovska. :-D Mzuzka nic si z toho nerob, ti vravim,ze ta svadba aj tak rychlo ubehne, ze to uz bude vsetko jedno... Hlavne si to vychutnat v ten den, ti vravim, ja si na nic nepamatam a to som tiez vsetko planovala polroka dopredu, aj tak sa vacsina veci stala uplne inak. Neda sa to.
mzuzka, presne tak... zakladala som si na vela detajloch, ale ked ta niekto nepochopi tak s tym nic nenarobis. Moj drahy bol v takom strese, ze vsetko urobil uplne naopak ako som mu niekolkokrat opakovala.... no ale teraz uz s tym nic nenarobim... 8-(
Profilova fotka
ja som marekovi vyčítala ľahostajnosť, že mám pocit, že si beriem kamarátku s ktorou všetko riešim , nie jeho a on mi včera veľmi chcel urobiť radosť a vraví mi, urob si zajtra poobede voľno, pôjdeme popozerať niečo na svadbu. a keď som sa opýtala čo , tak on že ja neviem, napr.môžme ísť objednať tortu, alebo tak niečo. no ja som sa smiechom skoro pridusila. on chudáčik nemá tuša, čo treba, jeho napadla lrn torta :-D :-D
mzuzka, z toho si nic nerob, proste to su chlapi, aj ja som vsetko vybavila sama.... prip. ked som mala nejake 2 alebo tri veci co sa mi pacili a nevedela som sa rozhodnut len som mu dala vybrat a co vybral to bolo, napr. pohare... a aj auta som vybavovala ja lebo on sa nejak nerozkýval... ale mne to vyhovovalo, aspon som to mala tak ako som chcela ja.... a nikto sa nam do toho nemiesal a uz vobec nie svokry... tie sme vyradili hned na zaciatku... takze ja som ho mala ako poradcu a fakt niekedy len ocicka otvaral co som vymyslala... :-D
mzuzka a mas predsa aj nas, takze keby nieco vies na koho sa mozes obratit......
a mam v albume nalepky na flašky čo sme mali tak sa mrkni ak chces....

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?