Prievidžanky so svadbou v roku 2006

Zobraz úvodný príspevok
ahojte kočky tak kedy to mate? ja 16.09. ako ste na tom s prípravami?
Profilova fotka
sasi poslem ti kontakt do IP, aby ho admin nevymazal.. su inak na kramaroch, my sme si tiez doniesli obrazok, ale maju aj oni na ich webe pofotene prace, tak si popozerajte. doniesli sme si aj vlastne zlomkove zlato, takze nas vyjdu spolu 3500,- so vsetkym aj s gravirom.. su tam velmi zlati, ale nech vas neodradi to prostredie :-)
skusime tam zbehnut - a este to ma miatlo na tych zlatnictvach - ze v jednom Ti povedia, ze briliant stoji 4000,- Sk a v druhom stoji 1500,- az 2000,- Sk - sa mi to nejako nezda. Ale musime ich ist uz objednat, lebo je najvyssi cas. A dakujem za kontakt :-)
Profilova fotka
my mame bez kamienkov, tak neviem, kolko stoja u nich.. ved pripadne im napis mail a podla toho sa zorientujes
Profilova fotka
ahojte, už môžte na poháriky kuk ;-)
mzuzka, aku kytku budes mat ty?
mzuzka, pekne pohariky :-)
Profilova fotka
ahojte. neviem akú budem mať kytku, lebo som to nechala na Mareka. Takže kytka prekvapko :-N dík dzupinka
Profilova fotka
zuzi, tak ako sa dari s poslednymi vecami? drzim palce ;-)
Profilova fotka
teraz akurát kamarátka, čo má menej roboty v zamestnaní tak vyrába svietniky, dnes som bola v PD, že na MsÚ zaplatím za autá na pešiu zónu, + poprosím tetu "spevulu" že chceme vlastný text namiesto básničky, povybavovala som pár somarín, pokúpila pár somarín, sadla do auta a frčala nazad do Ha do kanclu =-) takže cez obed zase. No proste už zmetkujem, stresujem...
Profilova fotka
ale zuzi neboj, niektore veci nie su v svadobny den az take dolezite :-) urcite vsetko alebo vacsinu stihnes ;-) my mae zajtra z roboty volno, takze dnes ficime do PD, zajtra idem na skusu ucesu, tak som velmi zvedava.. uvidim zuzi, za dva tyzdne mi tu uz budes radit ako mladomanzelka, co to ma za sebou, plna skusenosti a rad 8-)
mzuzka, takze už je to tadyyyy :-D krasne si to uzi
Profilova fotka
už moooc blízko
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ako sa citis? 8-) vyzera, ze budete mat krasne pocasie :-)
Profilova fotka
hmm, rozbitá z víkendu, frmol v robote a svadba nestíha psychicky doliehať, asi až vo štvrtok, keď začnem chaosiť
Profilova fotka
tak ti zavidim, mzuzka, ze to uz budes mat za sebou. ja musim vydrzat este 5 tyzdnov :-( na mna ten stres zo svadby tiez akosi nedolieha a dufam, ze to tak aj ostane. pomaly kompletizujeme veci na svadbu, tak sa z toho vytesujem. uz nam prisli aj tie obrucky zo zlatokovu a su krasne. a stali priblizne tolko, kolko na ceskej stranke, kde sme si ich vyhliadli.a presne sa drzali ceny za gram, kt. nam povedali na zaciatku...drzim ti paste, nech to vsetko zvladnes a uzijes si to... ;-)
Profilova fotka
veru zuzi, hlavne si to uzi, ked uz to ma byt len raz za zivot, aby ste mali potom na co spominat :-D
mzuzka drzim palce, ja som uz v strese :-) len 17 dní. Ale pocasie ma byt dobreee uz sme prestahovani tak ideme kompletizovat co nam este chýba :-) :-(
Profilova fotka
dik dik, ostatné v aprílovkách :-D
Profilova fotka
mzuzka, drzim ti vsetky paste, co mam, nech vam to zajtra vyjde. tak si to len uzivaj... :-)
Profilova fotka
zuzka drz sa, vsetko dobre dopadne a zajtra vykrocite pravou nohou do spolocneho manzelskeho zivota :-D
Profilova fotka
ahojte baby neviete mi povedať nejaké dobré salóny v prievidzi??? aj ceny??? prípadne web adresy?
Profilova fotka
ahojky. tych salonov v pd nie je az tak vela, ale velky vyber maju v MILADY - www.milady.sk, v MAGNIFICA v Bojniciach maju tiez krasne saty. Ceny su rozne. V Milady maju ceny okolo 4000-6000,- aspon co som si pozerala saty ja a v Magnifice neviem ako sa pohybuju ceny. Este je v PD NICOL na Severe, ale to nie je ten Nicol, co na celom Slovensku a Salon Motylik pri Vtacniku. V tych som nebola, lebo sa mi nepacil pristup predavaciek pri predchadzajucich navstevach tych obchodov... :-S Ale to bola len moja skusenost, mozno su tam v pohode... :-( Ale je si z coho vyberat, aj ked ja som si nakoniec vybrala saty v Lucenci... :-)
Profilova fotka
laluchova ja by som ti odporusila magnificu v bojniciach.. bola som v milady a teta bola taka neskutocne neochotna, ze aj keby mali najkrajsie saty na svete, tak by som si od nich nepozicala.. a aj pozicovne bolo vyssie ako pise mirka, asi zavisi od konkretnych siat.. ale to je len moja skusenost.. v bojniciach sa myslim treba objednat, maju aj web, pozicovne je trochu vyssie, blizi sa priemernym bratislavskym cenam, ale nove krasne ciste saty, znacka la spoza
Profilova fotka
Ja som praveze natrafila na ustretovu pani v Milady aj v PD aj v Novakoch. Zalezi asi od predavacky. V Magnifice o objednavani nic neviem,ale je mozne, ze to tam tak funguje. Ja som tam bola niekedy v novembri a vtedy sa tam netrebalo objednavat. mali otvorene aj v sobotu. ale saty mali krasne, len vtedy tam bol dost maly vyber, ale cakali na novu kolekciu,takze teraz tam uz urcite maju ovela vacsi mnozstvo siat. treba pochodit a popozerat...
Profilova fotka
mirka ja som bola v magnifice len v sobotu a to mi doporucila pani majitelka, ze je lepsie sa objednat, aby vedela, kedy sa dovalim :-) skusat som bola tiez v novembri, vybrala som si hned dvoje saty, ale chcela som kremove a tieto boli biele a v mojej velkosti kremove bohuzial nemala...
Profilova fotka
jaaaj. my sme tam boli bez objednania, ale nastastie tam bola a nemala tam nikoho...ja som sa tam zalubila do jednych siat, len bohuzial mali vlecku, kt. sa nedala vypnut a to by pri nasej svadbe nebolo velmi prakticke:-) nakolko budeme mat dost vela hosti a tancovat sa bude az do rana...
Profilova fotka
mzuzka, tak ako? je to velka zmena ako pani manzelka? odporucas? :-) dufam, ze vam to dopadlo dobre, teda pocasie urcite, a co ostatne? chval sa a prehanaj.... :-)
Profilova fotka
ahojte, ďakujem aj vám , že ste na mňa mysleli. Cítim sa fantasticky, je to proste fakt nádherný deň v živote. Tak ako nám prialo počasie, tak nám prialo všetko. Vôbec neľutujem, že nám nevyšiel ten zámok, pretože na úrade v PD to bolo proste nádherné, milé a úplne krásne.
Profilova fotka
zuzi tak gratulujeme, mlada pani :-D pocasie aj na objednavku by ste take nedostali..
Profilova fotka
inak mirka, moja vlečka sa tiež nedala vypnúť, ja som "vykasala" sukne a krepčila a sto dušu :-D mne uško na vlečku odrapila malá Norika (krsňa) už pri obliekaní :-D a nebol čas ju našiť nazad, lebo sme už meškali. na úrad sme prišli až 3hod 10min, takže aj ÁNO sme mali posunuté :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?