Ako riešiť svadobné šaty veľkosti 46, 48?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Šaty 46,48. Požičať? Dať ušiť? Behať po salónoch, alebo objednať z internetu? Rozmýšlam nad stránkou anelli.sk Ma niekto skúsenosť? Chcela by som jednoduché šaty, ktoré ma nebudú zbytočne rozširovať a budú mať rukávy, všade vidím pevnejšie nevesty v šatách bez ramienok, ale ja si to v žiadnom prípade nemôžem dovoliť. Viete mi niektorá poradiť s touto dilemou? Čo je strata času a čo nie? :) Vopred Ďakujem...
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ja mam vybornu skusenost so salonom Wedding elegance v BA, Petrzalka... velky vyber siat, velmi mily a profesionalny personal... vacsie cisla si nechavaju sit trochu inak aby lepsie formovali postavu... ja som mala saty velkost 48 a uplne bez problemov... este mi aj doobjednali bolerko v rovnakej farbe a podobnej cipke, ktore vyzeralo ako sucast siat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@andrea159 bola si krasna.. :) TIeto som si skusala aj ja a mala som ich aj zajednane, potom som nasla mojmu srdcu blizsie :) tebe sedia uzasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Len pre ostatne nevesty na ukazku... toto su tie moje :) (vystrih velky viem, ale co narobim, keby si dam saty ku krku tak mam prsia opticky este vacsie :D tie co viete, tak viete :D)
Odpovedať
@vavam brutálne krásna nevesta si bola! :) škoda, že šaty nie sú Tvoje, ale zo salónu. :D Hneď by som ich kúpila :) fakt krásna :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tutinka121 Dakujem krasne, si velmi zlata :) ja som celkom rada ze neboli moje, lebo som ich tak znicila, ze by mi asi bolo dost luto ze ich uz nemozem posunut inej neveste.. :P
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň,nevestičky pozývame Vás na návštevu do nášho salonu .Velkosťi šiat u nás sú od 32 až po velkosť 50.Tešíme sa na Vašu návštevu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Co tak tieto?Všetky modely sú u nás dostupné na skušanie.
Odpovedať
Ak niekto hlada nieco jednoduche a kratsie,moze skusit napr. v retro a rockabilly shopoch, ten AVA Dress je bezne dostupny za celkom dobre ceny a strih je zavinovaci
Odpovedať
Profilova fotka
@vavam krásne su
Odpovedať
Profilova fotka
@lusi24 dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinacopjan Tie prve boli moje vysnivane Mori Lee, len som ich vtedy nezohnala... Skoda :( Dufam ze posluzia inym nevestam :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Nevestičky s väčšou konfekčnou veľkosťou sú vítané i u nás v Svadobnom a spoločenskom salóne Weda na Námestí SNP - Obchodnej 6 v Bratislave. Máme veľký výber šiat na predaj i požičanie v konfekčných veľkostiach až do veľ. 56/58. Našu kolekciu pre moletky si môžete pozrieť tu (všetky modely máme na vyskúšanie v salóne): https://www.facebook.com/media/set/?s...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@vavam Ja som si niečo také dala ušiť a teraz ich predávam....kuk môj inzerát
Odpovedať
@janalu59 sorry teraz som si všimla že si už svadbičku mala bola si krásna nevesta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janalu59 aj tak dakujem velmi pekne :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte nevesty. Ja predávam svoje svadobné šaty vo veľkosti 46. Ja mám výšku 178cm a boli mi až po zem. V prípade záujmu poprosím správu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
@sense máte tieto šaty na predaj? PS.tie krátke
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?