Má byť svadobná košela zo 100% bavlny?

Ahojte, aké zloženie by mala mať svadobná košela? Je lepšie 100% bavlna alebo moze byt v zlození aj polyester? Hlavne aby sa v nej zenich nepotil, ale tiez aby sa nekrcila a ta bavlnena sa moze. Dakujem.
Odpovedať
urcite aj polyester . Bola by ta bavlnena kosela za chvilu moc pokrcena a ten polyester jej doda aj trochu lesku
Odpovedať
Profilova fotka
tiež si myslím, že nie...keď je niečo 100 % bavlna, strašne sa to krčí...
Odpovedať
Profilova fotka
@tharabaska bavlnena lepsie saje pot, ale tazsie sa potom zehli, naproti tomu polyester az tak nesaje, ale zehli sa lahko..nam predavacka poradila,ze najlepsia je kombinacia a moj si stale kupuje 80% bavlna a 20% polyester
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Manzel mal koselu z Pavany a mal presne taketo zlozenie.Bola krasna a kvalitna.Cena vyssia 36,eur ale predsa sa zeni len rsz v zivote.Kupit koselu, v ktorej bude niekolko hodin a potit sa v nej len pre cenu sa neoplati. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som radsej za bavlnenu, aj ked musim povedat, ze na tuto moju lasku k bavlne alebo ako by som to nazvala raz doplatim. Lebo to zehlenie je naozaj na nervicky :/
Odpovedať
Profilova fotka
Doporučujeme košele 100% bavlnu s úpravou NON IRON, to znamená nežehlivá úprava. K svadobnému obleku by mohla byť vhodná košeľa na manžetové gombíky, ale je to individuálne, podľa vlastného výberu. Hlavne, aby sa ženích cítil pohodlne. V predajni Lombardi Fashion House na Kamennom nám. v Bratislave v OC MY na 1.posch. nájdete rozne druhy a môžete si ich vyskúšať. :-)
Odpovedať
kočky kupovali ste niektorá košeľu v Pierre Cardin obchode? my sme našli ale tá cena... 79 eur. nie je to veľa? je fakt ale krásna, nie je hladká, je tak zošitá ako keby na bokoch, má take lemy alebo ako to mám nazvať, také čiary ako keby pôsobí ozaj luxusne... ale tá cena... :-x
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?