motylik pre ženícha

14. jún 2021140

Ahojte baby 🙂 prosim Vás akeho motylika mal/bude mať váš nastavajuci? 🙂 absolutne nevieme aku farbu dať a čas sa nam kráti mame už len necele 3 týždne do svadby 🙂 rozmyšlame aj nad dreveným motylikom len nevieme akej farby vreckovku .. foto obleku prikladam 😊

• @01janka  ahoj, ja som tiež zrovna rozmýšľala a objednala som mu bielu kravatu, takú jemne reliefnu. Šaty budem mať biele ivory, tak zhruba v takej farbe 🙂

• @veronikakon  biela sa nam veru nehodi biely lebo mam kremove šatočky a môj taku jemne kremovu košelu 😊 tak snad niečo vymyslime 🙂

• @01janka  jasné, to by mohol byť k tomu pekný ten drevený motýlik ☺️

• Sponzor fóra
  • @veronikakon  celkom nas zaujal tento len sa obavam či ta vreckovka nezanikne 😊

• @01janka  Krásny, luxusný je 🙂 a nemajú tu vreckovku napríklad v krémovej farbe alebo béžovej aj s tým stredom na motýliku? To by možno tak skôr vyniklo.. ale farebne tento fakt krásny 😊

• @01janka  mam na predaj, skúste pozrieť v mojom bazári

• @veronikakon  našli sme tento 🙂slight_smile: tak sme objednali bude sa hodit k topankam aj opasku 🙂
    Tak to bude celkom pekne ladit 😊

• @01janka  super, krásny 🙂

• velmi dobre ste podla mna vybrali. vynikne aj motylik ale aj vreckovka. skvele, tak dovod na radsot

• Ak vám to spolu pekne ladí aj spolu s topánkami, tak nie je o čom, veľmi pekné kúsky ste vybrali

• Krasa chvalim vyber aj ta vreckovka je moc krasna

• @01janka  môj má takého dvojitého bieleho motýlika,kúpili sme v salóne kde požičiavame aj oblek aby ladilo s oblekom a košeľou. Je biely s jemným vzorom. 😛

• @obcanka123  mas niekde aj fotku, rada by som sa pozrela. ale ako teraz tieto drevene motyliky a kravaty, tak take sa mi veru velmi pacia

• @emmik87  noo mám to u našich na dome,takže až cez víkend. 😊😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Saluga
    Snina
    Prečo práve motýlik SALUGA? Super kvalita, priaznivá cena, moderný dizajn, rýchle dodanie a zaručená spokojnosť 😃
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov