Motylik pre ženícha

Profilova fotka
Ahojte baby 🙂 prosim Vás akeho motylika mal/bude mať váš nastavajuci? 🙂 absolutne nevieme aku farbu dať a čas sa nam kráti mame už len necele 3 týždne do svadby 🙂 rozmyšlame aj nad dreveným motylikom len nevieme akej farby vreckovku .. foto obleku prikladam 😊
Odpovedať
@01janka ahoj, ja som tiež zrovna rozmýšľala a objednala som mu bielu kravatu, takú jemne reliefnu. Šaty budem mať biele ivory, tak zhruba v takej farbe 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikakon biela sa nam veru nehodi biely lebo mam kremove šatočky a môj taku jemne kremovu košelu 😊 tak snad niečo vymyslime 🙂
Odpovedať
@01janka jasné, to by mohol byť k tomu pekný ten drevený motýlik ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikakon celkom nas zaujal tento len sa obavam či ta vreckovka nezanikne 😊
Odpovedať
@01janka Krásny, luxusný je 🙂 a nemajú tu vreckovku napríklad v krémovej farbe alebo béžovej aj s tým stredom na motýliku? To by možno tak skôr vyniklo.. ale farebne tento fakt krásny 😊
Odpovedať
@01janka mam na predaj, skúste pozrieť v mojom bazári
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikakon našli sme tento 🙂) tak sme objednali bude sa hodit k topankam aj opasku 🙂 Tak to bude celkom pekne ladit 😊
Odpovedať
@01janka super, krásny 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
velmi dobre ste podla mna vybrali. vynikne aj motylik ale aj vreckovka. skvele, tak dovod na radsot
Odpovedať
Ak vám to spolu pekne ladí aj spolu s topánkami, tak nie je o čom, veľmi pekné kúsky ste vybrali
Odpovedať
Profilova fotka
Krasa chvalim vyber aj ta vreckovka je moc krasna
Odpovedať
@01janka môj má takého dvojitého bieleho motýlika,kúpili sme v salóne kde požičiavame aj oblek aby ladilo s oblekom a košeľou. Je biely s jemným vzorom. 😛
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@obcanka123 mas niekde aj fotku, rada by som sa pozrela. ale ako teraz tieto drevene motyliky a kravaty, tak take sa mi veru velmi pacia
Odpovedať
@emmik87 noo mám to u našich na dome,takže až cez víkend. 😊😉
Odpovedať
@emmik87 ahoj prepáč,nestihla som skôr ☺️ takéhoto motýlika má môj nastávajúci🤣
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?