obrad a hostina v inom meste

23. jan 201650

Ženy poradte mi 😐 ...som z Hlohovca a mne sa tu absolútne nič nepáči, ani žiadne miesto na hostinu a kedže budeme mať civilný sobáš ani miesto na obrad 😞 . Neviem či som taká prehnane náročná, alebo čo...keď vidím krásne fotky z iných miest a tie, ktoré zväčša majú v albumoch žienky z Hlohovca, príde mi to neporovnateľné. So snúbencom sa nám veľmi páči Banská Štiavnica a i matrika tam, vyzerá lepšie ako polovica sál na hradoch vhodná na civilný obrad, veľa ľudí ma od tejto myšlienky odhovára, vraj to bude pre hostí únavné (presun z HC busom do B. Š. a potom z B. Š. na hostinu pri HC. Nemali ste niektorá takto riešený svadobný deň?

 • Ahoj,
  my so snúbencom sa budeme brať v Levoči, každý pochádzame z iného mesta. Ja som z Levíc, snúbenec zo Starej Ľubovne. budeme musieť vyriešiť dopravu pre moju rodinu, ale dúfam, že sa nám to podarí. Levoču sme si vybrali preto, lebo je tu všetko lacnejšie a je to krásne mesto. A tiež aj preto máme svadbu tu, lebo tu momentálne obaja žijeme.

 • snubenka75 budete svadobčanov prepravovať aj na miesto obradu v Levoči z Levíc? či chcete to riešiť tak, že budú deň pred svadbou ubytovaný v Levoči? u Vás tá cesta bude ešte raz tak dlhá...ja som to v tej Štiavnici tak silno chcela, ale všetci vravia, že ich to trmácanie vyše hodiny busom bude unavovať, že či sa predsa nerozhodnem pre civilný u nás v HC.

 • Ak sa chce, všetko sa dá. Až teraz zistím, ako im na mne záleží. Majú reči, že to je ďaleko, ale ja viem, že aj tak prídu.
  Ja mám len šesť hostí z mojej rodiny, môžu prísť aj autom aj vlakom.
  Keď sa ženil môj brať, ja som za ním cestovala z Nitry až do Starého Smokovca. A to bola cesta.

 • Sponzor fóra
 • Tak držím palce, nech to dobre dopadne 🙂

 • ja napisem skusenost z kamaratkinej svadby, svadbu mali v KE, ženich a jeho rodina neboli z KE, všetci došli objednaným autobusom až z Kežmarku s hosťami, či boli unaveni neviem, obrad bol o pol tretej pol stvrtej tusim, a autobus čakal celý čas kým skončí hostina, domov odchadzali okolo druhej rano tušim...pozri rozhodnutie je na tebe, ja hovorim, že je to len a len Vaša svadba a vy budete na nu spominat cely zivot, kto bude mat pripomienky nech si spravi vlastnu svadbu, a miesto kde budete mat hodinu nema nejaku zahradu alebo nieco kde by sa dal urobit aj obrad???

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
  Radi pre Vás pripravíme svadbu na kľúč podľa Vašich želaní. Pod jednou strechou nájdete výbornú kuchyňu, príjemné ubytovanie a krásnu výzdobu.
  Máme bohaté skúsenosti s prípravou a zabezpečením kompletnej svadby podľa Vašich predstáv.
  Články od našich partnerov
  Spoločné bývanie novomanželov: ako si vybaviť hniezdočko lásky
  Koľko stojí svadba? Tipy, ako znížiť náklady za svadbu na minimum
  Najdôležitejší doplnok nevesty ? Čo môžeme povedať o kabelkách?
  Archív článkov od partnerov