Obrad v Botanickej záhrade v Košiciach. Zažili ste?

Chcela by som mať samotný obrad v botanickej záhrade...máte s tým niektorá skúsenosti???
Odpovedať
zatiaľ som sa stretla len s tým, že sa tam páry fotili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekné ambiente, len ci dovolia, aby im postupali trávnik....inak tá idea (garden ceremony) je velmi originálna a este taký svad. stan s látkou potiahnutý a kvetmi (ob)dekorovaný, jaaaaj to je bomba! informuj sa, ak to pöjde, tak janino...aj my dáme repéte, nie?!!
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.barrmansion.com/gallery_ga...
Odpovedať
Profilova fotka
mofer, citala som o tom v Korzari, ze to je mozne, Miestne zastupiteľstvo mestskej časti Košice-Staré Mesto na svojom zasadnuti dna 18.12.2007 prejednalo navrh na konanie sobášnych obradov mimo úradne určenej miestnosti na území MČ KE SM a schvalilo: a) úhradu pre mestskú časť Košice-Staré Mesto za vykonanie sobášneho aktu na ktoromkoľvek vhodnom mieste, mimo Hviezdoslavovej 7, vo výške 5 000,- Sk a ostatné náklady spojené so sobášnym obradom hradia snúbenci. V prípade sporu o vhodnosti miesta sobášneho obradu rozhodne starosta b) oslobodenie od príspevku: - snúbencov v prípade, že sobášny obrad sa vykonáva v ich byte alebo nemocnici, pokiaľ jeden z nich je pripútaný na lôžko, alebo sa z vážnych zdravotných dôvodov nemôže dostaviť na sobášny obrad do určenej sobášnej siene - ak sa obrad vykonáva v kancelárii starostu alebo v zasadačke mestskej časti v opodstatnených prípadoch. (uznesenie ) technicky by to teda malo byt mozne, kedze Botanicka zahrada sa nachadza na uzemi MČ Stare mesto.. moze to byt velmi pekne, urcite si to zisti.. podla mna Botanicka zahrada tuto moznost vyuzije.. mna sa to vsak netyka, sobas bude v kostole..
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, sekla som sa, prave som zistila, ze Botanicka zahrada patri do mestskej casti Sever ;-( tak jedine, ze by aj poslanci na Severe prijali nieco podobne..
Odpovedať
no neviem sice do akej casti parti Botanicka, ale pocula som od kamosky, ze vraj tam robia svadby tento rok - tak sa skus spytat .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tam chcem fotit. myslite ze by som mala zavolat na sekretariat? a o kolkoej by sme tam vlastne mali ist fotit sa?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Má niektorá fotografie z obradu v Botanickej záhrade? Ide mi hlavne o ich výzdobu a priestor, kde sa koná obrad (či je dostatočne veľký, či sú tam stoličky pre hostí atď) ... A pre info, Botanika patrí do MČ Staré-Mesto :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?