Som tu nová - mousik888

Profilova fotka
Ahojte :) Už som tu medzi vami niečo cez mesiac, aj pár skvelých nákupov som absolvovala s úžasnými nevestičkami :) Pozerala som všetko možné, ale neviem si rady s doplnkami do vlasov. Polovička a tatino mi poradili nejakú kvetinku do vlasov(mám po plecia vlasy), no ja som pôvodne vždy snívala o korunke(keď som mala dlhé vlasy). Lenže potom sa sa dala ostrihať a mám ich po plecia a pár dní nato mi drahý zahlásil, či sa nevezmeme :D Toto vedieť, tak sa neostrihám. Myslím, že korunka mi nepôjde a tak som začala rozmýšlať nad hrebienkom nejakým. Neviem však, či mi to pôjde k mojim šatom alebo predsa len tú kvetinku nejakú. Prosím o radu od vás, tu sú šatičky ktoré budem mať. Ďakujem za každú radu. https://static.4nets.sk/photo/68/7751...
Odpovedať
Myslim si,ze k tymto satam korunka pojde.Ak bude sikovna kadernicka tak si s tym poradi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem perlycka :) Mám našťastie šikuľku kaderníčku, ktorá nikdy nesklamala keď som robila pokusy na sebe, vždy to zachránila :D Asi vyskúšame všetko a aj si pokúpim korunku a ostatné vecičky a tú finálnu verziu v šatoch keď už budem nechám na ňu. Ja len kôli tomu som potrebovala názor hlavne aby som vedela či nebudem korunku kupovať zbytočne :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?