Som tu nová s nickom kikusa008

Profilova fotka
Som Kristína,a svadbu máme naplanovanu na 26.10.2013...,predsvadobna horucka ma vsak chyta uz teraz,kedze chcem dokonalu svadbu :) a prave preto som tu,rada sa s vami podelim a nejaky tipy,triky,ako si vycarovat tu najkrajsiu svadbu...moj problem je hlavne v rozsadeni hosti,kedze budeme mat slovensko-madarsko.rakusku svadbu 8-) takze sa tesim na diskusie s vami :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vitaj medzi nami dievčatami, ak budeš niečo potrebovať sme tu pre Teba.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Ak budeš potrebovať služby kameramana a fotografa budeme radi, ak sa na nás obrátiš. Radi zodpovieme na všetky tvoje otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusa008 ak hladate fotografa tak skuste zazriet aj nasu tvorbu :-) Najdete nas tu na ms medzi profesionalmi pripadne na facebook-u ako: Ivana a Peter Miller-Imagestudio ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusa008 Dobrý deň, v prípade, že by ste potrebovali zrealizovať výzdobu, tak Vám ponúkame naše balíky. Viac si môžete pozrieť tu, alebo na našej web stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikusa008 Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a rád by som Vám poskytol výhody a služby, ktoré môžete u mňa získať. Bližšie informácie napríklad skrz webovú stránku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?