Som tu nová - ssima1117

Ahojte som Simona mam pred svadbou a o tomto blogu som sa dozvedela vdaka netu, ked som hladala rady alebo ozdoby ohladom svadby. Moje poziadanie o ruku bolo 25.12.2010 den po stedrej noci :-) . Svadbu chystame 24.9.2011 presne v den mojich narodenin . Takze urcite na ten datum nikdy nezabudnem :D . Nase spoznanie bolo velmi ale velmi zaujimave a nepravdepodobne v realnom svete, kedze taketo stretnutia byvaju len vo filmoch, ale v nasom pripade sa film stal skutocnostou .
Odpovedať
ahoj,, a co vsetko uz mate vybavene? :)
Odpovedať
@michal_f mame uz vybraty priestor kde sa bude svadba konat mame uz aj hudbu a kameramana objednane zakusky teraz uz len doladit a dotiahnut detaily a cakat na den D .... :D
Odpovedať
@ssima1117 tak sa pochval s vasim zoznamenim :-) som zvedava :-)
Odpovedať
@claddagh no bolo to velmi zaujimave pozname sa dlho on mna uz ako skolacku kedze medzi nami je 10 rocny rozdiel no postupne ako som rastla , tak sme boli ok kamosi ... pri com on bol ucitel a ja ziacka :D neuveritelne co ... aj pre mna ale vxychadzali sme ok az ked som uz odchaydzala so skoly tak sme si vymenili cisla a ani vo sne by mi nenapadlo ze raz budeme spolu ... zacalo no nevinne a pokracovalo kym sme si nedali tajne stretko jedno druhe a uz sa to s nami potom tiahlo.... je to na dlho ale tu je to tak v skratke.... ja som mala medzi tym vztah a lubila som ho ale nevyslo nam to nejako a tak sa mpoje cesty nakoniec spojili s terajsim onedlho uz manzelom :D takze on ucitel ja ucitelka hihi teraz uz
Odpovedať
@ssima1117 no teeeda, aj ja takéto príbehy poznám len z filmov. Gratulujem vám k tomu, že ste si našli k sebe cestu a prajem všetko dobré. Môžete byť príkladom pre mnohé páry, ktoré to častokrát vzdajú z dôvodu, že neveria, že by to mohlo fungovať alebo sa boja reakcií okolia.
Odpovedať
No veru ti poviem, že to nebola prechádzka ružovou záhradou ... prešli sme si všeličím aj tým strachom z okolia aj strachu ako to bude keďže je medzi nami vekový rozdiel .... a teraz to už ťaháme pred oltár :D ja len dúfam že budeme šťastný a nám to vydrží :D Môj príbeh je celý premotaný a zvláštny ... takže dúfam že som sa rozhodla správne a nebudem toto rozhodnutie ľutovať ....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?