Som tu nová - zuzka2785

Profilova fotka
Ahojte, som Zuzana, teraz som sa registrovala a 8. októbra sa vydávam. Je to ešte ďaleko ale mám už teraz plnú hlavu tej svadby. Dúfam že mi poradíte ak budem niečo potrebovať, už teraz dopredu ďakujem.... :-) :-) :-)
Odpovedať
@zuzka2785 samozrejme :-)
Odpovedať
@zuzka2785 ahoj Zuzka, ak budeme vedieť , poradíme. Ja som tu tiež veľa vecí našla, čo mi pomohli, aj ľudí . na druhej strane z niektorých vecí budeš mať stres, že čo všetko treba, ale máš svadbu týždeň po mne, tak máš dosť času, "to mne hovoria tiež všetci", ale ja som už teraz v strese :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@gabinkas ďakujem veľmi pekne :-) Ty ako stojíš s prípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2224 Ďakujéééém :-)
Odpovedať
@zuzka2785 ja ? no, ja už viacmenej mám skoro všetko, čo si nevesta zariaďuje sama. Ale je to skôr náhoda, lebo sme boli s drahým na svadobnom veľtrhu v Nitre vo februári a mali tam všetko so zľavami, tak sme si tam vybavili oznámka, ktoré nám prišli pred dvomi týždňami asi , obrúčky - tie už tiež máme - nádherné, svadobné poháre a perká som si tam tiež kúpila pre družbov (nechce sa mi ich robiť) . Inak by som toto určite ešte neriešila ale bolo tam veľa vecí na výber, tí vystavovatelia sa ti venovali ozaj a dávali na všetko zľavy ..... tak sme objednávali. Šaty som si bola vyberať, ak ti môžem poradiť, tie si už vybav, ak nemáš, lebo to mi všetci radili, že tie už radšej skôr, aby mali také, ktoré sa ti budú páčiť. Ja som si vybrala hneď druhé čo som skúšala. Vyskúšala som asi 6, ale vybrala som si. Som spokojná :) Výzdobu máme v štádiu riešenia, čakám na kalkuláciu, koľko to bude stáť, tak toho sa bojím asi najviac :-( Inak kostol, sálu, hudbu a fotografa už mám asi od začiatku roka poriešené .... to sú také základné veci. No , som sa rozpísala, prepáč. Hlavne sa nestresuj, ja by som nič z toho nemala, keby nebol ten veľtrh , všetko v pohode stihneš. a odkiaľ si ak sa smiem spýtať ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Začnem od konca, som z Nových Zámkov. No to máš parádne že si bola na tom veľtrhu. Kamarátka mi hovorila o tom veľtrhu a ja som to brala naľahko no a asi môžem ľutovať. Výzdobu sály mám už vyriešenú-mám objednanú jednu pani z NZ ktorá robí výzdoby sály. Bude ma to stáť okolo 180 €, lebo budeme mať cca 50 ľudí a na osobu je 2,50 € (tam je "oblečenie stoličky+mašľa)a ešte nejaké prkotinky na stôl a ostatné položky sú výzdoba so živých kvetov, na stoly aj na stenu také srdiečko. Cena sa bude líšiť ešte od presného počtu ľudí. Budeme to mať vo fialkovej farbe. Chcela by som si založiť album a potom to tam pridám, dokonca sa mi podarilo zohnať aj pierka v podobnej farbe. Aj tie som včera objednala tak dúfam že to bude OK. Výzdobu na auto už tiež z časti mám. Som si vymyslela že si to budem robiť sama. Som objednala také srdiečko, tu od užívateľky heda86(myslím) a kúpim si k tomu ešte sú organzu a nejak si to naaranžujem. Aj auto so šoférom máme vybavené, priateľov kamarát má čierne AUDI, tak to budeme mať ako auto a výzdobu mi bude robiť sestra lebo ja čas na to v tú sobotu nebudem mať. Svadobnú tortu mi bude piecť tiež sestra-ona zvykla piecť keď bola na materskej, tak si privyrábala trochu, ale už pracuje tak nerobí ale prízvukovala mi že svadobnú tortu nám spraví ona. Ja sa tomu aj teším lebo viem že bude dobrá a robí krásne torty. Veď aj to sem dám. No trochu som sa rozpísala aj ja ale pri tejto téme to ináč asi nejde. Idem pracovať trocha (lebo ja sedím v práci :-p ) a kľudne píš koľko ti PC znesie.... :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?