Už sa to blíži! Svadba 9.4.2011

Profilova fotka
zajtra utekame na myjavu poskusat nejake saty konecne,boze vsak uz len mesiac a cosi a bude nas velky den...byvam v blizkosti piestan,neviete mi poradit nejake miesto na fotenie v okoli ak bude zle pocasie,dufam ze nie lebo sa chceme ist fotit na kupelny ostrov...zacinam stresovat,lebo ani obrucky este nemame,sme nejaky lajdavi..popripade aj obrucky kde kupit v takej lepsej cene,tak max 400eur,ale tu v okoli..dakujem vam,poradte mi...:)
Odpovedať
Ja mam svadu 30.04.2011... Ja som dala na rady mojich kolegyn, ktore boli spokojne s Mepos v Stupave. Mam od tial saty za 299,- eur (v cene mam doplnky za 33,- eur) Vybrali sme si aj obrucky - gravyrovanie mame v cene a vysli nas na 366,- Eur. Teraz v piatok sa tam chystam aj z nastavajucim, aby sme doladili zenicha s mojimi satami, doplnky podväzok, vankusik na obrucky, samodrzky, svadobne pohare a popolnocne saty tam maj s 50% zlavou. Kludne sa obrat na p.Miriam je velmi ochotna a byva tam aj kazdu sobotu od 9,00 do 12,00 podla objednavok. Vrele odporucam, tesi ma ked natrafim na ludi kto rych praca bavi... a rozmaznavaju Ta a uzivaju si to s Tebou :)-
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?