Darček pre nevestu na rozlúčke so slobodou

Profilova fotka
Ahojte, co sa kupuje na rozlucke so slobodou neveste? Nechcem kupovat ziadne hovadiny typu penisove slamky a pod. :-D Pradlo nechcem lebo neriskujem velkost.. Nieco co by jej ostalo na pamiatku...Napadlo ma hand-made fotoalbum, nasla som nadherny...myslite ze sa to hodi? Vdaka za tipy :-)
Odpovedať
@pralinka1512 handmate foto album je super. Každopádne, najlepšie je nepremýšľať nad tým v kontexte rozlúčky so slobodou. Proste kúpte to, čo dotyčnú zaujíma. Rada číta? Poukážka na nákup kníh. Je parádnica? Poukážka na nákup kozmetiky. Chodí pravidelne na masáž? Poukážka na masáž. Pije kvalitnú kávu? Choď do pražiarne kávy a nechaj si poradiť. A pod. A mimochodom, u mňa sto bodov za to, že nefandíš ujetým rozlúčkovým predmetom ;-)
Odpovedať
@pralinka1512 Ten album to je super napad! Skus za dohodnut aj s inymi babami, ktore idete na rozlucku, ze jej date do toho albumu spolocne fotky. Vyzera to pekne, ked kupis iba nejaky pekny zosit, do nho nalepite fotky a popisete k tomu svoje pocity a spomienky. :-) Aj na nete existuje tusim nieco take ze vyrob si svoj vlastny fotoalbum a da sa to objednat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pralinka1512 presne tak ja som tiež za to,že je to super nápod....moja sestra keď sa vydávala my sme jej kupili také štamperlíky na ozdobu s mužom a tam bolo písané,že rozlučka so slobodov (ale to bolo pred 8 rokmi) :-D
Odpovedať
uz je to dost otrepane, to spodne pradlo. ja by som sa tomu napriklad az tak nepotesila :-D :-D aj tak to nevesta nevyuzije, iba malokedy :-D :-D ja by som dala nieco, co vyuzije aj s nastavajucim, napriklad voucher na welness nech si po svadbe oddychnu alebo masaze. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pralinka1512 my sme boli v piatok kamaratke na rozlucke so slobodou a kupili sme jej krasne take bledo ruzove kimono. Velmi ju to potesilo. Ma to aj na pamiatku a tym, ze to ma byt volne sme trafili aj velkost
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som jej dala urobiť možno tortu a také niečo na pamiatku, nejaký šperk s venovaním alebo také nie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som od dievcat na mojej rozlucke so slobodou dostala kosik plny krasnych a uzitocnych veci :). Kazda kupila nieco a spolu ho potom vyskladali. Bol oto krasne, originalne a vsetko do bodky mi robi radost dodnes :). A co sa tyka dekoracii, tiez som nemala ziadne typicke rozluckove hluposti spominaneho typu :). Dievcata mi vyrobili dekoracie a rozne hry a mozem povedat ze mna by take nieco nikdy nenapadlo ale bolo to uzasne! Mali napriklad priravene otazky (napriklad najoblubenejsi film, herec, skupina a podobne), najskor sa spytali na odpoved zenicha a potom na rozlucke mna, ci sa zhodneme a podobne... Pridavam aj foto pre inspiraciu 🤗
Odpovedať
@pralinka1512 ja som dostala poukazku na spodne pradlo a zlate srdiečko privesok s inicialmi mna manžela. A potom rozne drobnosti ako vykrajovacka na pernik v tvare penisu. Flasticky alkoholu podväzok
Odpovedať
@levandullka Mali ste to v nejakom podniku ? Ak áno vybrali vám podnik družičky ? Mne to chcú dievčatá vybrať a niesom s tým veľmi stotožnená, radšej by som si to organizovala sama :-D Ostatné veci by som už nechala na nich len ten výber miesta ma trápi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janulik923 Vsetko do poslednej bodky organizovali dievcata a boli strasne zlate, lebo naozaj uplne vsetko urobili tak, ako by som to urobila ja sama... Vlastne 100x lepsie :). Mali sme to v Hoteli Loft v Bratislave, v krasnej velkej izbe, vecer sme sli do hotelovej restauracie na drink a veceru... Este pred tym prisla vizazistka ktora ma nalicila, bolo to naozaj dokonale :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@levandullka to ti ony zavolali tu vizazistku ? to je super napad! takze ste mali normalne izbu aj na noc ? kiezby aj mne moje kamosky zorganizovali taku paradnu rozlucku so slobodou, a hlavne tak super premyslenu :-) mozes byt rada ze mas take sikovne dievcata okolo seba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zlatiana Hej, dievcata objednali vizazistku, ktora prisla a nalicila ma 😊. Bolo to naozaj preeesne podla mojich predstav. Ano, mali sme normalne izbu na celu noc ☺️. Dievcata boli neskutocne naozaj, v zivote by ma nenapadlo ze budem mat raz takuto rozlucku. Ale neboj sa, urcite aj ta tvoja bude dokonala, ver mi :-). Kamaratkam urcite zalezi na tom aby si bola spokojna a aby sa ti vsetko pacilo :-).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zlatiana BTW, som naozaj velmi rada ze ich vsetky mam 😊. Mala som v nich velku oporu a pomoc vo svadobnom obdobi :-).
Odpovedať
@levandullka to musela byt paradna rozlucka, ako z americkeho filmu, o akej asi kazda snivame :-D :-D asi budem musiet svoje dievcata inspirovat a ukazat im tvoje fotky co si sem dala :-D no na mojej rozlucke to bude prebiehat asi tak ze ja budem licit ich a nie ze ony mi zavolaju vizazistku kedze sa trochu doma tomu troska venujem :D :D :-D :-D
Odpovedať
@pralinka1512 niekedy je fajn, ked sa o tom baby aj porozpravaju. Niekedy aj sama nevesta povie, co by chcela a co zase nie. Ja som svojim babam vyslovene povedala, ze nechcem ziadny zavoj ani nic podobne. Prekvapili ma penisovymi slamkami, co ma potesilo kedze sme sedeli v bare a bola to sranda ked mi drink doniesli uz s takou slamkou. Potom mi kupili sexy kratky overal, nohavicky a podvazok
Odpovedať
Profilova fotka
@anabelis Mne to pride ako zbytocnost ten overalik. Moj drahy by ma s tym poslal, ako sa slusne povie, do teplych krajin :D :D Ty si ho nebodaj vyuzila ? Jedine, co ja na rozlucke so slobodou nechcem je stripter, v mojom okoli sa rosiril teraz trend si ich volat na rozlucky, no len ja s tym niesom velmi stotoznena.
Odpovedať
@romcitka My sme kamarátke kúpili tričko z nápisom majetok ženícha a tak isto aj gaťky s takouto potlačou a vieme že to unosí. Povedala nám, že ona si také prádelko neprosí, že ho má doma dosť a nevyužíva ho :D :D
Odpovedať
nejaky nazabudnutelny zazitok rogalo, let na lietadle apod.
Odpovedať
@evanela asi by ma porazilo, keby mi toto dali ako dar na rozlucke so slobodou. to by som hned vedela, ze moje druzicky chcu aby som konecne prekonala svoju fobiu z vysok :D :D ale mojho chlapa by to velmi potesilo :D :D u mna radsej poukaz na nechty, mihalnice, manikuru, pedikuru :) alebo potom este pomocky na pecenie :)
Odpovedať
Poukaz na parfém, prádlo...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Väčšinou čo viem tak baby kupujú sexi prádlo (niektoré aj hračky),fotoalbumy a zábavné darčekové predmety. Stripter Marcus
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte ja som bola teraz na dvoch rozluckach a zložili sme sa na taký sexi postroj Subcret a teda veľmi sa to páčilo. Pre budúcu nevestu na svadobnú noc. Majú aj masky 🙂
Odpovedať
@majkasmith29 heh aj to je super napad , no to musis poznat obdaruvavanych a vediet o nich co si, aby takyto darcek neostal lezat len tak niekde v sufliku
Odpovedať
Profilova fotka
Hohohoo o muselo hlavne novomanzela potesit
Odpovedať
@aljusa332 jasné, toto sme dali kamoške, ktorú dobre poznáme, jasné treba dobre poznať budúcu nevestu, v podstate sme ani dlho nevyberali 😄 a chceli sme niečo sexi a po pravde jej sa veľmi ťažko hľadá nejaké spodné prádlo. Toto je super, lebo to má tie pracky a dá sa nastavit veľkosť 🙂
Odpovedať
@kajka_majka to áno novomanžel ďakoval už popredu 😄 samozrejme mu to už ukázala
Odpovedať
@majkasmith29 heh viem si predstavit, kolko mal radosti
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?