Kde kúpim väčšie spodné prádlo

Prosím Vás ak ste tu niektorá moletka z Banskej Bystrice.potrebujem radu.Hľadám spodné prádlo,konkrétne podprsenku.V každom jednom obchode ma odbijú tým,že ,,takú veľku nemajú" Potrebujem 100/C !!!!! To je naozaj podľa výrobcov problém? To neexistujú ženy s väčším poprsím? Prosím o radu kde si kúpim spodné prádlo.Na nete je toho habadej a v cenách že mi sánka klesá že od 8E..
Odpovedať
Profilova fotka
@blackravenna Ahoj... nasla si nakoniec nieco? :)
Odpovedať
@vavam nuž nenašla lebo prípravy sa zastavili. Moja svadba skončí zrejme v civilných šatách na mestskom úrade iba so svedkami.takže úplne zbytočne by som niečo riešila :( Teda aby som nekecala našla som jednu veľkú podprsenku,aj som si ju kúpila a po čase som zistila,že je mizerne ušitá a tak leží v šuplíku
Odpovedať
Profilova fotka
@blackravenna och tak to ma mrzi. :( Aku znacku si zohnala ak sa smiem opytat? Nech neurobim podobnu chybu.
Odpovedať
@vavam nie je značková.mňa potešilo že som konečne našla svoju veľkosť v hocijakom obchode a nakoniec to bolo nekvalitne ušité,takže nová tam leží a padá na ňu prach
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
nieje nic horsie ako zle usita podprsenka, to vie aj mna nahnevat
Odpovedať
Profilova fotka
nastastie mam svoj obchod so spodnym pradlom a tam vzdy kupim vsetko co potrebujem :-)
Odpovedať
Taky mám problém sehnat velkou velikost podprsenky. Našla jsem obchod Fashion Intimate, který má i velké velikosti a posílá i na Slovensko. A kvalita prádla je fakt super, konečně jsem našla obchod, odkud mi podprda vydrží a nevytahá se po 2 měsících :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?