Nákup cez Victoria´s Secret. Aká je vaša skúsenosť?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Čaute nevestičky, chcela by som sa s vami podeliť o skúsenosť s nákupom z online shopu Victoria´s Secret, myslím že je nás dosť, ktoré máme v albume túto sexi košielku: http://www2.victoriassecret.com/image... Keďže som ju ja nechcela mať len v albume ale aj na sebe počas svadobnej noci tak som si ju skúsila objednať. V prvom rade, ak máte o niečo záujem rátajte s tým, že cena tovaru sa navýši o poštovné /pri objednávke do Sk 3400,- je to cca 700,-/, a DPH 19% zo sumy objednávky aj s poštovým+clo 12%, to vám vyrúbia pri prechode tovaru cez colný úrad u nás na letisku. Konkrétne v mojom prípade to bola objednávka v sume cca Sk 3 200,-, ktorá ma nakoniec vyšla na Sk 5 300,-. Ale tovar, ktorý mi prišiel za tú sumu určite stál, samozrejme som si objednala spomínanú košielku, ktorá vyzerá super, krajka je mäkká a sú k tomu aj tangá, nádherný župan, za ktorý by som u nás zaplatila minimálne 3 tisícky a chutnučké 2 pyžamá, jedno trojdielne s bolerkom a jedno je s papučkami v darčekovej taške. Najviac som ocenila, to že moja objednaná veľkosť XS bola naozaj XS a nebolo to ako na slona, čo sa mi pri objednávkach z nemenovaných katalógov stáva. Navyše je vždy možnosť voľby dĺžky, t.j. krátka/normal/dlhá veľkosť. A dokonca aj materiál zodpovedal cene tovaru. Jednoznačne treba však kupovať veci vo výpredajoch, vtedy sa to oplatí a cena sa nevyšplhá až tak vysoko. Pred nákupom sa samozrejme treba zaregistrovať, vyplniť objednávku, pričom vám príde potvrdenie na email o prijatí objednávky a následne vyexpedovaní tovaru zo skladu. Platba za tovar je vždy cez platobnú kartu, kedy pri objednávke vypisujete údaje z karty /klasický postup pri internetové objednávky/, peniažky mi boli stiahnuté v ten deň kedy bol tovar poslaný. Samozrejme som mala obavu či vôbec balík príde. Balík prišiel na Slovensko šiesty deň od objednania, kedy ma z colného úradu kontaktovali aby som im poslala splnomocnenie, že môžu so zásielkou disponovať a prehlásenie, že tovar je pre moju osobnú potrebu, to je klasický postup ak ide niečo zvonku EU, a ešte kópiu OP. Dokumenty sa posielajú faxom/emailom, takže sa to dá vybaviť behom 10 min. Potom mi už bol balík doručený, myslím že na štvrtý deň UPSkou, chlapíkovi som doplatila len vyrúbenú DPH a clo. A poďho vybalovať, bola som milo prekvapená a hlavne netreba nič posielať naspäť. Určite to nebolo posledná objednávka. Dúfam, že som spomenula všetko čo by vás mohlo zaujímať, ak nie tak sa pýtajte. :-)
Odpovedať
1
18
19
ahoj, ja by som si tiez chcela objednat nieco z VS..to by sme sa mohli dohodnut teda.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte baby, Chcela by som nieco objednat od VS, Chcem sa spytat neiktorej z vas, ktora uz ma s objednavanim skusenosti ci by mi s tym nepomohla. Suma baliku by bola asi 350 USD, mozno viac, Ako je to s tym clom? Clo sa plati od sumy balika? Cim vyssia suma tym je aj vyssie clo? a postovym je to ako? Dakujem krasne za radu a za odpoved :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý deň. Chcela by som si objednať oblečenie od VS (suma približne 750 dolárov + 90 dolárov - je to medzinárodný poplatok podľa sumy objednaného tovaru). Zaujíma ma, koľko by som asi približne zaplatila clo za balík ?? (nemám bohužiaľ, nikoho známeho v Amerike, aby mi to preposlal). Platila by som ešte aj nejaké poplatky navyše ?? Kto sa v tom aspoň trochu vyzná, ako to vlastne je ?? Za odpovede Vám ďakujem.
Odpovedať
ahojte :) Chcela by som si tiez objednat nejake podprsenky z VS ale neviem sa rozhodnut aku velkost..cislo mojej podprsenky na SVK je 75C..v tabulkach som si nasla ze v US cislovani to je 34B..chcem sa opytat ci nahodou niektora tu nemam to iste cislo ako ja a ci si neobhjednavala nejake podprsenky z VS..bojim sa toho ze tie velkosti nemusia byt presne to iste aj ked by to malo byt..dakujem Sisa :)
Odpovedať
Chcela by som sa opýtať či tu ma niekto skusenosti s objednavanim nohaviciek z VS a potom nasledne predavanim na Slovensko . Ak ano .. alebo ak by niekto kto už má skusenosti objednaval tak by som bola velmi rada keby objednal aspon jedny mne a ja by som mu potom dala peniaze keby to bolo už na Slovesnku ... DAKUJEM :) bojím sa sama to objednavať
Odpovedať
VS mají krásné zboží, ale štvalo mě vysoké poštovné a pak mě příšerně dožrala naše celní správa, která si u sebe balíček nechala snad měsíc a pak mi ještě napařila vysoké clo. Já jsem s oficiálním eshopem VS skončila.
Odpovedať
Profilova fotka
@macabi ak si s tým náhodou začala, tak ma prosím kontaktuj :-)
Odpovedať
ahojte, neviete nahodou niekto ci este stale vracaju peniazky na valentina?
Odpovedať
Kto by ste mali záujem - predám originál nové zabalené nohavičky Victoria's Secret s visačkami z najnovšej kolekcie jar 2012. Cena 9,90 Eur / kus + poštovné. Veľkosti XS, S, M. V ponuke je 18 rôznych druhov a farebných prevedení. V prípade záujmu pošlite email na victorias.nohavicky@gmail.com a pošlem fotky všetkých dostupných nohavičiek. Sú prispôsobivé a z úplne jemnučkej bavlny :).
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@sisa66 chcem sa spytat ci sa vam podarilo zistit tu velkost na VS???? mam podobny problem a neviem sa rozhodnut pre velkost dakujem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
prosim vas ja stadial neviem objednavat kto by mi pomohol dohodneme sa napriklad prostrednictvom meilu dakujem velmi :) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojtre baby bude tu nejaká dobrá duša ktorá mi pomože objednat vs vecicky z ich stránky respektive mala by záujem nejaká baba objednat spolu somnou dakujem . :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Baby - VS je celosvetova znacka a jej eshop je maximalne spolahlivy - nemate sa vobec coho bat - ja tam nakupujem kazdy mesiac a nikdy som nemala zlu skusenost ! Maju vynikajuci zakaznicky servis - ak by bol akykolvek problem tak vam pomozu ( ak samozrejme viete trochu po anglicky) . Objednavat si veci spolu s niekym je blbost pretoze postovne sa plati od vysky nakupu - cim viac nakupis / tym drahsie je postovne ... Clo je cca 20% takze pocitajte ze ak nakupite za 100 Usd , tak este na slovensku zaplatite 20€ ..... Vzdy je to lepsie ako kupovat to sprostredkovane z pofidernych stranok na slovensku a v cesku .... VS casto vyhadzuje vynikajuce zlavy a da sa super nakupit ;-) nemusite sa nicoho bat , tovar mate max do 2 tyzdnov doma tou najlacnejsou formou dopravy ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dievcata ja si tiez objednavam z Victoria´s Secret. Ak budete mat zaujem ci otazky ohladom VS :-) kludne mi napiste.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@cubanka ahoj prosim Ta vies mi poradit ako je to aktualne?? Postovne, clo, dan...doba dodania??dakujem Ti pekne😉
Odpovedať
@feras ahoh ano naposledy som objednavala cca pred mesiacom. Co by ta kpnkretne zaujimalo? Dolezite je aku bides mat vysku objednavky podla toho sa odvija postovne. Dph je 20 percent z hodnoty tovar plus postovne a ak mas nad 150 eur tak z tojo vsetkeho este 10 percent clo.
Odpovedať
@feras doba dodania standardna je cca 3-4 tyzdne. Mozes aj priplatit aby to doslo skor.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
18
19
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?