03 / 2009

2. mar 2009430
  • ja mám svadbu 28.03.2009...teda mý 😬

• Ahoj...lucinka8....tak to máme svadbu v rovnaký deň... 😉

• ahojte, ja som mala svadbu 29.3.2008 a vobec nebola zima, bolo uplne prijemne, dokonca sme fotenie zvladli aj bez kozusteka, uz mi bolo horuco, fotili sme medzi 12h a 14h a bolo naozaj prijemne, len musi vyjst pocasicko 😃

• Sponzor fóra
  • nelynka, Som zvedavá aké počasie budem mať ja, lebo sa toho celkom aj obávam....ale počula som, že keď v deň svadby prší tak to prší štastie 🙂)))

• ajkad ono na hovori kadejako, aj ked je slniecko tak je to stastie a aj ked prsi tak ze prsi stastie..ja verim ze bude pekne pocasicko, nech vam to vyjde ako nam, bolo nadherne, teplucko a vecer nam zacalo snezit ked ma unasali, to bolo super 😃

• nelynka, tak ďakujeme.....dufam, že budeš vypočutá 🙂 pekny večer

• ja, ja, teda my 28.03.2009 😃

• No, u nás si s mým nastávajícím děláme srandu, že budeme moci předpovídat počasí - říkáme, že minimálně ještě jeden se špatným počasím (mrazivo nebo mlha) bude, 7.3.2009.
    Vy to máte koncem března, to už může být nádherně jarně. Si říkáme, že s tím nic nenaděláme, a že se vezmeme navzdory počasí 😉 - samozřejmě řešíme, kde se budeme fotit, aby to vypadalo pěkně, ale myslím, že to pro nás výjímečné i tak.

• Ahoj,my taky máme svatbu 21.března 2009,už se to krátí... 😃

• ahoj chcela by som sa vas opytat ked ste boli za knazom ci nerobil problemy, kedze v marci bude postne obdobie, ze je to nevhodne na svadby

• Ahoj. My máme svatbu 21. 3. Váhali jsme mezi tímto datem a pak ještě začátkem dubna, ale nakonec jsme vybrali tohle. Je to první jarní den a navíc den předem slaví můj táta 50, a den po svatbě naše dcerka 3 roky. Tak to bude aspoň co slavit. 🙂

• ahoj, ahoj, ahoj tak my to máme 28:03.2009 :-0

• ahojte, my to mame za par... teda 21.03.2009 🙂))

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov