Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • no môj tatino už začína prežívať predvadobnú horúčku, už nalieva hruškovicu do výslužkových flašiek, etiketky na ne lepí, štuplíky upravuje 😃 chodí po dome s demižónom a spieva si "bude svadba, bude svadba" 😃 skoro som umrela od smiechu keď mi to mamina telefonovala. Jaj zlatý moj tatino 😃

• no ale aj ten moj trosku,ale moc sa zase stara do toho coho nema 🙂

• chichi...to k tomu patrí 😒 aj moja babi rieši veci, ktoré by vóbec nemusela 😠 ...že koho máme ku komu posadiť a tak...tak som ju troška uzemnila s tou iniciatívou... 😉

• Sponzor fóra
  • a bo babke to ani nehovorim,to by dokazala vystresovat celu rodinu.Jaj jej nic ani nehovorim,povedala som jej ze vsetko sa dozvie piatok pred svadbou 😃 pred dvoma tyzdnami stresovali ze tento den maju byt volby prezidenta a ze vtedy sa nesmie zabavat a tie veci okolo toho.A to blaznila celu rodinu.Myslela som ze ma porazi 😠

• 😃 to je dobréééé ...chichi...confirmni ma na facebooku 😉

• barchee:este mi nic neprislo.Ja som ti tiez vcera pisala spravu tam uz aj som ti pozvanie posielala

• Ahojte dievcence, mam velikansky problem a som z toho velmi smutna 😞 😞 😞 : dnes nam zrusili rezervaciu saly! som velmi nestastna lebo neviem kde teraz mam najst salu pre 60 az 80 ludi tri mesiace pred svadbou a kulturak moc nechcem...
    CO DALEJ???

• tak to mas zle genialitka.No v tomto ti ja nepomozem.Lebo som neni z partizanskeho.Ja by som ich asi zabila.A preco nechces kulturny?Je stym trosku viacej roboty,ale neni to az take zle 🙂 Musis vyskusat nieco pobehat.

• genialitka: hledat! a pro jistotu je dobré mít v záloze kulturák, určitě je to lepší, než nic... 😉 🙂

• kulturak moc nechcem pretoze na okoli su vsade take komunisticke styly a mna nebavi zhanat obsluhu a kuchara a take blbosti....
    Neviem kde mam hladat pretoze svokra chce kulturak u nich 😠
    Inak uz rozmyslam ze bude len mala svadba ale zase svokra, ze ona uz za nas pozvala ludi 😠 😠
    Mna asi porazi...

• genialitka: tak to proberte hlavně s chlapem, co chcete Vy a podle toho se zařiďte, berete se vy, ne svokra... i když chápu, že řeči a nemístná aktivita a podobné věci od příbuzných často zamrzí a dost zkomplikují život... 😛

• Ako velmi som sa tesila na svadbu tak vobec nemam chut....Zajtra skusim nieco obvolat ale pochybujem ze najdem volnu salu. uz je vysoky datum
    Ja som sa vam musela vyzalovat 🙂

• genialitka: taky mám někdy ten pocit a to nám restaurace bouchla v říjnu a museli jsme hledat jinou... to bylo ještě docela času a už to byl taky problém - měnili jsme datum, tím tě ale nechci strašit, snad něco najdeš!

• Dakujem za upokojenie mojej dusicky ubolenej 😉 ale zajtra budem urcite zufala zas

• gen: nebudeš, protože něco najdeš! Určitě 🙂

• Sponzor fóra
  • genialitka,neboj urcite nieco najdes.Ale ber to tak aj kulturny sa da vyzdobit.Jedine co budes hladat tak kuchara a to neni take strasne.A obsluhovat si mozes zavolat aj nejake kamaratky.Určite to zvladnete.Ja to mam v kulturnom,ale ja by som zase nemenila.Nasi nechceli aby sme to robili v kulturnom,ale pochopili ze to je nasa svadba. 🙂

• No a vy to kde mate v kulturaku? ja poznam topolcany tak kludne mozes povedat 😵

• ja to nemam priamo v Topolcanoch ale 15km od topolcian.Neviem ci poznas Oponice?

• Jasne, poznam 😉 a vy uz mate vsetko ok? pripraveni na svadbu?

• Ty poznas?Ano mame vsetko uz.Kuchar nam dal rozpis co vsetko mame kupit a kolko mäso a tak.obsluhovat mi idu z rodiny no uz to je vzdialena.Lepsie povedane otcove sesternice a tie uz na svadbu nevolame a tiez maminka co ma kamaratky tak tie idu pomahat do kuchyne.A malinovky alkohol to si uz pomaly kupujeme

• Ahojte, tak vidím ze niektore ste vzali pripravy velmi zodpovedne.. ja som všetko najdôležitejšie vybavila koncom decembra a začiatkom januara, ale môžem povedat, že zohnat fotografa 3 mesiace pred svadbou da zabrat..

• Ajoj sharmana.No a co nakoniec si zohnala,koho si si dala.my sme rozmyslali tam na obchodnom co je a ten mal volne na nas datum.Si priamo z To?

• Ahoj mona00, tak zohnala som, chcela som z fotoatelieru za nadjazdom, ale ta majitelka sa dlho nevedela rozhodnut ci to bude stihat, tak som si nasla ineho fotografa.. bola som aj u toho tvojho na obchodnom, ale uz mal obsadene, tak vidim, ze to je nakoniec tvoja svadba🙂 ja som sa dohodla u Daniela Hubinskeho, ale foti ma jeho kolega... tak dufam len ze pocasie bude dobre 😉 Ano som priamo z TO, ale žijem v BA... budes sa fotit vonku?

• Achojky holky...koukám, že jsem trošku pozadu , ale myslím, že to stihneme tak i tak...vdávám se také 18. dubna 2009 na Červeném Hrádku v Jirkově...mám už zařízené šatky, teď vybírám oznámení...příští týden jdeme objednat prstýnky a mému budoucímu vybrat oblek a družičce šatky...jináč restauraci už mám zamluvenou a to na Baltně U Štěpána, jsou tam moc příjemní majitelé a snaží se ve všem vyhovět...teď přemýšlím o fotografovi někde z Chomutovska, jejich dost to vím, ale který dělá pěkné nápadité fotečky to teda nevím

• sharmana.ja nemam toho na obchodnom.my mame zajednaneho hubinskeho a bude ma fotit jeho kolega z piestan,a kedy sa idete fotit vy?aj do kostala si ho beriete?tak to je zaujimave.ano budeme sa fotit v tovarnickom parku a ked bude prsat tak u serifa a tiez mame zajednany kastiel

• nooo, aj my musíme ešte vymyslieť plán B keď bude pršať 😒 zatiaľ sa chceme fotiť všade, kde Braňovi padne do oka scenéria 😵 cestou na Červený kameň. Tam by sme sa chceli fotiť v parkoch a ja by som ešte chcela s tými sokolmi, s ktorými tam robia tí sokoliari predstavenia a ešte dúfam, že sa tam niekde bude potulovať aj ten krásny biely páv, čo sme ho tam naposledy videli 😵

• ahoj mona00, tak som ta asi zle pochopila, no to je sranda, lebo ja mam od hubinskeho tiez jeho kolegu z piestan, vola sa Brath... a tiez chcem fofit v parku, pripadne u serifa.. neviem ale myslis ze im bude treba nieco zaplatit za fotenie v restike? a pozri sa ci nemame nahodou toho isteho fotografa ha ha lebo by sa musel asi rozpolit, my ho mame zajednaneho na celu svadbu...

• sharmana.Nie ja mam Richtera.Ale tiez je z piestan.Tak trosku som sa zlakla.U serifa sa mi zda ze neplati sa nic.Ale mi pojdeme k serifovy len keby prsi.Ozaj a okolkej sa idete fotit?

• moni tak ti poviem, že som si tiez vydychla, ale on mi hovoril, ze su traja, tak mi napadlo, ze je snad este jeden z piestan... no obrad mam na urade o tretej, tak asi o jednej by som sa isla fotit... a ty?

• no lebo mne nepovedal ze su traja.My sme zatial rozmyslali na 11.30n ale asi to dame na jedenastu.My tiez mame sobas o tretej.ale ja uz budem musiet byt o druhej doma.nam povedal ze nech ratame z tou hodinou a pol

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.