Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • no mozno je tri hodky dost,ale aj podla toho kde sa idete fotit.My to mame 20 minut tam a 20 naspät a plus u nas sa budeme fotit.tak stale nad tym rozmyslam,ci radcej na 11.00 alebo na tu 11.30

• Ahojte dievcence, buduce manzelky 😃

• No ak chcete vediet, ako pokracujeme tak salu som nasla, ideme ju zajtra pozriet ale bojim sa ze bude draha 😠
    no ved uvidime. Inak tento tyzden mame oznamka, uz sa tesim. Co sa tyka obrucok ja som chcela kombinaciu zlteho a cerveneho hned odzaciatku, ale vyhrala u nas trojkombinacia 😉

• Sponzor fóra
  • no tak ked mas 40min le cestu- tak potom oki
    my mame od 12-14
    ale zase mame obrad o hodinku neskor ako ty

• My by sme sa chceli ked tak vrati este pred druhou,nech si trosku odychnem.Baby ale ja este nemam tie svoje vysnene satky 😞 este stale hladam

• mona00: este nemas saty? fiha, tolko veci mas vybavenych a toto najdôležitejšie xixi... neboj zozenies.. a aku by si mala predstavu?

• Moni a v com to viazne? preco nemas satky? nedari sa ti najst tie prave?

• No ja som mala svoje vysnivane satocky uz zajednane len som ich musela zrusit,ako som uz davnejsie pisala.No a stale som nenasla celkom tie prave teraz.Cakam ze mi zavolaju zo salona,lebo som im nechavala nacrt ake by som asi chcela.no a povedali ze do 15 mi zavolaju a stale nic.
    genialitka,gratulujem ze sa vam podarilo aspon nieco zohnat

• Moni to ma mrzi, neboj najdes tie prave 😉 Mozno maju vsalone viac prace, neboj oni sa urcite ozvu..Alebo stale hladaju tie naj pre teba 😵

• holky, jak jste na tom s nějakým časovým harmonogramem svatebního dne? Máte už něco, nebo aspoň představu?
    A necháte se česat v salonu, nebo kadeřnice přijde k vám?

• hlavu hore, urcite najdes krasne satky a ak sa ti neozvali oni, tak sa im trosku pripomen ty a skus hladat aj niekde inde... bola si v Nitre? tam myslim maju dobry vyber, tiez by som tam isla, ale mam to trochu od ruky

• No to vobec ja osobne nemam doriesene a ani premyslene 😉
    vlastne uz sa tesim na stav manzelsky 😃 a co ty? mas nieco? nejake napady? 😎

• cauko baby mozem sa pridat do debaty 🙂

• kludne sa pridaj 😉 ale neviem ci tu nepisem iba ja 😃
    ked ja sa tak tesim a som taka stastna 😵

• genialitka: však tak to má být 🙂 😃

• Sponzor fóra
  • samá slovenka tady 🙂 😃

• ale dnes vynimocne velmi ja neviem co ma premohol taky pocit.. 😵
    kazdej ho doprajem 😵

• baby ako vam idu pripravy

• genialitka,a ktorom salone si si kupila tie satky?ja som ich chcela tiez ale uz ich predali z toho salonu
     🙂

• gen: jinak já se taky těším, ale někdy mě to dost zmáhá ta příprava svatby, momentálně do toho zkouškové a práce... 😛

• baby ak by niektora s vas potrebovala doplnky ku satam zavoj,rukavicky a stolu okolo pliec tam mam na predaj sa symbolicku cenu

• No ak mam byt uprimna Moni tak z Reginy v topolcanoch 😐

• v pohode.Ale ja ked som isla do reginy prvy krat tak som chcela tie ale hovorili ze uz su predane.a Ked sa smiem opytat kolko stali

• no uprimne mna to aj mrzi, ale ked moje srdce po nich tuzilo uz dva roky. vlastne ony sa mi ozvali samy, kupila som ich 6.10. a stali 6 tisic.

• mona00 chcem sa opytat aka si vysoka,ake hladas svadobne saty styl?kolko chces dat za ne?

• Natrix: ja som na tom podobe, skola, praca a svadba - je to moc a citim ten stres

• to je v pohode.Ja som tam isla okolo 20.10.Kamaratka ich mala tiez na svadbe pred rokom a pol.Ja tiez hladam take nieco.tak to je super cena.A aj mi slubili ze take nieco donesu,tak som zvedava este pockam tento tyzden

• ja som vysoka tych 172.no urcite nechcem davat 20 000.ja som jedny pekne nasla.Ale pozicanie stalo 16900 a plus ktomu zaloha 2200 co som uz nechavala v salone to nechcem dat

• vlastne mne bolo jedno kolko stali, chcela som ich silou mocou. chcela som ich aj dat sit cez asap ale bala som sa. Moni, mna to naozaj mrzi...

• mona00 preto sa pytam lebo u nas v kosiciach mas v salonoch vypredaje svadobnych siat od 2.000 do 5.000
    ale ty si s topolcian tak to mas daleko
    skus daj do google vypredaj svadobnych siat v inych mestach

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov