Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • ahojky🙂 úplně z jiného soudku, mám dilema.
    Šaty mám barvy šampaň, jaká se k tomu hodí barva punčoch?
    Připadá mi, že bílá bude jak "pěst na oko" a tělový jsou zase moc tmavý, ani nevím, jestli je něco mezi tím 🙂

• bonavia:uz som rozmyslala aj ja nad tym ale ja neviem ci by som znieslla biela na sebe.Ja si dam asi telove.Ale urcite najdes aj tych telovych viacej farieb

• je pravda, že se teď chystám na návštěvy solárka, tak přeci jen trochu chytnu barvičku a tělové budou ok 🙂

• Sponzor fóra
  • jednoznačne telové....aj keď mám šaty biele, ale budem mať určite telové samodržky, alebo pančušky - také tie lesklé trblietavé chcem 😃

• baby, volaká som nervná v poslednej dobe...furt som nabrúsená, blbo spím...šibe mi asi alebo čo... 😒

• přesně!! dneska jsem se vzbudila v 02:43 a čuměla jsem hodinu do tmy než se mi zas podařilo usnout.

• bonavia: to záleží na Tobě, ale mám takové tělové, že od barvy kůže nejdou rozeznat, i tmavé... takže okouknout víc obchodů 🙂

• jinak šaty mám smetanové, punčochy jsem chtěla tělové, ale kamarádka s Irska mi poslala smetanově bílé (v albu) takže si je vezmu, stejně to pod šatama nebude vidět... 😉 🙂

• baby,tak to si neni sama barchee.Nie ze sa bojim ale tiez nemozem zaspat a kolkokrat sa mi snivaju take sprostosti.Ako napriklad ze nam neprisiel na svadbu fotograf a ani moj svedok.Nakoniec sme zo svadby nemali ani jednu fotku.Je to sprostost,lebo v rodine vsetci maju fotaky a budu ich brat : 😃

• Ahojte baby, som tu nova a aj ja mam termin 18.4. Prosim vas, co vsetko uz mate vybavene? Je teda este skoro nic - okrem terminu v kostole, svadobnych siat, saly a fotografa . A tiez sa v noci budim... ze to nestihnem!!!!!

• No vitaj:my mame salu,kuchara,obsluhu,starejsiho,fotografa,Dj,kostol,skoro saty,tiez zajednane zakusky uz mame aj rozpis tak nakupujeme co potrebujeme,kameramana,oznamenia a uz aj porozdavane skoro vsetky,zajednane navleky na stolicky.Tiez zajednane nechty,kadernicku,kozmeticku.Uz nam chybaju len obrucky a nastavajucemu oblek.Uz len nakupujeme co vsetko potrebujeme.Alkohol na vysluzky,na hostinu,material na jedlo a tiez na zakusky.To mame uz mi 😃

• To si ma teda vobec nepotesila 😢

• ale neboj.my to mame zase v predstihu.My sme svadbu zacali planovat a uz na zaciatku decembra sme mali skoro vsetky tie veci.Da sa svadba stihnut.Kamaratka ta ostala tehotna a do dvoch mesiacov zbuchali svadbu so 100 ludmi.tak si myslim ze mas to stale v pohode.to su uz len drobnosti tie ostatne vece 🙂

• ale ja som neni nervózna zo svadby...ani vlastne neviem z čoho...hovadiny sa mi snívajú tiež statné... 😒 my sme boli včera na matrike oštemplovať tú žiadosť o uzavretie manželstva a v piatok ju nesieme do kostola 🙂 ...z tých poučení by sme sa radi nejako vyvliekli... 😉

• ved ja som tiez neni nervozna,len ze sa mi snivaju sprostosti.Tak mi ide na prvu nauku este len tento vikend 😃 Nas pan farar povedal ze mame cas.ze stacia nam dve nauky a staci 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte, dnes som bola pozriet nejake spodne pradlo pod svadobne saty... Mate niektora skusenosti s nalepovacimi silikonovymi samodrzkami ako nahrada podprsenky pod svadobne saty? Chcem vediet, či to bude dobre drzat..

• Ahoj 🙂, sharmana, jen jsem nakoukla, tak ti rovnou odpovím - jsem si koupila tu přilepovací podprdu a super, ALE jakmile se malinko zpotíš, tak se okamžitě odlepí a prsa nezvedne, jen tak trochu stáhne k sobě, takže podle mě zbytečná investice 😉.

• emmili. dakujem za info.. budem mat korzet, takze by mi to nemalo nikam spadnut.. asi to risknem, lebo podprsenku nemozem mat, chrbat je totiz priesvitny...

• ahoj
    sharmana ja vyuzivam silikonovu nalepovaciu podprsenku skoro na kazdu akciu, ak mam mat nejake spolocenske saty a urcite ju budem mat aj teraz a este som s nou nemala nikdy problem.
    ale ak ju nemas na prvom pouziti a spotis sa, tak ano moze sa odlepovat

• Ajojte!baby mam satky uz aj ja a problem mam vyrieseny

• mona00:to su saty z ukrajiny?

• tak to ja neviem,kde ich zohnali v salone.a ktore myslis teraz?

• super mona, sú v albume? 😉

• poslala som ti to to ip

• neviem,ktore si si vybrala tak radsej nic ,sorry

• barchee.ja som ti pisala na facebooku.ano bol to ten pocit.A pacia sa mi este viacej ako tie charloty.ja ked som ich zbadala na figurine.prestala som aj dychat 🙂

• moni a ktore satky si si vybrala nakoniec? tesim sa aj za teba 🙂

• mona: tak to je super! Máš je v albu? jak vypadají? Pochlub se ... 🙂 😵

• super moni, tak mas naozaj o starost menej.... ako sa inac mate kocky? este stale som nezohnala starejšieho a vidim to dost biedne😞

• my akurat ideme za par minut za panom fararom.dnes sme boli aj u suleka v trencianskej turne zajednat obrucky 🙂 idem pa pa zatim
    sharmana:to ja som mala problem najst tiez v okrese som uz nezohnala v oktobri

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov