Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • mona00: tak pekne, ja idem obrucky este len cez vikend pozriet a dufam ze si nieco aj vyberieme 🙂 pa

• no sharmana.my sme chodili po topolcanoch,Nitre a tiez u znameho v trnave a ziadne sa nam nepacili.nakoniec sme ale stvoro vybrali na internete co ma sulek a nakoniec tam mal asi 100 obruciek a vybrali sme si celkom ine.ale pekne a super cena

• jaj baby, neska som mala taký ten debilný svadobný sen 😒 ...že som v deň svadby nemala ešte topánky a celý sen som zháňala topánky, potom nasnežilo, tak som si chcela dať pod šaty čižmy...bola som v tom sne nervná jak delo... chichi už mi asi fakt začína načisto šibať 😃 dnes si idem dohodnúť podrobnosti výzdoby, tak sa teším 😵

• Sponzor fóra
  • Ajojte!Mohli by ste mi poradit trosku?Ktore sa Vam na mne pacia najviac.Tie leticie alebo tie pod cislom 47 to su posledne zda sa mi v albume cislo 3

• A barchee.Nic si z toho nerob.Mne sa minule zase snivalo,ze drahy si zabudol topanky u nas tak si potom obul stare a nechcel sa teda uz prezliect.za to mi povedal ze fotit sa nejde.tiez dobra sprostost 😃

• mona00: jednoznacne u mna Leticie - tie ti krasne sadli 😉

• mona, jednoznačne tie leticie...tie ti lepšie sedia , aj keď mne sa viacej výzorovo páčia tie posledné šatky 😵

• ved to mne sa tiez pacia obidvojo,ale tie posledne su trosku krajsie. 🙂 dakujem

• to áno, sú ligotavejšie 😉 ty musíš vedieť, v ktorých sa cítiš krajšie 😉

• tak to ano.ale trosku som vahala,lebo obidvojo su moc pekne a mala som problem sa rozhodnut trosku

• ahojte, tak dnes som si kupila korunku na hlavu, je krasna aj ked trosku drahsia... neodolala som 🙂

moni sedia ti leticie..

• sharmana: no tak šup do alba 🙂

• natrix... rada by som, ale nemam tu fotak, zabudla som ho v praci 🙂 ale určite ju odfotim

• shar: tak teda počkáme 😉 🙂

• no, takže už mám aj výzdobu dohodnutú 😃 vo štvrtok si idem pre topánočky a potom ideme na povinnú diskusiu o plánovanom rodičovstve...či čo.... 😒 😃 snáď to nebude dlhšie jak hodinka.... 😛

• Sponzor fóra
  • Ahojte, tiez planujeme svadbu na tento termin. Ako citam, mate uz vela vybaveneho, som asi daleko za vami.... viete mi poradit, potrebujem objednat slane na svadbu... Bude nas cca 30 ludi a vobec neviem odhadnut, kolko by ho asi bolo treba. Pri kolacoch mam jasne, ale tu vobec netusim. Kolko ste objednavali vy?

• slané kúpime tak od oka, naša cukrárka ich tiež predáva, tak si necháme poradiť od nej. V nedeľu tam ideme, tak potom ti napíšem, kolko sme zobrali...ale nás bude 80... 🙂

• Jasne, dakujem. Ja som to potrebovala vediet len priblizne, lebo to neviem odhadnut. Nasa cukrarka vobec nerobi slane, tak to musim objednat inde, ale vsade sa tvaria, ze je to dost individualne a spravia mi kolko chcem... Tak sa budem tesit na tvoj prispevok, verim, ze mi to pomoze

• barchee:to komu idete na diskusia?My sme boli u farara asi pol hodinku.Nieco nam povedal a spisali sme zapisnicu.Dnes sme chceli ist na matriku,ved tam zase nebola matrikanka.Tak tam sme to ani nevybavili 😞

• Ahojte, mozete mi niekto povedat, kolko vas vyjde taka svadobna torta? Viem ze kazda torta je ina, ale nemam ani sajnu, v akych cenach sa to pohybuje a kolko by uz bolo za tortu vela...

No a dnes som si kupila topanky k satam.. dodam do albumu, ale dnes som pre istotu zabudla kupit baterky do fotaka xixi

• Ajojky!No my si davame robit do krasna.Vychadza to tych 3 eur bez materialu.Ja som si vyberala tri lebo babky chceli nech si vyberiem.Tak mam trojposchodovu,zamok a jednu s kocom a s konami

• 3€? torta? nieje to nejake lacne?

• hop to malo byt 30 🙂

• mona si sa pomýlila s tou cenou, ne? 😃 to aj ja by som chcela tortu za 3 € chichi, naša 3-poschodová výjde cca 2500-2800 SK...to je volaké centrum QuoVadis sa volá a tam on robia volajaké diskusie, a odtial máme doniesť potvrdenie, že sme tam boli...potom ešte 3 alebo 2 poučenia u kaplána a potom volakedy týždeň pred svadbou či kedy skúška obradu...teda tie organizačné pokyny, že kto kedy a kam 😃

• No veru sekla som sa 😃 Tak my sme boli u farara prvy krat teraz:spisali sme zapisnicu,chvilku nam nieco povedal,no neboli sme tam ani hodinu.Mame dojst este raz a potom stvrtok pred sobasom na spoved a tie ostatne posledne informacii

• mona00, barchee: dakujem za infosky... a kolko kilova je asi ta 3 poschodova torta co si davate robit?

• tak to ti neviem povedat presne,to si nepamätam kolko uz hovorila.

• aj tak dakujem... ja by som chcela tiez 3 poschodovu, bielu či smotanovu.. nic prehnane, len nejake ružičky 🙂

• ja budem mat tiez hlavnu iba taku nejaku.A ked tak len sosky hore 🙂

• kolko má kíl to neviem...ale stačí pre 80 ľudí 🤔 ja chcem krásnu tortu, bude kombinácia bieleho a smotanového marcipánu - ale takého mäkučkého mňamkového, teta cukrárka má síce v ponuke len kale a ružičky marcipánové, ale ja by som chcela tulipány, uvidím, či sa mi ju podarí ukecať...dúfam, keď ne, tak neva, budú ružičky 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov