Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • ja budem mat ruzicky ruzove.este to mam prist potom vsetko dohodnut

• jaj už sa začínam tešiť normálne... este musim doriesit vyzdobu saly, ale chcela by som asi biele navleky a kapucino ci zlate masle... v akej farbe budete mat vyzdobu saly? moni ty si tusim spominala v ruzovej..

• no veru ja ruzovej.Navleky budu biele a ruzove masle.Ale budem to mat tak striedavo bielo ruzove.Aj stoly tak budu robene,taktiez aj sviecky a balony a take veci

• Sponzor fóra
  • ja budem mať bielo-bordovú ...teda biele poťahy, bordové mašle, taktiež balóny na srdce a na balkóny, výzdobu na autá, sviečky, servítky,menovky, pierka a tak... 😃

• ahojte, my budeme mat vyzdobu bielo-cyklamenovu s gerberkami..a dufam ze budu aj motylici 😉

• my sme tiez rozmyslali nad bordovo-bielov,potom na bordovo-zlatou a nakoniec sme to nechali na ruzovu 🙂 Ozaj uz mam kosicky pre male druzicky na lupienky.Len ich musim este trosku ozdobit

• ahojte, tak ako ste sa dnes mali? vidim ze tu ani zivej nohy nie je🙂 🙂

• no tak sa to vezme.ja som doma lebo som chora a tiez som cely den pozerala ze nikto tu neni

• aha, no ja som zas prisla neskoro vecer... a co tvoj zenich? opatruje ta dufam 🙂

• no ten neni doma,akurat vcera odisiel do roboty,lebo chodi robit talianska.Ale staral sa o mna az do stredy

• no, ale ved pekne, staral sa o teba a teraz isiel pracovat, pracovity to mladenec... idem hajat.. dala som do albumu moje topanky, len fotka je trosku tmava a korunku.. postupne tam popridavam dalsie foto... papa

• ok.idem pozriet,ja pojdem tiez spinkat uz.pa pa

• Ahojte kočky, tak dnes sme boli na svadobnom veltrhu v BA… bolo tam kopec ludi, plno vystavovatelov, dalo sa vela veci nakupit, len to treba trosku pobehat, lebo jedna vec môže stat v jednom stanku aj o 50% menej ako v druhom🙂 a to som zazila na vlastnej kozi… kupila som za lepsiu cenu samozrejme xixi…
     … tak už máme obrúčky, sú krásne, z bieleho zlata s diamantmi, firma rotax-nemecka vyroba.... mam ich v albume priprav....a aj dalsie veci sme pokupili- kabelku pompadourku, podvazok, pohare, vankusik na obrucky, štrasovu bižu, podbradniky a objednavame si aj oznamenia cez net, dostali sme 20% vystavnu zlavu.... velmi sa tesim.. a aj cukrari tam vystavovali nadherne torty, a v dobrych cenach na to ze boli z BA a okollia.......boli ste niektora tiez na veltrhu? Co mate nove? piste 🙂

• AJojky!No keby byvam blizsie veru by som isla ja😞no ja nemam este podbradniky,ale rozmyslam ze si ich dam usit..no ja chcem ist utorok do mesta pobehat po obchodoch co by sa mi pacilo este na vyzdobu a tak

• ahoj moni, ale ty mas aspon uz tie najdolezitejsie veci, a to je super... ja stale nemam starejsieho a vyzdobu saly...musim ist asi buduci vikend do TO, takto na dialku sa to neda...

• Sponzor fóra
  • no to veru ano.A ty si chces dat vyzdobu robit alebo si budes robit sama?My si budeme robit vyzdobu saly samy.Akurat pozeram ako by som dala kvetinky na stoly 🙂

• no prave to neviem, a vies si dat sama navleky na stolicky? lebo dnes sme sa pytali v jednom salone a oni hovoria, ze to na mieste este musia zehlit, lebo to by bolo vraj pokrcene... mozes mi prosim ta napisat do ip kontakt a nazov toho salonu na juhu, z ktoreho si si objednala navleky? skusim sa tam pozriet a nieco zajednat, ak este budu mat... chcem mat zladene masle a organzy, ostatne by som si vedela uz podla farieb aj sama dokupit..

• Ahojte babenky, prave mam trochu casu tak som nakukla 😉 v poslednej dobe som nejaka nervozna - asi kvoli svadbe 😃
    sledujem ze uz toho mate dost vybavene...
    ja sa musim pochvalit uz konecne mame doma oznamenia tak som tesiva... 😵
    moni uz vies ktore satky su naisto tvoje?

• genialitka: no aj ja som trosku podrazdena, lebo dost veci vybavujem sama, priatel sa iba vezie 🙂 no a asi ako kazda, chcem, aby to vyzeralo a dopadlo co najlepsie... len musim sa priznat, ze z povodneho rozpoctu sa nam to rozrastlo asi o raz taku sumu.... 😐

• Ajojky genialitka:no ked si pozres album cislo 3 tak urcite hned zbadas,ktore su to.Urcite budes vediet.
    No navleky mi pridu dat ony v piatok.To je jedine co mi budu robit

• no co sa tyka rozpoctu tak ten som radsej nemala 😃 tak nemam co prekrocit 😃 no idem kuknut album 😃

• holky já si taky potahy na židle budu dávat sama 🙂 ale bude to teda piplačka

• ja som to len tak obrazne pocitala ale celkom tiez nemame.Ale myslim ze moc navyse to nebude,lebo uz mame vsetko.Ozaj a kolko ludi budete mat sharmana?

• moni krasne satocky - podla mojho vkusu.
    ja si davam tiez navleky na stolicky, vlastne dava mi ich kamoska, ktora ma aranzersky salon.

• no ved preto som ti hovorila ze hned budes vediet,ktore su to 😃
    ozaj neviete kde sa daju lacno kupit na nete nejake tie aranzerske veci,napriklad ta pena,alebo nejake kvetinky a take blbosti?

• a budes moni platit za to ze ti daju tie navleky? ja uvidim, co vlastne vybavim a potom sa rozhodnem.. a aj podla ceny... budeme mat 60 až 64 ludi.....

• nie,nebudem platit.Mne povedali ze je to v cene.Tak piatok mi to pojdu robit potom

• no to je super, ja to chcem tiez v piatok vyzdobit... a co este od nich beries? navleky s maslou a este nieco? a co budes este kupovat do vyzdoby?

• ja berem len navleky s maslou.sviecky som si kupila v kauflande.styri sviecky velke stali 10sk,tak to sme vtedy dobre nakupili.lupienky to som si objednavala od jednej holky tu v bazare.Latku ruzovu na stoly to som kupovala normalne v meste po 29sk za meter,ale dali mi to ale o 150 korun lacnejsi.a teraz idem kupovat este balony,krepovy papier a este trosku nejaky biely saten.A ten skladany obrus to mi poziaca kamaratka a plus kvetinky nejake jednoduche male na stol

• to si musim este nakupit ja a este servitky nemam.a tiez take polystirenove srdiecka co budem zdobit musim este kupit a este take blbosti.to si chcem nechat cas na utorok a len to hladat po meste taketo vecicky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov