Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • určite moni, oni predsa vedia, komu sa čo hodí... odkial máš kaderníčku?

• no jo holky, ale já nemám zatím kadeřnici... 😞

• natrix: to vážne? tak asi najvyšší čas.. mala by si nejakú aspoň vyskúšať, nech máš prehlad...

• Sponzor fóra
  • Tak to si veru zajednaj.No neviem ako to je u vas,ale u nas byvaju dobre kadernicky a kozmeticky zajednane uz aj 4 mesiace.No ja mam zajednanu uz od decembra.
    sharmana:ja mam kadernicku v meste na poliklinike,taka mlada holka ale super a tiez kozmeticku

• shar: no ta co mě normálně češe, tak k té jít nechci... teda já tam normální chodím na střih, melír a foukání, jenže ona mi lidsky nesedí, není mi moc příjemná a nelíbí se jí závoje, prostě obecně a já ho chci a nebudu poslouchat nějaký blbý řeči, který by si určitě neodpustila, víš?
    Jinak kamarádka mi doporučuje kadeřnici, jenže je to přízeň mýho bývalýho, alůe jinak fajn.
    Pak mám v záloze jednu, ale ta je dost drahá.
    No a pak mám v záloze ještě jednu, co mě kdysi česala na svatbu sestřenice a ta byla fajn, ale je na mateřské, takže zjišťuju, jak to s ní je.
    No takže nějaká bude, ale nevím ještě jaká... ještě jsem se nerozhodla...
    ale 2 měsíce před svatbou stačí prý 🙂 na ten duben 🙂

• ja som isla skor preto tejto,lebo som tam raz isla ked sme mali ist na svadbu a bola som tam dva mesiace pred tou svadbou a mala plne tak teraz som to nechcela riskovat

• mona: tak když víš ke komu, tak je to dobré 🙂

• natrix. jasné že zoženieš, len už pomaly zistuj.. len aby si bola kludnejšia...

ja som sa dala zajednat kadernícke tiež tušim niekedy v decembri, vtedy sa ešte smiala, že to je skoro, ale že v poho si to zapíše... lenže ja mám rada vo veciach jasno 🙂 a tiež tam idem aj so sestrou, a tá je s ňou velmi spokojná, chodí k nej už dlhšiu dobu... ja mám kaderníčku v BA, ale kedže svadba je v TO, tak idem k tej sestrinej...

• ked je spokojna tak to mozes byt rada. 🙂 radcej mat zajednanu tu,ktoru chcem ako potom stresovat

• presne... práve hladám na nete účes aj so závojom... ale nemôžem nájsť nič také, čo by som chcela ...

• a kde hladas?ja som tiez niekde hladala,ale uz neviem kde.a ked som nasla uces tak tam nemala zavoj ta holka

• shar: no já chci být klidnější, čekám na info od té kadeřnice na mateřské a pajk to rozseknu nějak...

• natrix. držím palce nech ti to vyjde..

dala som do google "bride hair" a teraz mi vyšli docela pekné fotečky odtiaľ...

• idem mrknut

• jo, tak ja už nevládzem, idem hajat... majte sa pekne...

• Sponzor fóra
  • kedy už bude pekne???? toto počasie ma umáááára 😒 už nech sa zjarí trocha 🙂

• barchee.Nieco mi o tom.ja som uz z toho pocasia cela mrzuta a nic sa mi nechce

• ahojte, tak co mate nové? ani ja veru neviem ráno vstat, taká som znicená z pocasia...
    dnes sme potvrdili objednávku oznámení, tak dúfam, že do 2 tyzdnov ich mam domka 🙂

• Tak to urcite budes mat domka.My sme objednavali z pamasu a do tyzdna sme ich mali doma.Ja som dnes kupila baloniky konecne a bielu latku na zdobenie kosickou a samozrejme metlicky.a tiez taku stuzku som kupovala.ale mala som malo casu tak som moc toho nepostihala

• a naco si kupovala stuzku? ozaj, kde sa daju v TO kupit stuzky z ktorych by som zhotovila pierka?

• ja som kupovala taku hrubsiu.kupovala som ju hlavne na kosicky a nakoniec som zobrala 5 metrov.je taka hrubsia a neviem na co ju vyuzijem estče 🙂 bola pekne ruzova tak som zobrala viacej.mozno ze by som urobila masle na zaciatok stola.ale zavesim na to balonky.stuzky by si mohla kupit ked mas urad prace a tam je grand centrum take otvorene cele a hore su obchody este.tak tam predavaju aj latky.ja som kupovala vsetky latky na stoly tam

• ozaj ty si ides pierka robit?vsimla si si co mam ja v albume?tak to pierko vyjde 10sk.tak ja ich robit ani nebudem.a ta holka vyraba vselijake podla toho aj z coho chces mat kyticu

• ano, idem si robit pierka.. chcem to aspon skusit... mam predsa len 68 ludí a vyhodit 680 korun len za maslicky sa mi zdá vela... ale možno to vzdám a nakoniec kúpim... 😉

• a ty davas vsetkym pierka?ja davam pierka len chlapom.ja ich potrebujem 28 iba.lebo otcovia a predny druzba budu mat zase ine.Ja som chcela aby v pierkach bol aj kvietok a kruspan.A ked som zistovala kolko by ma to vyslo,tak to by ma potom jedno vyslo vyse 20sk.Mne sa na tych pierkach paci ten kvietok,iba take stuzkove sme nechceli

• mona: u nás se taky dávají všem, ale budeme mít krušpánek s jednoduchou mašličkou 🙂

• ja som si vsimla az tu ze pierka davaju aj zenam.U nas sa davali len mužom,tak ja to menit nebudem 🙂

• no tak teraz som v pomykove... ja som automaticky rátala, že dávam tie maslicky všetkým a samozrejme svadobných otcom a starejšiemu také parádnejšie.. tak neviem... radte 🙂

• mona: já zase poprvé teď slyším, že se někde dávají jen chlapům 🙂
    a až na beremku jsem zjistila, že místo tradičního krušpánku s mašličkou se dávají barevné vývazky 😉 🙂

Ale je zajímavé, jak se jednotlivé tradice liší krajově, natožpak mezi zeměmi 🙂

• to je na každom ako to maju zauživane.Ja starejsimu nemusim davat lebo ten ma svoje.ako som napisala ja davam ine len prvemu druzbovi a ocinom.Inak iba chlapom.Ja som sa to docitala az tu,ze niektory davaju pierka aj zenam.Ja urcite nedavam vsetkym.To sa musis rozhodnut ty 🙂

• jasne, spytam sa este našich, že čo oni na to povedia... 😉 no kaderníčku mám na 8 hodinu, skôr nevie príst... ale musím odhodnút kozmeticku, aby dosla ku mne domkov.. tak dufam že budem stíhat v pohode...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...