Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • tak to je jasne,uvidis co ti povedia vasi. 🙂 baby kde sa daju kupit lacnejsie servitky tu na nete

• mona: a jaký bys chtěla? Já třeba ubrousky nakoupila v Makru (u vás Metro tuším) i s šerpama na stůl... 😉

• ja by som chcela nejake len bledoruzove,proste jedno farebne.Nasla som aj v meste ale pozeram ci nebudu tu lacnejsie,ale mam taky pocit ze nie 🙂

• Sponzor fóra
  • neviem veru, este som na servitky velmi nepozerala, ale myslim, že sa da zohnat 4sk za kus... aspon tu na nete to niektore firmy co robia vyzdobu ponukajú.. ale v obchode je to hádam lacnejšie..

• tak to ano.ja som dnes celkom pekne nasla obycajne bledo ruzove za 25sk a je ich tam 20 tak to je super cena.Len som chcela pozriet ci nenajdem nejake ine.asi pojdem tie zobrat

• shar: jednobarevné ubrousky mám 200ks za 100 Kč a s krásným vzorem 50 Ks za asi 80Kč.
     Záleží na materiálu, klasický ubrousek je levnější, dělají se i papírové napodobeniny textilu, ale ty svatební e-shopy bývají nechutně předražené...

• natrix. a to si niekde kupovala alebo ty to predavaš?
    mona. ja pôjdem tiež normálne do obchodov, len neviem ešte farbu vyzdoby, podla toho vyberiem aj servitky a aj papier na menovky, tie si vyrobim sama... už som bola v papiernictve a A4 farebný papier skoro ako výkres hrubý stojí cca 3SK, z toho urobiš 4 menovky... a aj ked to ešte vyzdobíš nejakou stužkou alebo perlickou, tak ta to vyjde na 2 korunky a nie 12 Sk ako niektové "aranžérske salony" ponúkajú 😉

• no to som uz zistila ze su dobre predrazene.ty si kupila este za super cenu

• ja mám objednané hotové menovky za 5 sk...a pierka pre hostí a družbov za 7 sk a pre rodičov za 20 sk také krásne veľké 🙂

• ja som bola zase dnes zajednať výzdobu do kostala a tiež niečo na hlavny stol.Hneď som si dala objednať aj kvetinky a penu do čoho to budeme pychať.Už nech to mam domka 🙂
    Ozaj a nakoniec sa rozhodlo,že menovky budeme mať aj my.Objednala som ich tiež tu,ale ja som objednavala tie motyliky.

• shar: to jsem koupila v tom Makru právě a jsem převelice spokojená 🙂
    mona: jaké motýlky?

• menovky motiliky.to sa dava na pohare,tak som si objednala biele a ruzove pre zeny.jeden vysiel 3sk

• mona: to chápu, ale nemáš obrázek? 🙂

• pockaj akurat ho tam dam,ale je len cisto biely,ja ho po krajoch urobim este ruzovim

• Uz som ich tam dala.ja mam ten prvy ale chcem ho nejak urobit ako je ten druhy
     🙂

• Sponzor fóra
  • barchee. tak to si dobre kupila.. a to sa ti v BA podarilo za takuto cenu?

• mona. ajoj, pekne su tie motýliky...

• mona: pěkné 🙂

• mne sa tiez pacili.a boli dohady ako kto bude sediet tak sme to nakoniec urobili takto a 3 sk nebolo moc

• moni, to bola velmi dobrá cena, ani nič nemusíš vyrábať... kde si to objednávala?

• objednavala som ich tu z bazaru.ja som si dala urobit cisto biele a ruzove.ked tak ti mozem poslat kontakt na tu holku a skus jej napisat ci ma este.ja som ich mala behom tyzdna doma

• sharmana: som objednávala z Reka - oni sú volakde pri Senci myslím...

• dakujem velmi pekne za kontakty... mrknem sa na to, mne sa pacia tie motyliky 😉

• a mozno ked nebudes chciet biele mozno ti urobi aj take nejake ako budes mat tu vyzdobu

• moni to je super, je to naozaj zlate...

• ved skus jej napisat a uvidis co ti odpise.Ja musim napisat este jednej holke kolko presne tych pierok potrebujem 🙂

• ok, skusim... ozaj, aké máte menu? ja asi nasledovne= predjedlo-plnené šunkové rolky, klasická slepacia polievka, a potom plnené kuracie prsia s nivou, druhý chod pravdepodobne sviecková a posledný chod guláš...

• my sme zvolili klasiku.U nas sa vsetci budu stretavat v kulturnom,tak tam budu mat gulas.Potom pojdu pre mna a po kostole ked prideme.Ide predjedlo,sunka s chrenovo syrovou penou tak tiez budu rolku,potom bude bude slepacia polievka a kura a ryza,potom mäso na sampionoch s ryzou a zemiakmi,potom rezne a salat a nakoniec po polnoci svieckova

• noo, tak to mate dost chodov... ja idem buduci tyzden za kucharom, dohodnut sa na tom menu...

• my uz mame menu dohodnute.Ja si uz idem zase zobrat na buduci tyzden zoznam co vsekto potrebujeme a kolko.tak som zvedava

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov