Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

27. apr 201016210
  • no veru, tie strasové veci sú na každom rohu... aj tu v BA som videla velmi pekné sety.. ale ja už som si kupila na veltrhu.. a nemáte v Čechách veltrh niekedy teraz? v BA bol 31.1. a práve obchodníci z Čiech tam predávali túto bižuteriu...

• ski: to je pravda, 7.-8.3. bude svatební veletrh v Brně 😉

• skiasl. no tak máte veltrh, tam si určite nieco vyberies, ak by si aj teraz nic nenasla...ja som topanky kupila náhodou, objavila som ich v jednom zapadnutom obchode s obuvou a docela sú pekné... a majú bledú podrážku...
    a musím pochválit českých obchodníkov z veltrhu, boli ochotní zjednávat cenu a vychádzali v ústrety... slováci nevedia zlavit ani korunu=respektíve ani cent🙂) radšej nepredaju, ako by mali dat niečo lacnejsie... 😐

• Sponzor fóra
  • na veletrh se určitě nedostanu, tak musím něco vybrat 😉

• Ahojte.....Máme termín 25.04., už sa velmi teším, budeme mať 100 hostí, takže celkom makačka a vela vybavovaní okolo všetkého, ale dá sa to zvládnuť. Chcela som sa spýtať, či sa nechcete so mnou podeliť s informáciami o všetkých prípravách, či som niečo nevynechala.....

• ahoj barborko🙂
    Tak napiš co máš a my Ti napíšeme, jestli něco chybí 😉 🙂
    jinak já mám vpostatě všechno v albu 😉

• Caute baby!mam bizutku konecne.Je to svarovskeho nakoniec aj celkom dost stala ale je super.potom neskor prilozim foto

• barborka, je založená téma aj na termín 25.4.2009 ... 😉

ja mám strieborné šperky so swarovski kamienkami...nemôžem mať bižu, lebo to na mne hneď zozelená... 😒

• barchee.hento to je tiez so swarovskymi kamienkami,ale to mi bolo jedno ci su swarovsky.to mi povedala az potom ked som sa pytala na cenu.ale som rada a mam dusicku na mieste

• baby chcela som len tak trosku poradit.berete si na svadbu aj zasnubne prstene?bude sproste ked budem mat na jednej ruke zasnubny aj obrucku

• ja si dám zásnubný na druhú ruku predsa 😉 chichi

• no ved ja ho nosim tiez na druhej.len ja ho mam zo zlteho zlata a nevyzera to az tak pekne ked mam ten naramok a ktomu zlaty prsten

• ahojte, pripájam sa medzi nevesty, ktorých veľký deň čaká 18. apríla 2009. Chcela som vás poprosiť o radu. Ešte nemám zajednanú žiadnu kyticu a chcela by som vedieť aké kvety sú v tomto období najvhodnejšie. Chcela by som nejakú peknú kyticu v oranžovej farbe. Prípadne oranžovú s bielou. Videla som už viaceré (mám ich aj v albume), ale neviem sa rozhodnúť. Možno bude musieť rozhodnúť snúbenec 🙂

• mona: já stejně jako barchee, zásnubní půjde na druhou ruku a náramek žádný mít asi nebudu, ale zásnubáček mám stejně z červeného zlata

mam: nejlíp Ti poradí květinářka, měla by ti říct, jestli sežene květiny, které chceš a kdyby mohl nastat nějaký problém s nimi, měla by Ti navrhnout jiné, které budou určitě... růže jsou pořád, gerbery, frézie... lilie budou (pro tu kombinaci s bílou) to spíš záleží, jakou máš představu... 😉 🙂

• mam: kaly samozřejmě jsou taky 🙂

• Sponzor fóra
  • no ja som tiez najskor nechcela naramok.no ale to uz bolo spolu s nahrdelnikom.tak som to chcela vyuzit.len to moc nejde k sebe

• mam:no ja mam ruze.mas tu kyticku aj v albume.zda sa mi ze je to ta druha.je orangova a je tam aj pierko.len ja ju budem mat s ruzovych ruzi

• ahojte, tak uz mam konecne vsetko zajednane, aj vyzdobu saly... som taka rada 🙂

• ano,bola si sa tam opytat

• alebo si sa rozhodla niekde inde.Aku cenu ti urobila?

• holky, uvažuju, že pořídím tohle:
    http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2394543&vReferer=%2Fphotos%2Fnatrix

co myslíte?
    Jenže do kostela bych musela mít ještě kožíšek, nebo to saténové bolerko s fleecem, nebo umrznu... 😞

• no to bolerko je krasne.ja mam zajednane obycajne bolerko z dlhym rukavom take nazberkane.a ked by bolo teplejsie tak tiez berem take cipkovane ako mas ty

• mona: no já si chtěla půjčit to saténové s tím fleecem zevnitř, to teplé, jen do kostela, nebo na focení... jenže po autonehodě mám problémy se zády, hrdím se a taky mám pár jizviček na zádech od střepů a tak by to tohle bolerko vyřešilo, že by to trochu schovalo a nebylo by mi vedlo a hodilo by se mi i k šatům 🙂
    Akorát nevím, jestli by se k tomu ještě hodil závoj...

• jaj ty by si ho mala stale.ja zase iba do kostola a na fotenie

• no ja sa spolieham,ze uz bude teplucko a hrubsie nebudem potrebovat,ze bude aspon tych 20

• mona: já bych na to nespolíhala, když budu mít teplej kabátek, tak bude teplo, ale jak ho mít nebudu, tak bude fungovat zákon schválnosti a bude zima... navíc v kostele bude zima tak, jako tak 😬

• ahojte, ja mam tiez take kozuskove bolerko a keby nebola taka zima, tak mam len take satenkove s kratkym rukavom...
    ale tiez sa bojim ze ako to bude vyzerat kozustek + zavoj ... 😬

• e.lle: to bude myslím v pohodě 🙂 spíš se bojím, kdybych měla to krajkové bolerkoa závoj, aby to nebylo moc, když ta krajka je taková zdobná... 😞

• mona. bola som na tom Juhu, a dala mi takú cenu ako tebe a bola velmi milá...takže som spokojná, akurát moje mašle ešte nemá, lebo ja chcem zlatú farbu, tak ju bude objednávať.. a ukazovala mi aj tvoje srdiečka, som jej spomenula, že aj ty máš svadbu a hneď vedela🙂))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov